Šodien vārdadienu svin Jautrīte, Kamila, Digna, rītdien - Ramona, Ritma
toptitle

Lielais raksts

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"


2018-04-16 20:14

Sekojot modes tendencēm datu aizsardzības jomā, kā arī respektējot Vislatvijas mednieku portālā reģistrēto lietotāju iespēju izvēlēties, vai viņš vēlas būt redzams portāla publiskajā daļā (tajā daļā, kas ir redzama, kad neesi ielogojies portālā), ko, piemēram, redz meklēšanas serveri kā Google, Yahoo, Yandex u.tml., medniekiem.lv ir veicis un vēl veic izmaiņas sistēmā, lai lietotājs savā profilā sadaļā “Privātums” var noteikt, vai viņa portālā ievietotās trofejas rādīt publiski nereģistrētiem lietotājiem, kā arī vai rādīt viņa aktivitātes portālā ārpusē.

Uz doto brīdi esam nodrošinājuši apstākļus, ka vairums vietās, kurās iepriekš bija uzrādīts, piemēram, komentētāja vārds, pēc šo datu “noslēpšanas”, nereģistrētie lietotāji redzēs neidenificējamu uzrakstu “Slēpts”.

Jānorāda, ka iepriekš ievietotajām trofeju bildēm, uz kurām ir uzdrukāts ievietotāja vārds, tas tiks saglabāts publiski redzams. To iespējams novērst, izdzēšot veco bildi un ieliekot viņu par jaunu. Jaunajām bildēm ievietotāja vārds uzrādīts netiek.

Tomēr, ņemot vērā, ka portāls ir publiska vietne internetā, kurā paust dažādus medniekiem aktuālus viedokļus, kā arī to, ka medību tēma ir varen sensitīva, komentētāji tiks identificēti kā līdz šim tiem lietotājiem, kas būs ielogojušies portālā, bet slēptos datus neredzēs tie, kas portālā ielogojušies nebūs.

Ja Jums ir kādi papildus ierosinājumi vai ieteikumi, aicinām tos ierakstīt šī raksta komentāros. Portāla administrācija savu iespēju robežās centīsies ņemt vērā jūsu ieteikumus.


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Huberts: Atklāj jauno pīļu sezonu!

Huberts: Atklāj jauno pīļu sezonu!

Visiem gludstobra ieročiem Huberts veikalos atlaide -10%. Akcija spēkā no 15.jūlija līdz 15.augustam

Baltijas valstu medību suņu izstāde Inčukalnā

Baltijas valstu medību suņu izstāde Inčukalnā

11.un 12.maijā Inčukalna suņu treniņu poligonā "Eglaines" notiks Baltijas valstu medību suņu izstāde.

Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..