Šodien vārdadienu svin Antis, Antons, rītdien - Alnis, Andulis
toptitle

Lielais raksts

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"


2018-04-16 20:14

Sekojot modes tendencēm datu aizsardzības jomā, kā arī respektējot Vislatvijas mednieku portālā reģistrēto lietotāju iespēju izvēlēties, vai viņš vēlas būt redzams portāla publiskajā daļā (tajā daļā, kas ir redzama, kad neesi ielogojies portālā), ko, piemēram, redz meklēšanas serveri kā Google, Yahoo, Yandex u.tml., medniekiem.lv ir veicis un vēl veic izmaiņas sistēmā, lai lietotājs savā profilā sadaļā “Privātums” var noteikt, vai viņa portālā ievietotās trofejas rādīt publiski nereģistrētiem lietotājiem, kā arī vai rādīt viņa aktivitātes portālā ārpusē.

Uz doto brīdi esam nodrošinājuši apstākļus, ka vairums vietās, kurās iepriekš bija uzrādīts, piemēram, komentētāja vārds, pēc šo datu “noslēpšanas”, nereģistrētie lietotāji redzēs neidenificējamu uzrakstu “Slēpts”.

Jānorāda, ka iepriekš ievietotajām trofeju bildēm, uz kurām ir uzdrukāts ievietotāja vārds, tas tiks saglabāts publiski redzams. To iespējams novērst, izdzēšot veco bildi un ieliekot viņu par jaunu. Jaunajām bildēm ievietotāja vārds uzrādīts netiek.

Tomēr, ņemot vērā, ka portāls ir publiska vietne internetā, kurā paust dažādus medniekiem aktuālus viedokļus, kā arī to, ka medību tēma ir varen sensitīva, komentētāji tiks identificēti kā līdz šim tiem lietotājiem, kas būs ielogojušies portālā, bet slēptos datus neredzēs tie, kas portālā ielogojušies nebūs.

Ja Jums ir kādi papildus ierosinājumi vai ieteikumi, aicinām tos ierakstīt šī raksta komentāros. Portāla administrācija savu iespēju robežās centīsies ņemt vērā jūsu ieteikumus.


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Sekojot modes tendencēm datu aizsardzības jomā, kā arī respektējot Vislatvijas mednieku portālā reģistrēto lietotāju iespēju..

"LVM Geo mobile" izmantošanas pamācība medniekiem

"LVM Geo mobile" izmantošanas pamācība medniekiem

AS “Latvijas valsts meži” mednieku kolektīviem piedāvā aplikāciju "LVM GEO Mobile", ar kuras palīdzību var ne tikai orientēties..

Medības - vaļas prieks vai nepieciešamība?

Medības - vaļas prieks vai nepieciešamība?

Publicējam ierakstu no Latvijas Radio raidījuma Krustpunktā.

Krietnu mednieku tradīcijas Igaunijā

Krietnu mednieku tradīcijas Igaunijā

...un pats galvenais – dot iespējas medīt nākamajām mednieku paaudzēm un dot iespējas dzīvot nākamajām dzīvnieku paaudzēm!