Šodien vārdadienu svin Romāns, Romualds, Romualda, rītdien - Osvalds, Arvils
toptitle

Lielais raksts

ĀCM: piedāvā dzesētavas pa tiešo no nozares vadošā ražotāja Vācijā


2014-08-15 13:35

Biedrība Medniekiem.lv piedāvā Latvijas pašvaldībām iespēju  iegādāties dzesētavas tieši no nozares vadošā ražotāja Vācijā.

Ja Jūs, saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 2.jūlija rīkojumu Nr.322 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kā arī informatīvo ziņojumu „Par Āfrikas cūku mēra profilakses pasākumiem medību jomā” (pieņemts Ministru kabineta 2014.gada 18.februāra sēdē (prot.10. 34.§) un aktuālo informāciju par epizootiju izplatības draudiem, lai nodrošinātu Āfrikas cūku mēra un Klasiskā cūku mēra ierobežošanas pasākumu realizāciju, plānojiet pretendēt uz atbalstu dzesētavu iegādei, tad būtu svarīgi pievērst Jūsu uzmanību sekojošiem būtiskiem dzesētavu parametriem:

 • dzesētavā jābūt iespējai novietot mežacūku kautķermeņus iekārtā stāvoklī
 • dzesētavai vajadzētu būt ar 100% izolāciju un zemu elektrības pateriņu, lai minimizētu ekspluatācijas izdevumus
 • idealā variant dzesētavai jābūt ar antibakteriālu pārklājumu

Biedrība Medniekiem.lv sadarbībā ar Vācijas tirgus līderi aukstuma kameru un saldētavu jomā VIESSMANN GmbH piedāvā iespēju Jums noformēt pasūtijumu tiesi no ražotāja Vācijā. Piedāvājuma cenas (Excel Cenu Tabula)

Jūsu priekšrocības:

 • nav nevajadzīgu starpnieku;
 • Jūs saņemiet un apmaksājiet netto rēķinu, bez PVN (ja esiet PVN maksātāju reģistrā)

"Viessmann" aukstuma kameras priekšrocības:  

 • pilnībā higiēnisks ražojums  
 • nozares attīstības virzienu noteicoša tehnoloģija un uzticamība apvienojumā ar jaudu
 • pārliecinoša pašatmaksāšanās, pateicoties efektīguma pakāpei, kas iegūta uz pieredzi balstītā izstrādē
 • 100 procentu izolācija un zems elektrības patēriņš, pateicoties precīzai izstrādei
 • Ilgs mūžs
 • Konstanta ekspluatācijas drošība
 • Ekoloģiski optimizēta, pateicoties ražošanai bez hlorfluorogļūdeņražiem un pilnīgas otrreizējās pārstrādes iespējām
 • Viegla montāža un izmaksu ietaupīšana, pateicoties pārdomātai ātrās montāžas sistēmai  
 • Vācijas zīmola kvalitāte ar izcilu apstrādi  
 • Sistēmas tehnika, kas ir perfekti saskaņota ar "Viessmann" saldēšanas iekārtām
 • Visaptveroši servisa pakalpojumi  
 • Elastīgi risinājumi individuāliem pieprasījumiem  

"Viessmann" ir tirgus līderis aukstuma kameru un saldēšanas kameru jomā.

Aukstuma kamera nav tikai aukstuma kamera; ir nozīmīgas īpašības, kas "Viessmann" aukstuma kameru atšķir no standarta aukstuma kameras. Uzticieties tirgus līderim! "Viessmann" aukstuma un saldēšanas kamera nosaka mērogus attiecībā uz apstrādes kvalitāti un uzticamību kvalitātei, kas pazīstama ar zīmolu "Made in Germany".

Tagad "Viessmann" aukstuma kameras sērijveidā ir aprīkotas ar "SilverProtec" pārklājumu. Šis "Viessmann" izstrādātais, antibakteriālais pārklājums šādā formā ir vienreizējs aukstuma kameru nozarē, un "Viessmann" to ir patentējis.

"Viessmann SilverProtec"

Pārtikas produktu un jutīgu preču konzervēšanā uzglabāšana aukstumā iegūst arvien lielāku nozīmi pretstatā ķimikāliju izmantošanai. Lai tie būtu gaļas izstrādājumi vai desas, piena produkti, zivis, maizes izstrādājumi, dzērieni vai farmācijas produkti: "Viessmann" aukstuma un saldēšanas kameras ir pārliecinājušas par sevi, piedāvājot multifunktionālu aukstumu uzturēšanu un izcilas kvalitātes īpašības gan tehniskā, gan industriālā jomā.

Pielāgotas aukstajām lietošanas prasībām, kas valda tirdzniecības un industrijas jomās, "Viessmann" aukstuma un saldēšanas kameras it sevišķi fascinē ar savu robustumu, virs vidusmēra higiēnas īpašībām un augsto lietošanas komfortu.

Lai tās būtu mazās aukstuma kameras, aukstuma kameras vai saldēšanas kameras, kas izgatavotas "Tecto" standarta, speciālajā vai īpašajā individuālajā risinājumā, - "Viessmanņ" piedāvā aukstuma kameru tehnoloģisko paaudzi, kas sajūsmina ar tehnisko risinājumu un pielietojuma iespēju ievērojamo skaitu.

Lai noformētu cenu pieprasījumu VIESSMANN GmbH Jums jāgriežas pie Andra Zariņa,  tālruņa numurs 26537998, Skype heckler33, epasts andris.zarins@medniekiem.lv.

Zemāk:

Standarta dzesētavu shēmas, fotogrāfijas un excel tabula kurā Jūs variet gūt vispārēju priekšstatu par izstrādājumu komplektāciju un cenu līmeni. Saistošas cenas būs rūpnīcas individuālajā piedāvājumā kurš tiks izstrādāts balstoties uz Jūsu pieprasījumu.

Komentāri:

Andris Zariņš 2014-08-15 18:24

Situācijā kad tiek piedāvāts 100% atbalsta intensitāte dzesētavu iegādei, būtu muļķīgi izvēlēties lētāko un nekvalitatīvāko piedāvājumu. Ja Jums piedāvā naudu mašīnas pirkšanai, tad jāpērk Mercedes, ja Jums piedāvā naudu dzesētavas iegādei, tad jāpērk WIESSMANN!!!!

Ģirts Vārna 2014-08-16 10:19

nu ja, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ :D Te no tā citrona vispār nekas nesanāk pārdesmit dzesētavas

Andris Zariņš 2014-08-16 12:20

Redzot kas notiek pašvaldībās šā iepirkuma sakarā varu tikai rezumēt, ka acīmredzot viens no ejošākajiem modeļiem būs liela dzesētava novada centrā kura tā arī netiks nodota nevienam mednieku formējumam, jo ar to nodošanu ir vairāk jautājumu nekā atbilžu!

Aleksandrs Mickevičs 2014-08-18 16:37

Kāds pētīja to xls failu sīkāk? Cik noprotu, tad cenai klāt pielikti 15%.

Andris Zariņš 2014-08-18 18:33

Tas kā veidojas cenas jāprasa Vācijas pusei. Es tikai pārtulkoju tekstu excelā, ciparos neko nemainot. Galīgo cenu piedāvājumu par izvēlēto konfigurāciju potenciālais klients saņem pa tiešo no rūpnīcas Vācijā!


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Sekojot modes tendencēm datu aizsardzības jomā, kā arī respektējot Vislatvijas mednieku portālā reģistrēto lietotāju iespēju..