Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Vai ir kolektīvs bez šņabja?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 34 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 22.05.2009. 11:45

Lauris Bruvers
Lauris Bruvers
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 17:08
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Suņi: Laika(krievu eiropas)
Medību trofejas: 6
15.12.2008. 17:22
Visu cienu bet vispirms aplukojat tos profilus kas komente bildes ar dzeligajiem izteicieniem un uzdod sos stulbos jautajumus! Tie ir kautkadi patsmitnieki kas pieregistrejusies saja portala un no medibam neko nesaprzdami. Secinajums radas jo kad aplukoju tos lielos "dirsejus" tad viniem ne profila bildes ne galerijas.
Aldis Behmanis
Aldis Behmanis
Pēdējo reizi manīts 2023-06-29 03:08
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Riga
Aprīkojums: Blaser R93 270WSM, Rem .223 Swarovski Z6i 3-18x50 BT; Blaser BBF 97 30-06/12 Swarovski Z6i 1-6x24; uzlabota Walther G22 22LR 3-9x50, Leica CRF1200Y talummers un Swarovski EL 10x42 binoklitis.
Medību trofejas: 14
15.12.2008. 17:38
Lauri B.,
vai savu profila bildi esi pamanijis ar?
Varbuut tev vinju kaads nelabveelis (hakeris-padsmitnieks) nomainijis?
Citaadi peec manas saprashanas un taviem izteicieniem sanaak, ka es tagad ar laikas kuceenu runaaju :)))
Jānis Dubovs
Jānis Dubovs
Pēdējo reizi manīts 2020-03-02 16:56
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Valmieras raj. Jeru pag.
Medību stāžs: kopš 2007
Suņi: nav, bet gribu
Medību trofejas: 5
15.12.2008. 17:46
Ir liela atšķirība vai tukši, nepamatoti "dirst", vai izteikt neapmierinātību ar kādām bildēm, ko dažreiz nevar uzskatīt par trofeju, bet gan izgriezumu no ikdienas gaļas kombinātā. Ar likumu nevienam nav aizliegts šāda veida bildes ievietot publiskai apskatei, bet ja reiz esi ielicis tad arī samierinies ar vairāku versiju komentāriem.
Jurgis Bakmans
Pēdējo reizi manīts 2023-11-18 13:25
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
15.12.2008. 18:36
ai, veči, PO tos jaunos - taadi ņuņņas vien, peec 80. gada dzimst (es arii tais skaitaa), vajag vispaar vinjiem ģedovšinu uzriikot..., bet fakts paliek fakts 10 gadu laikaa (kopsh es esmu kolektiivaa) ve4i nomirushi ir triisreiz vairaak nekaa jaunie naakushi klaat, (neskaitot tos kas vairs nemedii veseliibas vai citaadu iemeslu peec) kolektiivs no ap 40 uz 25 ir samazinaajies (reaali naak 15-20) kas buus veel peec 10 gadiem ja jau tagad dzineejos iet tie pashi ve4i ar sirmaam galvaam un vecumu 70+. katru gadu kaadi jauni divdesmitgadniekie 1-2 uzrodaas saakumaa (shogad pat 3 bija) bet ap shito laiku jau neviens sen nav redzeets (arii shogad bija 3 ir 0). nodirst, ieraadiit vietas utt maakam uzreiz (peec te netaa noveerotaa), tad laikam jaadomaa kaa paarprofileet mediibu veidus (par jauno mednieku piesaisti te domaat bezceriigi - "pareizaa" poziicija ienjemta un viss!), deelj nepietiekamaa mednieku skaita...
Lauris Bruvers
Lauris Bruvers
Pēdējo reizi manīts 2018-04-26 17:08
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Suņi: Laika(krievu eiropas)
Medību trofejas: 6
15.12.2008. 21:43
Da varaties sava sula briziem toc nak smiekli ka kautkads perdelis izsplauj kadu stulbibu un ta veciem ir iemesls ecetoes sava starpa. Ja Aldi B nevisi ir tik trofejam bagati veci un medibas nestaipa focikus lidzi. Es tik velejos lai jus padomajat vai ir verts dirsties ja kads izgvelz kadu stulbibu. Es biju temejis vairak par "asinainajam trofejam" - vai tad asinis nepieder pie medibam un ko tur slept. Vienozimigi lai kads kolektivs bet attradisies kads gudrinieks kas izvilks blaskiti un ieraus siltumam.
Māris Lācis
Māris Lācis
Pēdējo reizi manīts 2016-01-05 16:39
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
15.12.2008. 21:51
neizlasiju visus komentārus, bet uzskatu ka nebūs visā pasaulē tāda kolektīva kur neviens nelieto šmigu. bet tas nav normāli ka dzīvo pa sauso. mūsu kolektīvā ir daži kas lieto uz masta stāvot,bet tādos daudzumos ka trubā diezvai ko uzrādītu.
var jau but ka ir kāds kolektīvs, kurā kāds pieļurbājas uz masta un stutējas pret koku. tas nav normāli.
