Nomedīts MK"Province" platībās.
Laiks nebija tas labākais uz sēdēšanu,ārā putenis vējš,bet biju nobriedis braukt!
19:00 biju uzkāpis tornī un jau 19:22 kuilis bija klāt,apmeta loku ap barotavu uz iznāca no meža,nostājās plaknē,notēmēju
Pievienots 2012-01-25 19:52