Šodien vārdadienu svin Romāns, Romualds, Romualda, rītdien - Osvalds, Arvils
toptitle

Lielais raksts

Top starptautiskā trofeju izstāde, kuras patrons būs valsts prezidents


2013-01-23 19:17

9.05.2013. Rīgā tiks atklāta Baltic Grand prix Rīga starptautiskā trofeju izstāde, ko organizē Latvijas Mednieku Asociācija un Latvijas Safari Klubs sadarbībā ar citām mednieku organizācijām.

Izstādē uzaicinātas piedalīties 12 valstu mednieku organizācijas ar savām trofejām, izstādes ietvaros plānoti semināri par trofeju vērtēšanu, pareizu apsaimniekošanu un izkopšanu, par trofeju pareizu sagatavošanu un noformēšanu, kā arī par medījumu gaļas izmantošanas iespējām un degustācijas. Izstāde iecerēta ar mērķi turpmāk pasākumu kā Baltic Grand Prix ieviest kā tradīciju, kas apvieno Baltijas medību telpu, kurā ir daudz kopēja medību kultūras, dzīvnieku un apkārtējās vides aisardzības jomā. Izstādes kodolu veidos tris Baltijas valstu medību trofejas, Latvija kā Baltijas medību telpas centrālā valsts ciešā sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas mednieku organizācijām.

Šī izstāde būs lieliska iespēja novērtēt medījamo dzīvnieku populācijas veselību, populācijas virzību, attīstības tendences, Latvijā un iespējas salīdzināt šos zinātniski vērtīgos materiālus ar pārējām Baltijas un Eiropas valstīm. Izstādē iegūtais izziņas materiāls būs nenovērtējams no zinātniskā viedokļa, ļoti būtiska medījamo dzīvnieku veselības stāvokļa monitoringa satāvdaļa, kura dos iespēju novērtēt, cik pareizi tiek virzīta populāciju apsaimniekošana Latvijā, Baltijā un tuvējās reģiona valstīs ar līdzīgiem klimatiskajiem apstākļiem. Trofeju vērtēšanu veiks starptautiskie CIC trofeju vērtēšanas eksperti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Čehijas, Ungārijas, kā arī pašmāju trofeju vērtēšanas eksperti. Paralēli trofeju izstādei iecerētas arī citas ar medībām saistītas un medniekus interesējošās aktivitātes.

Izstāde tiks organizēta sadarbojoties Latvijas un citu valstu mednieku organizācijām un Rīgas pilsētai, LIVE Rīga. Izstādes patrons būs Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš.


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

LVM un Aizsardzības ministrija vienojusies par militāro mācību organizēšanas principiem LVM platībās

Valsts aizsardzība ir valsts virsfunkcija. Tādēļ medniekiem nāksies rēķināties, ka viņu nomātās platības AS “Latvijas valsts meži”..

Jauns Huberts veikals Rīgā

Jauns Huberts veikals Rīgā

2018.gada 2. novembrī savas durvis vērs jaunais Huberts veikals Rīgā.

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Lietotājiem turpmāk iespējams slēpt savus datus "ārpasaulei"

Sekojot modes tendencēm datu aizsardzības jomā, kā arī respektējot Vislatvijas mednieku portālā reģistrēto lietotāju iespēju..