ja man stāvētu blakus uz masta kāds ar daudzām promilēm..... nejustos labi. ja daudzi tādi būtu.noteikti meklētu citu kolektīvu. bet es neticu ka tā var sazderties medību laikā. un vēl masveidā.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 15:40
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
15.12.2008. 21:52
Ja tā padomā tad tieksme atrasties kolektīvā ar tikai atturībniekiem tiešām velk uz "sektantismu", jo ne tikkai mednieku, bet vispār cilvēces spēks slēpjas tieši dažādibā. Un ne tikai dažādībā, bet arī spējā būt tolerantam un arī spējā neuzbāzties ar savu "dažādību". Nezin kāpēc lielākoties šajā tēmā izvērstā diskusija diemžēl ieguvusi visai netolerantu un citam cita viedokli noliedzošu raksturu. Laikam jau tāpēc ka uzstādītais jautājums bija visai "provokatīvs"? :)))))))))
Mārtiņš Kaparšmits
Mārtiņš Kaparšmits
Pēdējo reizi manīts 2016-09-26 17:25
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Alūksnes novads DR puse
Suņi: Rietumsibirijas laika,Taksenīte
Medību trofejas: 2
15.12.2008. 22:27
Aldi tu rakstiji-Bet 100 gr pēc medībām pie aknīnām ar kolektīva biedriem ir pat veselīgi" .... a ja tur jau iet piektais vai septiitais simtinjsh uz degunu, zem deviizes nu vienu jau pie akninjaam dereeja? :))))))))))))))))
Mans uzskats ir taads kad ja tas notiek peec medibam un tad kad jau plintes ir seifa tad kaut vai nem liidz zemei,atkariibaa kaada taa velme katram,jo taas vairs nav medibas bet gan paseedeshana ar draugiem un pazinaam(kaut vai tiri peec likuma,domaaju visiem kolektiiviem med parskataa ir ierakstiitas med beigas ir liddz ar tumsas iestaashanos,tas noziimee kad med vairs nenotiek)un shajaa procesaa piedalaas tikai tie kas to veelas,nevis visi un te nem un dzirda visus ar nodomu!Principaa panem savu porciju un tinies!!
Bet dzershana medibu laikaa ir nepienemama un teikshu godiigi tie kolektiivu vaditaaji vai med vadiitaaji kuri pielauj taadu smagi dzeerushu mednieku staaveshanu uz mastu ir jaasoda(bargi pat ierochu un med vaditaja apliecibas nonemshanu)Jo tas nav normaali taadu bezprideju es toch nepielautu!!
Gints Berkovskis-man tev ir padoms,tas ka tu esi aturiibnieks,malacis,bet nebaazies ar savu paarlieciibu citiem virsuu taa tu neatradiisi nekad kolektiivu!!
Ja taa baazies virsuu ar savu paarlieciibu,she veel padomi-Mekleju valsti kuraa nebrauc dzeerumaa NEVIENS!!
Mekleju Pilseetu kuraa nav NEVIENA dzerushaa!!
Velos apmekleet kaazas kuraas dzer tikai dzeervenu morsu!!
Mekleju planeetu bez alkaholaa!UTT
Raimonds Runts
Biedriba Medniekiem.lv
Raimonds Runts
Pēdējo reizi manīts 2022-05-31 00:57
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežmaliņa
Medību stāžs: 1992
Aprīkojums: Norrmāls...
Suņi: Dvorterjērs
15.12.2008. 23:26
Cik veču tik versijas, bet nekad neticešu, ka šodienas apstākļos, kad medniekus + šoferus bauda un to vien dara ka bāž trubiņas lai pūstu, neticu ka uz masta vēl stāv vīri ar promilēm, jautājums tad rodas, KUROS KRAJOS VĒL TĀ VAR????
Jā, nenoliedzu arī pats paņemu un reizem pilnus vaigus vakarā, bet rores tad sen ir noliktas seifos, un kāds jauns, bet ziķerīgs bez stulbiem jautājumiem šoferītis ir nolīgts, kas izvadās pa sētām. Vienkārši neticu ka var būt promilēs, uz masta.
Neredzu, kur tur problēma, vakarā dzer kas grib un kur grib, un ja tā runā ne jau nu tie sūdi sanāk sadzērušajiem vīriem, medniekiem, pat gribas uzjautāt jaunajam diskusijas sacējam, vai NEKAD NEESI MASTĀ VIETU PAMAINĪJIS UZ SAVAS GALVAS, VAI ESI IEROCI TIKAI UN VIENĪGI UZ NUMMURA IELADEJIS, IZLĀDĒJIS, 100% VIENMĒR ESI TIKAI SAVĀ SEKTORĀ ŠAVIS??
Nu nav tas dzīvē tā, sūdi sanāk negaidot, tas ir liktens... Nu nav tajos labajos gados, kad dzera un medīja, tad jau cits citu butu apvicojuši kolektivu loka, es atceros, kad pie pusdienam pustopinju piekopa tikai ta siltumam, un nebija ne vainas, viss notikas, tagad citi laiki citas kartibas, bet nav ne vainas, kalab sakt brekt ka visi mednieki dzeraji, sviests kautkads!
Ojārs Žvagiņš
Ojārs Žvagiņš
Pēdējo reizi manīts 2023-02-08 20:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Latvijas vidus, Daugavas krasts
Medību stāžs: Pirmais medījums septiņdesmitajos.
Aprīkojums: stobri vairāki
Suņi: Četrus draugus esmu pārdzīvojis
Medību trofejas: 21
15.12.2008. 23:39
Un turpinot iepriekšējā teksta garā - ja esi cilvēciņš,kam patīk savā kuņģī liet ūdenī atjauktu šķīdinātāju,kas pēc savas būtības ir spirts,ja pašam šķiet,ka tā sprakšķoņa galvā sadegot jau tā ne pārāk daudzajām smadzeņu šūnām,ir dziļi domu graudi (piemēram par izvarotajām mežacūkām),tad nebāzies ar savu pārliecību virsū tiem,ka nupatās notikušās medības patīk apspriest pie glāzes dzērveņu morsa ... UTT :D