Šodien vārdadienu svin Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs, rītdien - Vera, Vaira, Vairis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Vītņstobra tīrīšana 2 jeb "Tīrīt nenozīmē iztīrīt" !

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 37 lietotāji. Komentāru skaits 92. Pēdējais viedoklis 13.06.2017. 08:49

Slēpts
15.12.2016. 20:46
Šitā man robla vienreiz pa nakti noņēma arī štokam krāsaino metālu, kur viņš saskrūvējas :)
Ēriks Melbergs
Pēdējo reizi manīts 2019-09-13 20:12
Lietotāja statuss: Lietotājs
15.12.2016. 21:14
Nevar teikt ,ka jebkura eļļa, bet ,ja to atstāj it kā iztīrītā stobrā pēc tam paceļ no stobra tādus brīnumus kaut gan likās stobrs tīrs. Protams, ja tīra pēc Intara vai Anrija shēmas tā varētu arī nenotikt. Runājot par pusautomātiem, kādu laiku atpakaļ bija Heklers iztīrīt nebija problēmu, jo viņu varēja diezgan vienkārši izjaukt pa detaļām,nebija nekādu problēmu detaļu piekļūšanai,ko nevar teikt piemēram par Brauningu.
Laimonis Jukša
Laimonis Jukša
Pēdējo reizi manīts 2019-08-14 15:26
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: ilgs
Aprīkojums: pamatīgs
Suņi: trīs
Medību trofejas: 1
15.12.2016. 22:30
Vai kādam ir bijusi pieredze ar ...http://www.xadobaltic.lv/index...
Mārtiņš Zeps
Pēdējo reizi manīts 2019-09-15 23:35
Atrašanās vieta: Murmastiene
Medību stāžs: patīk
15.12.2016. 22:50
Par xado produkciju viedokla nav, bet apraksts ir...
"Fotografēšanas par raksturojumu dispersijas lodes karsētie no cūku vezikulārās slimības un "tīģeriem", tika veikti ar standarta optisko redzesloka, no SKSov, M16A1, KO- 38 ar mehānisku apskates objektiem uz ekrāna, kas uzstādīta pie 100 metru distancē"
Slēpts
15.12.2016. 23:01
Lietoju tās xado putas. Nu putas kā putas, varu noņem, pirmoreiz zilas, pēctam vairs nekrāso. Tiesa, izmantoju Norma Kalahari lodes, tas niķeļa pārklājums palīdz. Ar GMX vara bija vairāk.
Mārtiņš Augusts
Mārtiņš Augusts
Pēdējo reizi manīts 2018-11-03 11:12
Atrašanās vieta: zemgale
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: IZ27M, CZ 550lux(308win)
Medību trofejas: 7
15.12.2016. 23:32
līdzīgas tad ir "Foret" putas. Arī it kā darbojas. Iepūšu un atstāju uz minūtēm 10-15, tad izslauku. Tāpat nāk ārā zils. Tad ar birsti 4-5 reizes izstumju cauri un ar WD40 samērcētiem filčiem izslauku. Beigās ar sausu filci vēl pāris reizes.
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2018-01-29 14:21
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
16.12.2016. 08:25
Jā un vēl. Kas tad ir normāla birstīte? Tās, kuras var iegādāties sia ieroči mierīgi var pavilkt abos virzienos. Un caur .243 arī to, kura priekš 6,5 domāta. Plānākas jau viņas beigās paliek...

Ar to, ka nevar pavilkt abos virzienos, Anri bija domājis, kad vispār neizgrūž ārā pa stobra galu un velk atpakaļ. To nevajadzētu varēt izdarīt.
Kas ir normāla birste? Atbilde - strādājoša. Ir lietotas arī lētās t.i. līdz 1 Eur/gab, kuras likās OK.
Negribu izklausīties pēc veca īgņas, tāpēc - var lietot arī lētās birstes. Galvenais lietot.
Šīs tēmas ideja ir parādīt kā plinti var iztīrīt uz 100 % un kā to dara cilvēki, kuriem plintes precizitāte, stāvoklis, otrreizējās pārdošanas cena utt utt ir PIRMAJĀ vietā... svarīgāki pat kā Valdim Burvim suņi :))))
Pēc tam jau katrs izvēlas vai tas viņam vajadzīgs. Tas pat par putām - nu tīra tās stobru... bet vai iztīra? Medniekam parastajam iespējams ar to ir pilnīgi pietiekami...
p.s.
Tāpēc es SS.lv neesmu nopircis un nepirkšu nevienu plinti... 90 % šajā ziņā tur ir katastrofa. Toties tās kuras tirgojis ir aizgājušas 1-3 dienu laikā, daļēji arī tāpēc, ka cilvēki zina, ka es pareizi un regulāri tās kopju. Viela pārdomām.
Slēpts
16.12.2016. 09:01
Intar, var var izdarīt :D ir noprovēts un nevjag nekādu kosmisko spēku nemaz, bet tikpat viegli kā uz priekšu arī nav :D Protams pēc tam jāslauka nolūzušie zari laukā :D
Slēpts
16.12.2016. 09:18
Nu man liekas, ka zobu birstes es nopērku retāk... Bet tas tā.
Par to stobra pieliešanu ar roblu uz nakti? Tā pudelīte jau pietiek vien dažām reizēm, ja tā dara. Ne viens vien tā ir darījis ar domu, ka nu tik būs! Es arī tā esmu darījis pāris reizes tāpēc, ka vienkārši negribējās viņu tik ātri iztērēt un ilgi gaidīt. Teiksim taupīgums un nepacietība. Jautājums, kurš satrauc prātus ir - kāpēc tas nav ieteicams, ja jau instrukcijā ir rakstīts, ka var? (Nevaru nocitēt nav pie rokas) Kas par daudz, tas par skādi? Un kas var notikt?
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2018-01-29 14:21
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
16.12.2016. 10:14
ja jau instrukcijā ir rakstīts, ka var?

Uz šķūnīša ir rakstīts "Х..Й" , bet tur ir malka !!!