Šodien vārdadienu svin Marianna, Ginters, Guntra, rītdien - Matīss, Modris, Mariss
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - sezonas kartes

banner

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 44 lietotāji. Komentāru skaits 76. Pēdējais viedoklis 06.03.2019. 09:08

Aivis Strads
Pēdējo reizi manīts 2019-09-10 21:26
Lietotāja statuss: Lietotājs
06.03.2019. 09:08
Pasūtīju jau laiciņu atpakaļ, arī operatīvi atsūtīja.
Slēpts
05.03.2019. 15:30
Kā jau pēdējos gadus ierasts- atgādinu par sezonas kartēm.
Atgādinu visiem, ka no 01.04.2019 (pirmdienas) vajag jaunās sezonas kartes
Un KĀRTĒJO reizi slavēšu VMD , par to birokrātija šajā jautājumā ir izskausta pilnībā.
http://www.vmd.gov.lv/valsts-m...
Ja kādam slinkums lasīt- tad pa soļiem.
1. Samaksājam bankā nodevu- parasti 14.23EUR
Valsts nodevu var maksāt bezskaidrā norēķina veidā - internetbankā.
Maksājuma mērķī norādot:
mednieka vārdu, uzvārdu, personas kodu un tekstu "Valsts nodeva par mednieka sezonas karti".
saņēmējs Valsts kase, Nr. 90000050138
konts LV77TREL1060160925000
Saņēmēja iestāde: Valsts kase, BIC kods TRELLV22
2. Aizpildām pielikumā atrodamo dokumentu ierakstot savus datus.
3. Pēc tam rakstam epasta vēstuli uz vai nu kopējo- vai ja zinām konkrēto mežniecības e-pastu
es lietoju kopējo-
klienti@vmd.gov.lv
Šogad mazliet ilgāk kā pagājušo gadu- bet tāpat ātri- praktiski 24 stundu laikā sezonas karte epastā..
Vēlreiz paldies VMD!
Slēpts
17.04.2018. 09:38
man to pateica mežniecībā!

Nu mans viedoklis- šim darbiniekam būtu jāatbrīvo vieta kādam zinošākam.
Valsts ierēdnis ir nodarbojies ar sabotāžu, būt labāk pastāstījis, kā atvērt edoc.
Bet gan jau VMD tiks paši ar tādiem galā.
p.s tikko novēroju pilnīgāko murgu.
Ar valsts atbalstu 90 % bija pieejami dažādi kursi. Iesniguma forma elektroniski- mājaslapā, var aizpildīt un ar vienas pogas spiedienu iesniegt.
It kā forši, BET katram iesniedzējam pēc tam individuāli bija jābrauc uz Rīgu, lai to iesniegumu vēlreiz parakstītu klātienē.
Mājas lapā ne miņas par elektronisko parakstu. Es gan noriskēju- nolādēju un aizpildīju formu un elektroniski parakstīju. Un kā par brīnumu ar to pietika.
Ja normali būtu to aprakstījuši, domāju, ka daudzi šo iespēju izmantotu.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2019-09-19 07:23
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
17.04.2018. 06:57
Ivar, bet saproti, es to neesmu pati izdomājusi, man to pateica mežniecībā!
Slēpts
13.04.2018. 15:16
par sezonas kartes pasūtīšanu internetā un man paskaidroja, ka darīt to varot, bet, ja medniekam nav vai nav bijusi darbošanās ar elektronisko parakstu, tad viņš šo uz e-pastu atsūtīto karti atvērt vienalga nevarēs un būs vien jābrauc pakaļ.

Nu šito darbinieku varētu "noprēmēt" ar papildus dežūrām.
Atvērt Edoc nav problēmu- paprasi bērnam- to izdarīs.
Un nezinu kā citiem, bet man šogad atsūtīja gan Edoc, gan PDF.
Un ja māk kaut ko ierakstīt forumā, tad gan jau māk arī PDF atvērt :)
Slēpts
13.04.2018. 10:32
Atvērt to edoc failu var ar daudzām arhivēšanas programmām. Bezmaksas 7zip piemēram https://www.7-zip.org/ Paskatāmies kas tur iekšā - mūs interesē .pdf vai .doc fails. To atveram un izdrukājam, es arī iekopēju telefonā. Protams, ja gribās pārbaudīt vai edoc ir īsts un parakstīts - tad caur epraksta lapu to var izdarīt, saiti jau iedeva.
Gatis Kaļva
Pēdējo reizi manīts 2019-09-19 16:36
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: Benelli M2, IŽ-18, ISSC SPA22, nazis
Gatis Kaļva
Pēdējo reizi manīts 2019-09-19 16:36
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: Benelli M2, IŽ-18, ISSC SPA22, nazis
13.04.2018. 08:09
Muļķības.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2019-09-19 07:23
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
13.04.2018. 07:32
Vārdu sakot, biju mežniecībā pēc kartes un situācija iznāca pavisam interesanta...
Mežniecībā internets negāja un karti dabūt vienalga nevarēja, bet paprasīju par sezonas kartes pasūtīšanu internetā un man paskaidroja, ka darīt to varot, bet, ja medniekam nav vai nav bijusi darbošanās ar elektronisko parakstu, tad viņš šo uz e-pastu atsūtīto karti atvērt vienalga nevarēs un būs vien jābrauc pakaļ. Tā kā man ar e-parakstu darīšana nav bijusi, būs man vēl reizi jābrauc tie 40 km :(
Slēpts
10.04.2018. 17:47
Runājot par sezonas kartēm - es ar esmu maksājis to nodevu caur internetu un saņēmis e-pastā.Izdrukā, ielaminē un bēdu nezin.
Bet tā parasti jau izmantoto atļauju pārskats vel jo projām javed pa vecam uz mežniecību - pie reizes var arī nopirkt uz vietas.