Šodien vārdadienu svin Zelma, Zemgus, Virma, rītdien - Dzelde, Zenta, Zelda
toptitle

Lielais raksts

Mednieku saime aug


2012-11-13 13:35

Portālam medniekiem.lv raksta tapšanas brīdī bija 9000 reģistrētu lietotāju. Kā 9000. ir reģistrējies Mārtiņš Dzenis, topošais mednieks, dzimis 1985 gada martā. Mārtiņš strādā Saeima tehniskajā nodaļā. Medniekam nepieciešamās zināšanas apgūst Dupleksa kursos pie Ērika Zaķa, kas arī, esot Mārtiņa radinieks, ir veicinājis viņa interesi par medniecību. Mārtiņa ģimenei ir arī lauku īpašums pie Slīteres rezervāta. Viņš ir arī aizrāvies ar Airsoftu.

Lūk ko Mārtiņš pats saka par to, kāpēc ir reģistrējies portālā:

"Tā kā medniekiem ir jābūt lietas kursā, kas notiek attiecīgajā nozarē, mājaslapa www.medniekiem.lv dod šādu iespēju un, piemēram, forumā ir iespējams gan izteikt savu viedokli vai pieredzi, gan arī izlasīt citu mednieku viedokļus. Informācijas apmaiņa ir galvenais iemesls reģistrēties tieši šeit, jo publika ir latviešu un pieklājīga.

Video ielikšana - supperīga, jo var kaut ko jaunu uzzināt vai iemācīties un youtubā visu dienu sēdēt arī negribās.
Sludinājumi - vēl varētu papildināt ar sadalījumu piemēram, pārdod, pērku, vēlos izzīrēt, vēlos pievienoties kādam mednieku kolektīvam u.t.t..

Staprcitu mednieku kolektīvu karte - apkopojums kurš kurā kolektīvā darbojas, pie kuriem vēl var pierakstīties - tādu varētu uztaisīt, lai jaunajiem būtu vieglāk atrast savējo. Kā arī aptuvenās gada maksas, kādas ir kolektīvos un kur piemēram desas vai konservi gardāki.

Tā lūk manas domas."

Novēlēsim Mārtiņam sekmīgi nokārtot Mednieka eksāmenus un kļūt par pilntiesīgu Latvijas nelielās, bet draudzīgās, mednieku saimes locekli!

Komentāri:

Agris Salmiņš 2012-11-13 22:05

Vēlu veiksmi!

Egils Līcis 2012-11-14 10:01

Galvenais iemesls, kāpēc šai portālā tik daudz reģistrētu lieotāju-ir gaužām vienkāršs-lai palasītu foruma tēmas-nepieciešams ielogoties. Tāpēc arī tik daudzi te reģistrējušies!!!

Mārtiņš Dzenis 2012-11-14 12:10

09.11.2012 sekmīgi nokārtots mednieku eksāmens Talsos un tagad tikkai atliek dabūt visus papīrus un atrast foršu mednieku kolektīvu.

Andris Zariņš 2012-11-14 21:39

Apsveicu Mārtiņu ar sekmīgu mednieka eksāmena nokārtošanu!

Mārcis Holenders 2012-11-14 22:32

Apsveicu Mārtiņ!!

un par tiem kas reģistrējās... Egil Līcis.... ja nepatīk ka jāreģistrējās - tam tev ir māte google kur visu vari atrast :D
ja vēlies apspriesties ar domu biedriem par medībām, tad reģistrējies.
pat domu biedru grupās ir jāpiesakās.. vai tomēr tev kā lētā ieskrietuvē ir vēlme būt ???


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Sekojot modes tendencēm datu aizsardzības jomā, kā arī respektējot Vislatvijas mednieku portālā reģistrēto lietotāju iespēju..