Šodien vārdadienu svin Marianna, Ginters, Guntra, rītdien - Matīss, Modris, Mariss
toptitle

Lielais raksts

Pēdējais laiks pieteikties "MMD Kausiem"! Vēl 4 dienas!


2014-05-30 16:36

Jau sen zināma ziņa: 7. jūnijā notiks kārtējie "MMD Kausi", kas risināsies lieliskajā šautuvē "Daugava" pie Sērenes Jaunjelgavas novadā.

Jaunā ziņa Nr. 1MMD vēl tikai četras dienas pieņem iepriekšējos pieteikumus, kas ļauj ieekonomēt uz dalības maksas rēķina. Pēdējā pieteikšanās diena – 2. jūnijs! Nenokavē un piesakies šeit!

Protams, mačos laipni gaidīti arī iepriekš nepieteikušies mednieki – šādā gadījumā visas reģistrācijas formalitātes varēsit nokārtot uz vietas šautuvē maču rītā. Nenokavējiet! Vairāk informācijas – šeit.

Jaunā ziņa Nr. 2 – šogad paredzams superliels "MMD Kausu" balvu fonds. 28. maijā tā apjoms pārkāpa pāri 10 000 eiro robežai. Te jāatgādina par MMD savulaik iedibināto tradīciju (ko nu jau pārņēmuši arī daudzu citu maču rīkotāji, turklāt ne tikai Latvijā) – daudzu balvu, tostarp pašu vērtīgāko, tālāko likteni mūsu mačos nosaka nevis šāvēja izcīnītā vieta rezultātu tabulā, bet gan Diānas labvēlība – nu gluži kā ikvienās medībās. Vairāk par balvām – šeit.

Jaunā ziņa Nr. 3. "Kausos" vaigu vaigā varēsit tikties arī ar portāla un biedrības "Medniekiem.lv" ļaudīm – viņu īpašajā teltī... 

Jaunā ziņa Nr. 4 varētu likt sarosīties medību klubiem. Ziniet – viena no Lielajām Balvām sacensību noslēgumā tiks "izspēlēta" starp klātesošo medību klubu pārstāvjiem; iespējamos šā cīkstiņa dalībniekus noteiksim, izvērtējot līdz 2. jūnijam (ieskaitot) saņemtās iepriekšējā pieteikuma anketas. Tādēļ – piesakieties un anketā neaizmirstiet norādīt sava kluba nosaukumu!

Un vēl, kā parasti...

– "Kausu" nolikums pieejams šeit.

– Ja gribat uzzināt vēl vairāk, dodieties uz MMD mājaslapu www.zurnals–mmd.lv. Mačiem veltītā plašā mājaslapas sadaļa izpētāma šeit.

– Kā pēdējā laikā ierasts, arī šogad "Kausus" kuplinās apjomīga brīvdabas izstāde (vairāk nekā 22 dalībnieki no Latvijas un ārzemēm), kurā ikviens klātesošais varēs uzzināt daudz noderīga par jaunumiem un piedāvājumu mūsu un arī citu zemju medībpiederumu, medību aprīkojuma un pakalpojumu tirgū. Būs interesanti!

– Un, visbeidzot, MMD uzsver, ka "Kausi", kā vienmēr, iecerēti kā visīstākās TAUTAS sacensības, kurās sirsnīgi aicināts piedalīties ikviens mednieks neatkarīgi no izredzēm ieņemt augstākās vietas rezultātu tabulās.


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.