Šodien vārdadienu svin Irīda, Īrisa, rītdien - Daina, Dainida, Dainis
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Kas tomēr medniekiem ir svarīgāk?

Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Raivis Razma
Pēdējo reizi manīts 2009-02-26 18:03
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
13.02.2009. 17:32
Man vislabaak patiik, ka "biezie" veci atbrauc ar savu lepno dzipu uz bebru kersanu, panem no tevis instrumentus un plecu pie pleca pa smirdoso graavja duuksti jauc bebra dambi, neskatoties uz to,ka citi uz mediibu vietu tiek bezmaz ar kaajaam-to uzskatu par iistu mediibu kopiibu!
Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2019-05-15 11:45
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
13.02.2009. 17:44
Man arī patīk labi un dārgi ieroči, apģērbs nu vienu vārdu sakot visi pribambasi. Svarīgi nr.1 tomēr man ir kā ātrāk un efektīgāk panākt blīvu un kvalitatīvu medijamo dzīvnieku populāciju. Man svarīga ir medību kvalitāte, varbūt reizēm pompoza, bet tomēr patīkami. Man svarīgi ir lai medībās var atpūsties un atbrīvoties no stresiem, nevis otrādi. Visas pārējās fīčas ir tikai pakārtotas šīm iepriekš minētajām lietām un veicina šī hobija kvalitāti. Man ir vienalga cik dārgas drēbes ir kādam mugurā, ar kādu ieroci medī un autiņu brauc, galvenais lai jūt, ka tev pretim ir mednieks.
Juris Kazaks
Juris Kazaks
Pēdējo reizi manīts 2011-03-24 13:54
Medību trofejas: 19
13.02.2009. 19:52
Es gribētu piebilst vēl,ne jau visi naudas maisi tā dara.Kādreizs ar lāpsstu ar rok,pūš,un elš bet otreizs,šos nedabūt uz dambiem:)))
Slēpts
13.02.2009. 20:09
nezinu kam šī tēma bija tik aktuāla-nēsmu ar šito saskāries savā kolektīvā.Ir mums visādi mednieki gan tādi kas var atļauties pāris stobrus turēt mājās gan ar džipu braukt.Bet dēļ tā nēsu juties zemāks viņa priekšā.Ja cilvēks pareizi domā,saprot tak ka visi nevar būt vienādi.
Indulis Laiva
Indulis Laiva
Pēdējo reizi manīts 2019-02-15 13:39
Lietotāja statuss: Lietotājs
16.02.2009. 11:03
Nu ja kādam ir džips medībās tad viņš tak nebrauc ar to viens pats. Tāpat jau parauj večus pa dūkstainu ceļu, vai pabrauc pretī lopiņu izraut, vai švakāku autiņu no žampas izceļ. Nokaitina tad, ja vāgis gan ir bet braukt nemāk. Bet tad jau pa to baru kāds atrodas kas nomaina.