Šodien vārdadienu svin Daiga, Dinija, rītdien - Karīna, Gaits
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kokā bez trepes

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 12 lietotāji. Komentāru skaits 17. Pēdējais viedoklis 11.01.2009. 20:49

Ints Freibergs
Ints Freibergs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 05:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k Spārne Ģibuļu pag.
Atrašanās vieta: Talsi
Medību stāžs: no 2004.g
Aprīkojums: IŽ 27, CZ 452 22LR, Weatherby Vanguard S2 308, Winchester XPR 308
Medību trofejas: 17
09.01.2009. 15:38
Vai kāds vēl izmanto šādu parikti? Kādreiz no USA atnāca par normālu cenu, bet, tā kā paka ir baigi liela, arī sūtīšana nu ir 2x dārgāka. Izmantoju biežāk pavasarī, sēdēšanas brīvība, ņemot vērā vēja virzienu, vari sēdēt, piecelties bez bailēm kājās, ja nogurst bulkas. Vienīgi, kamēr pieliek pie koka, paskaļi grab, jāierodas ātrāk. Saucas Climbing tree stand, un tādi verķi tuvumā nav, tikai aizjūras zemē...
Ints Freibergs
Juris Žukovs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 22:19
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību stāžs: kopš 1980 g.
Suņi: bija super krievu eiropas laikas
Medību trofejas: 1
09.01.2009. 15:46
"Hohmīgs" verķis - tad jau iznāk sēdēšana pie koka, nevis kokā !
Protams, laikam var uzkāpt un nokāpt pa etapiem, bet tad jau paiet puse dienas, t.i. nakts. Esi labi izvingrojies un rīts jau klāt
Jānis Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2013-09-13 15:52
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
09.01.2009. 15:51
Uzpariktei nav ne vainas, ja vienīgi vari atrast koku, kurā vari vismaz 2,5 m augstumā šo uzparikti uzstellēt. Un vēl svarīgi, lai tas koks atrastos vietā, no kuras medniekam parocīgi ieraudzīt un nomedīt dzīvnieku.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-09 12:04
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
09.01.2009. 16:06
Mēs labāk izmantojam tādu pašu veŗki tikai paši uzbūvējām no koka un iztaisījām stacionāro variantu, tas ir kur parasti mijas dzīvnieku takas. Bet ļoti līdzīgs tādam variantam kā šeit parādīts.
Es vairāk par stacionāriem variantiem, tas ir vienreiz uztaisīji un kādus gadus 10 nezinies ne zinis. Ir tādi kur jau 15 gadi stāv un domājams vēl 5 vismaz gadi nostāvēs.
Jānis Paeglītis
Jānis Paeglītis
Pēdējo reizi manīts 2011-10-05 21:03
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: 15
Aprīkojums: Savage, Browning, SigSauer
Suņi: Angļiu setters
Medību trofejas: 3
09.01.2009. 16:51
Kā viņā var tikt augšā, ja tas atrodas 2,5 metrus virs zemes. Tāpat trepe vajadzīga.. Ja kāpj pa etapiem, tad arī lejā klusām nenokāpsi (gadījumā, ja jāpielien tuvāk dzīvniekam)
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 21:05
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
09.01.2009. 17:22
Šo parikti parasti izmanto amiišu loka mednieki,arī es biju lielā nesaprašanā,kā tikt augšā.Izrādās sistēma ir ka elektriķim kāpt stabā!Apakšējo platformu piestiprina pie kājām,augšējo izmanto lai pievilktos,princips kā kāpuram kurš lien pa smilgu.Pie jostas piesieta virve ar kuru uzvelk aukšā medībrīkus.Mums liksies absurds,bet viņi tā dara.
P.S.lai mani atvaino tie mednieki kas ir man rakstījuši,patreiz atrodos Afganistānā,nav visai bieži pieejams internets,ceru ka augustā varēsim atkal brīvi diskutēt.
Aivars Lamba
Aivars Lamba
Pēdējo reizi manīts 2015-04-06 20:54
Atrašanās vieta: Ziemeļvidzeme.
Medību stāžs: 1989
Aprīkojums: ir
Suņi: ir
09.01.2009. 17:23
Edgar K.,ja ir iespējas,ieliec bildi,kāds izskatās stacionārais.Interesē trepe,vai tā pastāvīgi pie koka pieslieta,koks ta vējā lokās u.t.t.
Jānis Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2013-09-13 15:52
09.01.2009. 18:27
Dzintars Graudužis, Šodien, 17:22: "Šo parikti parasti izmanto amiišu loka mednieki,arī es biju lielā nesaprašanā,kā tikt augšā.Izrādās sistēma ir ka elektriķim kāpt stabā!Apakšējo platformu piestiprina pie kājām,augšējo izmanto lai pievilktos,princips kā kāpuram kurš lien pa smilgu.Pie jostas piesieta virve ar kuru uzvelk aukšā medībrīkus.Mums liksies absurds,bet viņi tā dara."
Mana doma ir par to, ka cik tad tādu stabveidīgu, slaidu, bezzarainu koku ir vietās, kur gribam sēdēt uz gaidi un kur uzstellēt šito parikti? Parasti visas laukmalas ir aizaugušas ar krūmiem, nevis ar telefona līnijas stabiem. Tāpēc to uzparikti uzskatu par ne diez cik universālu.
Andris Grīniņš
Andris Grīniņš
Pēdējo reizi manīts 2009-03-23 14:20
Medību trofejas: 2
09.01.2009. 20:06
Cik tad viss tas izmaksāja,kopā ar pasta izd.?
Jānis Tulijs
Jānis Tulijs
Pēdējo reizi manīts 2017-11-16 09:09
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Tukums
Medību stāžs: 8
Aprīkojums: Iženīte un Mannlicher,
Suņi: Nav:(
Medību trofejas: 3
09.01.2009. 20:07
Pašam sanāca būt iekš USA un trāpīju vienā no medību veikaliem. Šādas pārnēsājamās tur bija pārstāvētas diezgan plaši, bet toreiz tā arī netiku īsti gudrs uz kādu principu īsti šamējās strādā.
Bet nu arī man šķiet, ka mūsu laukmalās nav pārāk daudz tādu koku, kuros šo varētu izmantot.