Šodien vārdadienu svin Daiga, Dinija, rītdien - Karīna, Gaits
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Meklēju mednieku kolektīvu!!!

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 45 lietotāji. Komentāru skaits 134. Pēdējais viedoklis 27.09.2019. 12:58

Gunārs Ābelītis
Gunārs Ābelītis
Pēdējo reizi manīts 2018-10-28 09:34
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
19.11.2014. 22:14
Ja čomi ar hektāriem un čomi ar rekomendācijām nevar atrast sev medību kolektīvu--tātad nav kaut kas nav kārtībā ar tiem čomiem...

Cik zinu, daudzi kolektīvi ar piesardzību izturās pret "krutajiem puišiem" no augstiem krēsliem un ar lieliem sakariem! Tādus atsaldētos kad uzņem, tagad nezina kā tikt vaļā- šauj visu kas kust nenorakstot lizenzes, laika un naudas daudz, visautļautība. Diemžēl ar tādu gadījumu esam saskārušies.
Pats esmu jaunais mednieks, gāju dzinējos 2 gadus, tiku uzņemts bez pretenzijām. Un neeju "pravas kačatj", bet daru visus darbus: dzenu, dīrāju, izlaižu iekšas utt, un uzskatu, ka tieši jaunajiem to jādara. Bet kad atnāk "krutie puiši" ar kostīmiem no DEERHUNTER, tie tak nelaidīs zarnas, jo sasmērēties var....
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-08-30 17:25
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
19.11.2014. 22:43
Mums arī bija tādi- atbrauc, noskaita piķi un jūtas ka komercmedībās. Kā ļoti pareizi pateica kolektīva biedrs- ciemiņš jau brauc ciemos reti nevis katras brīvdienas. Izmantoju savas pinvaras un viņus atšuvu, jo medībās neko nepalīdzēja. Es kad braucu viesmedībās, tad daru visu, ko parasti nevis stāvu un priecajos par dabu. Mans pamatojums bija vienkāršs- es arī varu noskaitīt +20 eiras un neko nedarīt, bet tikai stāvēt -vai tas ir taisnīgi.
Slēpts
19.11.2014. 22:47
pilnīgi atbalstu tos kolektīvus, kur jaunie uztaisa revolūciju - jo iestāsti piemēram tiem vecajiem krabjiem, ka vajag šaut arī alņu govis nevis tikai buļļus, bet nē mēs pagājušā gadsimtā tā darījām un viss bija bumbās!
par kaut kādu briežu populācijas izkopšanu un selektīvām medībām pat nevar būt nerunas...
ir jau to krabju barā arī izņēmumi bet maz...

ja kolektīvs vienojas tā medīt, tad kas tur slikts? un jaunajam krabim ir visas iespējas izglītot vecos krabjus un mainīt kolektīva nostāju, nevis pirksti gaisā, es gribu šitā un jūs neko nesaprotat vecie pirduni :D
Jānis Vesets
Jānis Vesets
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 23:46
Atrašanās vieta: Rendas, Kabiles meži, izcirtumi un purvi
Aprīkojums: Titan 6 .30-06, Finn Classic 12.cal.
Medību trofejas: 3
19.11.2014. 23:00
Eeech, vīri, darba tirgū tieši šī pati problēma: viena puse nevar atrast normālu darbu, savukārt darba devēji - normālus darbiniekus :D
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-10-14 22:26
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
19.11.2014. 23:27
jaunajam krabim ir visas iespējas izglītot vecos krabjus un mainīt kolektīva nostāju, nevis pirksti gaisā, es gribu šitā un jūs neko nesaprotat vecie pirduni

