Šodien vārdadienu svin Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs, rītdien - Vera, Vaira, Vairis
toptitle

Lielais raksts

Sausā vai mitrā barība ar līdzvērtīgu ieguvumu


2012-11-26 10:50

Mūsu uzticīgie sabiedrotie un dzīves kompanjoni ir pelnījuši pašu labāko!

Royal Canin piedāvā jaunu mitrās barību sēriju CANINE HEALTH NUTRITION maziem suņiem ar ķermeņa svaru līdz 10kg.

Royal Canin piedāvā barību, kas izgatavota no rūpīgi atlasītām, kvalitatīvām sastāvdaļām un satur visas nepieciešamās uzturvielas. Jaunākie sasniegumi  un 40 gadu laikā uzkrātā pieredze ļāvusi Royal Canin izstrādāt uzturvērtību ziņā identisku mitrās barības sēriju CANINE HEALTH NUTRITION jau esošajām sausās barības sērijām X-SMALL un MINI.

Jaunā mitrā barība maziem suņiem (ar ķermeņa svaru līdz 10kg) pielāgota, ņemot vērā ne tikai suņa svaru un dzīvesveidu, bet arī vecumu, lai nodrošinātu pēc iespējas pilnvērtīgāku uzturu visa mūža garumā: no kucēna pirmajiem mēnešiem līdz sirmam vecumam.

Mitrās barības CANINE HEALTH NUTRITION sērijā iekļauti 5 dažādi produkti:

Starter mousse – mitrā barība grūsnām un laktējošām kucēm un kucēniem no atšķiršanas brīža līdz 2 mēnešu vecumam
Junior – mitrā barība kucēniem līdz 10 mēnešu vecumam apetītes veicināšanai
Adult Light – mitrā barība pieaugušiem suņiem ar noslieci uz lieko svaru
Adult Beauty – mitrā barība pieaugušiem suņiem ādas stāvokļa uzlabošanai
Mature +8 – mitrā barība novecojošiem suņiem pēc 8 gadu vecuma vitalitātes saglabāšanai

 

Mitrā barība bundžās nodrošina līdzvērtīgu uzturu sausajai barībai, piedāvājot lielisku alternatīvu izvēlīgiem suņiem. Barojot suni ar mitro un sauso barību vienlaikus, jāievēro ieteicamā dienas deva, lai nodrošinātu nepieciešamo uzturvielu daudzumu un saglabātu suņa ideālo svaru.

Jaunie Royal Canin produkti pieejami specializētajās tirdzniecības vietās visā Latvijā, sākot ar š. g. decembri. Papildus informācija par jaunumiem pieejama Royal Canin mājas lapā: www.royalcanin.lv.

Par uzņēmumu:

Royal Canin dibināts 1967. gadā Francijas dienvidos un nu jau vairāk kā 40 gadus piedāvā augstvērtīgu barību suņiem un kaķiem. Pamatojoties uz gadu gaidā gūto pieredzi un ilggadējo sadarbības partneru – dzīvnieku audzētāju un veterinārārstu – pētījumiem, Royal Canin izgatavo barību suņiem un kaķiem, ņemot vērā to šķirni, lielumu un svaru, vecumu un dzīvesveidu. Barību sastāvs tiek pielāgots atšķirīgajām suņu un kaķu vajadzībām, nodrošinot tos ar nepieciešamo uzturvielu daudzumu. Royal Canin barību raksturo pieci nešķirami pamatelementi: zināšanas un cieņa, nepārtraukta attīstība, veselīgs uzturs, kvalitāte un drošums, labvēlīga ietekme uz veselību.


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.