Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Mauser M18

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 37 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 08.03.2019. 13:26

Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
21.12.2018. 07:15
Gati,kur palika deltas kvalitate un kirilova basnjas?
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
21.12.2018. 00:15
Protams ka nav! :) Tur ir lielākie ražotāji ar vairāku desmitu gadu pieredzi šajā sfērā.
A par kuriem Anima Libra klusinātāja parametriem Jūs runājat???
Madars Donis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-17 21:33
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
20.12.2018. 22:55
Klusinātājs Hausken JD/JM 224 par 390Euro (līderis Eiropā) lai nedomātu ka mūldu, tad rīt varu iemest vācu žurnāla testu visiem Eiropā ražotajiem klusiķiem.

Bināta k-gs,
nu nav tajā vācu žurnāla sarakstā visi Eiropā ražotie klusinātaji, tādējādi, jums,nominējot kādu par labāko starp Eiropā ražotajiem ir radusies neveikla situācija.
ANIMA LIBRA klusinātaji ražoti Latvijā, ES, pie tam, bez jeb kādiem argumentiem Hausken 224 JD/JM nav pielīdzināms ANIMA LIBRA klusinātāju parametriem.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
20.12.2018. 12:10
Pilda savu funkciju abi tas ir skaidrs,svars ir pozitivais faktors jo smagaks ,jo labak tas ir man ,varbut kadam citam vjg vieglaku!,aluminija sakausejuma glusaku ieksas atri izpule karstas,skabas un abrazivas dalinas saviena bridi no 223rem velak varesi bliezt ar 9mm!Ja runajot par ase utra ir no nerusosa terauda 300 markas kuram sastava ir molibdens,hroms 9.cietakais elements uz zemes no10,taka spriediet talak pasi un cenas vienadas vai pat hauskens dargaks:)!UN kas ar optiku beigas?:)
Gatis Bināts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-22 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
20.12.2018. 10:50
Un ja runajot,par glusakiem ase utra ir labakais,ko civilajiem piedava razotajs,resurss,gabariti mazi,izgatavosanas materials,un galvenais labi nonem decibelus,daba ir sanacis dzirdet sl7 un garo hauskeni!es biju soka izmeram tiesam nav nozimes:D

Redzi dotajā tabulā visi parametri ir norādīti un šo testu ir veicis Vāczemes žurnāls, kuram kaut ko lobēt Latvijā, diezin vai būs interese.
Skatamies Ase Utra sl7 svars +150g nekā Hausken JD224 un tas ir stobra galā, klusināšanas jauda vidēji par 3db mazāka.
Runājot par materiāliem Ase Utra būs izturīgāks, bet tas jau ir militārists un paredzēts citiem mērķiem.
Jebkurā gadījuma neviens nav slikts, jo katrs pilda tam paredzēto funkciju.
Slēpts
20.12.2018. 10:50
Elnais Š, ja Jūs gribat medīt viškā uz gaidi, uz pielavīšanos, tad manuprāt, platleņķa optika nebūs pareizā izvēle, jo parasti zvēri nāk uz barotavu stiprā krēslā. Lai krēslā varētu ko redzēt un precīzi notēmēt, optikai jābūt ''gaišai'' ar teicamām gaismas spējām. Platleņķa optika parasti tiek izmantota dzinējmedībās.

Paldies!
Guntis Veits
Guntis Veits
Pēdējo reizi manīts 2024-01-25 15:42
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Grobiņa
Medību stāžs: Kopš 2009
20.12.2018. 09:50
Nepāriesim uz personīgiem apvainojumiem, kungi!
Slēpts
20.12.2018. 09:49
Par Hauskeniem runājot - šeit https://www.thingiverse.com/th... 3D printera faili priekš Hausken izjaukšanas verķa, ja nu kādam ir aktuāli un pa rokai 3D printeris.
Slēpts
20.12.2018. 09:04
Un ja runajot par temas iesaceju nenem vecais launa,tu sac izskatities pec bomza vai kapejku piseja,tad tev nav 1.5ke uz rokas,tad tev jasauj tikai 40 blaa panem bisi pa 100e un beidz cikstet ka mazs berns!

Kur un kurā brīdī es čīkstēju!? Tā ir diskusija! Un viņā izsaka viedokli!!!
Ja es taisos pirkt karabīni uz buku atklāšanu, tad kāpēc man būtu jābūt vajadzīgajai summai tagad uz rokas!? Es apzinos, ka komplektam 2k nesamaksāšu.
Man ir bise! Pa 100 €! Un neesmu ne bomzis ne kapeikpisējs! Tākā Plotnieka kungs! Lai veiksme pavada Jūs katrās medìbās!!!
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
20.12.2018. 07:16
Un ja runajot,par glusakiem ase utra ir labakais,ko civilajiem piedava razotajs,resurss,gabariti mazi,izgatavosanas materials,un galvenais labi nonem decibelus,daba ir sanacis dzirdet sl7 un garo hauskeni!es biju soka izmeram tiesam nav nozimes:D