Jauniem cilvēkiem šobrīd visu vajag ātri - fast food, notikums->sefijs->twitteris....
Nostājas maiņai ir vajadzīgi GADI. Savas 3-5 sezonas...jo vienā sezonā rezultāti nebūs novērtējami. Un arī vecos var saprast - varbūt tā ir pēdējā sezona, kad viņi medī!
Tā kā revolūcijas nesanāks vai ne pie kā laba nenovedīs. Vajag spiest uz evolūciju - bet tas ir laika un resursu ietilpīgs pasākums. Un nepateicīgs.
Un vēl - kad ejat runāt/iepazīties ar kādu kolektīvu - nu tad ejiet kā uz darba interviju. Sāciet ar to, ka nevis "es gribu medīt", bet "mans pienesums kolektīvam būs tāds un tāds - varu atrast laiku tik un tik apmēram dienas strādāt, esmu gatavs iet dzīt, došu savu mežu/zemi priekš barības lauciņa/barotavas izvietošanas/utt"...iepārdodiet sevi. Jūs esat kā baltas lapas, kuras neviens nepazīst. Vienīgi - ja reiz iepārdevāt sevi, tad pieturaties pie tā, ko solījāt. Visādi jau var gadīties, bet nu trendu ieturiet.
PS. Lai atkal kāds nepārprot, kā suņu sakarā - tas ir tikai viedoklis, nevajag to saistīt ar manu personību, cilvēkiem, ko es pazīstu, u.tt :)
PPS. Kā pēdējais ieteikums, tad, kad jau esi kolektīvā - iemācīties klusēt. Šo nedetalizēšu, bet - visvairāk riebjas bābiskums un nespēja mēli noturēt aiz zobiem. Respektīvi, ja kaut kas nepatīk, tad saki vai nu uzreiz un acīs, vai klusē!
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 21:36
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
19.11.2014. 23:52
ja kolektīvs vienojas tā medīt, tad kas tur slikts? un jaunajam krabim ir visas iespējas izglītot vecos krabjus un mainīt kolektīva nostāju, nevis pirksti gaisā, es gribu šitā un jūs neko nesaprotat vecie pirduni :D

pirksti nav gaisā, bet piemēra ja kolektīvs no rīta uz līnijas vienojas, ka jamedī govis un tie tā tevis Ģirt sauktie vecie pirduni pēc masta pasaka, ka mēs jau govis laidam garām, lai dzīvo utt kāda tur izglītošana???
Jauniem cilvēkiem šobrīd visu vajag ātri - fast food, notikums->sefijs->twitteris....

Arni, žēl, ka tu pazīsti tikai tādus jaunos nevjg pēc noteiktiem indivīdiem spriest par visiem, vnk dažreiz ir labāk necīnīties pret straumi bet pastāvēt malā un netērēt savus spēkus un saprast, kad esi mazākumā
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2019-10-14 22:26
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
20.11.2014. 00:04
Oskar, mana komentāra PS. izlasīji? :))))) tas ir viedoklis, novērojums, nevis tas, ko es pazīstu, ko nepazīstu.
Bet, redzi - pats pierādīji, ka visu vajag ātri - ātri vajadzēja atbildi rakstīt, ka nemaz neiedziļinājies manā komentārā ;)
Uz Tavu problēmu ir viena atbilde - laiks. Pilini pamazām, arī akmeni ar pilieniem var sadriskāt: vajadzīgs laiks...
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2019-10-16 08:37
20.11.2014. 00:29
Lasot komentārus, liekas ,ka daudzi meklē kolektīvus lai taisītu revolūcijas , nevis lai medītu. Ir redzēts daudz jaunu puišu , kuri atnākot uz kolektīvu sāk tēlot gudros, cits pat grib vadīt kolektīva vadītāju. Paši bez pieredzes, bez saprašanas, toties ar milzīgām ambīcijām. Ar laiku šie puiši sāk saprast kas ir kas. Diemžēl ir arī tādi , kuri nemainās. Tādi parasti kolektīvā pie kara izdevīga gadījuma, veido visādas intrigas un nesaskaņas. Šādi parasti cenšas šķelt kolektīvu. Vīri, jāsaprot, ka mednieku kolektīvs nav nekāds tamborētāju pulciņš, te cieņa ir jānopelna un tad arī jūs tiksiet uzklausīti. Starp citu, normālus večus parasti paņem kolektīvos.
Slēpts
20.11.2014. 07:16
Oskar, individuālu cieto riekstu uzskatus arī jauno revolūcija nemainītu. :D Ar tādiem nāksies sadzīvot - nostellēt tur kur govis nenāks :D
Slēpts
20.11.2014. 08:30
Zemgalē kārtība tāda, ja Tev vai Tavam tēvam pieder zeme- laipni lūdzu, ja nē, tad "nu mēs tagad jaunos neņemam" utt.