vakarā ap pulkstens 22:45 uz lauka pie mājām ieraudzīju'' pastaigājamies''lapšeli,es aiz lieliem priekiem paķēru plinti un munīciju.kājās vilnas zeķītes,lai nečabētu zāle lavījos tai klāt.pirmais šāviens-tā palēcās un skrien prom,otrs šāviens-pal
Pievienots 2010-09-02 12:44