Šodien vārdadienu svin Liega, Olga, Zita, Zigita, rītdien - Klāra, Vizma
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - "MERKEL" KR-1

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 15 lietotāji. Komentāru skaits 2. Pēdējais viedoklis 27.10.2008. 11:26

Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2020-05-07 18:27
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
26.10.2008. 22:10
Cienītais U. Gizmo kungs! Arī Krievijā ir dažādi "speciālisti", kas dzied jau sen apnikušās dziesmas par "labāko" automātu "AK" (varbūt saknes tomēr jāmeklē Vācijā?), par "leģendārām" "ИЖ"enēm, kas patiesībā ir "SAUER" kopijas un kuru ražošanas iekārtas tika ievestas no Vācijas kā trofejas. Par "labāko" optiku (ja atmiņa neviļ "ПО"), kas arī izrādās tomēr ražota uz "ZEISS" iekārtām. Un atsevišķu "speciālistu" nievājošo kritiku par nu jau slavenā, jaunā ieroču meistara- Austrieša P. Hofera darbiem. Šādā garā varētu turpināt, bet vai vajaga jo mēs taču lasām nopietnas lietas nevis visādu "gudrinieku" muļķības šinī forumā?
Personīgi mani kā ierindas mednieku maz interesē, kas, ko, kad un kur spiež, mani interesē ierocis pēc būtības un mācēt ar ieroci apieties, bet pārējais lai paliek meistaru un speciālistu ziņā. Pateicoties šim forumam un I. Zihmaņa kungam es esmu sev atklājis "STRASSER RS O5" par ko viņam paldies!
U. Gizmo kungs! Iespējams MMD labprāt publicētu vēl viena ieroču speciālista viedokļus savā izdevumā un arī mums pārējiem duraciņiem būtu interesanti palasīt un paanalizēt - pamēģiniet lūdzu un izpaužiet sevi tādā veidā.
P.S. Lasot Jūsu komentāru es tā arī neieraudzīju skaidrojumus I. Zihmaņa kļūdainajiem apgalvojumiem? Kur var izlasīt Krievu speciālistu versiju?
Ar cieņu!
Ilgvars Zihmanis
Ilgvars Zihmanis
Pēdējo reizi manīts 2020-08-11 11:40
Lietotāja statuss: Eksperts
Atrašanās vieta: Rīga, Gulbene un pēc vajadzības
Suņi: nav
Medību trofejas: 11
27.10.2008. 11:26
Netaisos strīdēties. Pastāstīju tikai to, ko man Vācijā stendā apstāstīja paši Strasser speciālisti. Vēl oriģinālais teksts no Strasser lapas strasser-salzburg.at:
Radialelementverschluss
Strasser RS05 Geradezug-Repetierer verfügt über einen Innovativen Verschluss, der im Lauf verriegelt und selbst unter höchstem Gasdruck für extreme Sicherheit des Schützen sorgt.
Er besteht aus vier hochpräzisen „vierteilkreisförmigen” massiven Elementen aus vergütetem Stahl, die im verriegelten Zustand mit der gesamten Verriegelungsfläche formschlüssig in der Aufnahmenut im Lauf anliegen und die entstehenden Kräfte durch diese größe Fläche optimal aufnehmen.
Speciāli vēl štrāseristiem par drošinātāju prasīju - ist das Spannschiebersystem? - Ja, ja, genau! - Pēc tam sāka parādīties informācija, ka španšīberis tomēr pagaidām vēl neesot. Krievu versiju var palasīties te: http://www.gusevhunting.ru/art...
Izlēmu uzticēties pirmavotam, nevis šo to grābstīt pa forumiem.