Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - sezonas kartes

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 62 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 22.01.2023. 10:17

Guntis Melderis
Pēdējo reizi manīts 2020-04-10 22:19
Lietotāja statuss: Vērotājs
10.04.2020. 12:32
Nezinu kapec,bet uz manas sezonas kartes ir vmd zimogs! Nestrīdos. Uz manas nav. Pēdējos gados iegādāta dažādās mežniecībās.
Guntis Melderis
Pēdējo reizi manīts 2020-04-10 22:19
Lietotāja statuss: Vērotājs
10.04.2020. 12:27
Ļoti laba pieeja. Aizbraukt medībās(lai cik tālu vai tuvu tas nebūtu) un braukt mājās! Ideāli. Un tas telefons uzkārsies, tad, kad Tev ar medijumu pie rokas pienāks klāt un paprasīs.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
10.04.2020. 12:27
Kautkaa dzeki jus bik auzas braucat!Dirst jau var sutit visus un vienmer ja pasam paliek ap dusu labi,man reizem vieglak paliek,bet tolka no ta nebus,tiesi otradak bus sadirstas attiecibas ar inspektoriem un tici vai ne vini parada tev nepaliks,labak piekapties strunts par tam kapejkam protokola!Nezinu kapec,bet uz manas sezonas kartes ir vmd zimogs!Tapec dokus nesaju lidzi,kamer ta padarisana nav sakartota,ka vaditajtiesibam!
Slēpts
10.04.2020. 12:15
Ja uzkarsies telefons, tad naksies beigt medības :D protokolu tapat nevares uzrakstīt, nebūs jau par ko rakstīt :D un ja uzrakstīs, tad tapat tak to atcels uzreiz :D
Guntis Melderis
Pēdējo reizi manīts 2020-04-10 22:19
Lietotāja statuss: Vērotājs
10.04.2020. 11:50
Mednieks mednieka sezonas karti informatīviem mērķiem izdrukā un uzrāda pēc pieprasījuma medību laikā. 1.Kuru daļu no VMD rakstītā te nevar saprast? 2.Arī uz mežniecībā izsniegtas sezonas kartes jau vairākus gadus nekādu zīmogu nav. 3.Kad Jūsu viedtālrunis uzkārsies īstajā brīdī, tad varēsiet stāvēt un filazofēt.
Slēpts
10.04.2020. 10:49
Par to tev nav galva jālauza. Lai VMD domā kā pārbaudīt.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
10.04.2020. 10:23
Man epastā ienāca edoc un parakstīts/skenēts pdf.

Man savukārt tikai edoc. fails bija, bet es kā reiz runāju par inspektora vēlmi redzēt papīra lapeli, ja es uzrādītu elektroniskā veidā bet inspektors pieprasītu izdrukātu, kurai paraksta un zīmoga vietā ir teksts, kuru var jebkurš word-ā uzrakstīt un to viņš uzskatītu kā derīgu.
Slēpts
10.04.2020. 10:10
Tak sezonas kartei ir jabūt iegūtai, tas papirs ko atsuta, tik parada, ka esi ieguvis sezonas karti, ja inspektors netic, tak lai iet d... un raksta protokolu.
Slēpts
10.04.2020. 09:50
inspektors pēc savas saprašanas nosaka ne to vien,

Nu nu. Ja esi tik bezzobains un nepārzini likumdošanu, tad vainīgs esi pats. Un vēlreiz saku- man nav bijusi problēma ar inspektoriem, viss vienmēr ir visaugstākajā līmenī, nesaprotu kāpēc atsevišķiem indivīdiem viss ir slikti.
Tiešām vieglāk ir VILTOT DOKUMENTU nekā samaksāt 14eur. :D Pamēğina kāds noviltot, iesniegt pārskatu vmd no veiksmīgām individuālajām un padalās ar pieredzi. Gan jau var palaimēties arī no dzinējmedību pārskata. Līmenis...
Man epastā ienāca edoc un parakstīts/skenēts pdf. Kuru man jāprintē, lai tas būtu derīgs, jeb abi ir nederīgi, jo vajag aplikācijā atvērtu edokumentu?
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
10.04.2020. 08:43
Bet 27.p 1.punkts manā saprašanā nenosaka, ka vajag obligāti papīru vai aplikācijā atvērtu edokumentu.

Punkts varbūt arī nenosaka bet inspektors pēc savas saprašanas nosaka ne to vien, man jau vienalga kādā formātā to sezonas karti inspektoram rādīt, atšķirība ir tajā vai inspektoru uzskatīt par gudru vai par zābaku, ja viņš uzticas papīram ar tekstu
ŠIS DOKUMENTS IR ELEKTRONISKI PARAKSTĪTS AR DROŠU
ELEKTRONISKO PARAKSTU UN SATUR LAIKA ZĪMOGU

tad tās ir viņa problēmas, kā jau teicu, tādu tekstu var word-ā uzrakstīt, edoc. failu tik viegli nenoviltosi un ar roku parakstītu sezonas karti word-ā neuzrakstīsi.