Šodien vārdadienu svin Ginta, Gunda, Gunta, rītdien - Agija, Aldonis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Mauser M18


Slēpts
25.12.2018. 15:27
Pastāstīšu ziemassvētku pasaku.
Dzīvoju Skrundā.
Biju ekskursijā uz D-pili, izbaudīju Ložu rūpnīcas torni, Rotko muzeju.
Atpakaļ braucot Jēkabpilī apmeklēju Medīblietu veikalu.
Veikals piedāvāja pašu ražotu ierīci, lai sasniegtu labākus šaušanas rezultātus par labu, samērīgu cenu.
Priecīgs aizbraucu mājās.
Mājās pārbaudu- viss strādā kā solīts- priecīgs kā suns esmu.
Bet pēc pusgadu man tā jaukā lieta saplīst. Ne īsti manas vainas dēl, drīzāk ražotājs (Medīblietu veikals) nav paredzējis,
ka lieta būs tik laba, ka lietošu to daudz.
Bet ko tur nervozēt- čeks ir un uz Rīgu jābrauc tāpat.
Pa ceļam iebraucu citā Medīblietu veikalā- Saldū, saku , ka man maza bēda gadījusies.
Tur pārdevējs mani sūta uz to veikalu, kur esmu pircis- tas ir uz Jēkabpili.
Strīdēties negribas, tāpat uz Rīgu jābrauc- dodos tālāk.
Rīgā- pie bijušā Seļmaša, tur vēl viens Medīblietu veikals.
Eju tur iekšā ar savu bēdu- bet ak vai- tur atkal mani sūta tālāk.
Saka "Ja gribi garantiju uz pilnu apmēru, tad atdod preci tur kur to iegādājies."
Bet nu cenšos skaidrot- ka uz Jēkabpili nesanāk braukt, bet nekā- pārdevējs paliek pie sava.
Brrrrrrr
Kā pa brīnumu pamodos- nosvīdis, un sevi baru- nu muļķis esmu- mūsu jaukais veikalnieks nekad tā nedarītu, ka sūtītu uz to bodi, kur nopirku.
Jo reāli viņš ir izpalīdzīgs- un gan jau atrisinātu manu bēdu jebkurā savā veikalā.
Morāle-
Arī Eiropā šobrīd cīnās lai novērstu ierobežojumus, ko daži pārdevēji ir ieviesuši, neļaujot preci iegādāties citu valstu iedzīvotājiem.
Jo dzīvojam vienā valstī- Eiropas savienībā- preču kustības ierobežojumi nepastāv..
Vēlreiz priecīgus Ziemassvētkus un, lai Miers virs zemes.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
25.12.2018. 14:02
Pa vakariem čeku uzmanīgi pārvelc ar rakstāmo. Gatis pat centibu paņems pretī, ta ir darīts:D

Labais!!! :) :) :)
Bet ja godīgi, tad cilvēciskais faktors ir primārais un vienmēr visiem cenšamies palīdzēt, jo gadās dzīvē visādi, gan ar čekiem, gan ar preci!
Protams ar vienu nosacījumu, ja bravūra neskrien pa priekšu notikumiem!
Priecīgus Ziemassvētkus!
Slēpts
25.12.2018. 06:44
Pa vakariem čeku uzmanīgi pārvelc ar rakstāmo. Gatis pat centibu paņems pretī, ta ir darīts:D
Guntis Veits
Guntis Veits
Pēdējo reizi manīts 2024-01-25 15:42
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Grobiņa
Medību stāžs: Kopš 2009
25.12.2018. 06:31
Nu ok. Ir pieņemsim 10 gadu garantija. Bet čeks jau pēc 2 gadiem izbalējis. Kā būt tādā gadījumā? Var jau uzreiz nokopēt, bet kopija jau nav oriģināls.
Slēpts
25.12.2018. 01:46
.. leišu vārtrūmē, visas garantijas sakārtojas...!! Plotniek kungs, adresi zini,kur naudiņu atdevi,pie tiem ''svajakiek'' garantiju arī tur prasi savās trīs priedēs ....
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
24.12.2018. 00:18
Nē, ražotāji aizstāv savu dīleru tirgu, jo katrā valstī ir pārstāvis kas reklamē un nodrošina servisu. Ražotājs jau neatsakās novērst problēmu, bet tikai par maksu.
Ja gribi garantiju uz pilnu apmēru, tad atdod preci tur kur to iegādājies.
Slēpts
23.12.2018. 23:22
Gati.
Par pirkuma dokumentiem pie mums, jā.
Ja pareizi atceros, tam pašam Leupoldam ir pie kājas, ir pirkuma dokuments vai nav.
Bet Tev ir taisnība- tā nav pārdevēja problēma, bet gan ražotāja. Un ja ražotājs sāk meklēt iemeslu, kāpēc atteikties no savām saistībām, pieminot ka pirkts citā valstī, tad manā uztverē tas ir sūdīgs ražotājs.
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
23.12.2018. 22:59
Ivar, nebūs taisnība. Apkope ir apkope un garantijai ar to nav nekāda sakara.
Štatos pirktai optikai garantija ir tikai tur, pat Eiropas ražojums Swarovski, Zeiss vai kāds cits, kas būs pirkts štatos un atvests uz Eiropu garantijas nav, bet tikai par maksu! Garantija kā tāda nav iespējama, ja nevar uzrādīt darījuma dokumentu, kurā ir redzams iegādes datums. Jautājums, no kura brīža tad sākt skaitīt laiku ja nav pirkšanas dokumenta??? Kā zināms, tad tirgotājam ir jānodrošina 2.gadu garantija, kas ir vairāk solīts, tas jau ir uz ražotāja pleciem.
Slēpts
23.12.2018. 22:07
Mersedess arī Āfrikā ir Mersedess.
Viss atkarīgs no ražotāja un tirgotāja.
Manai štrunta Daciai ir 5 gadu garantija, ieskaitot apkopes. Varu tās veikt Jebkurā valstī.
Slēpts
23.12.2018. 21:51
+1 Aivaram. Kaut kā nezolīdi..