Šodien vārdadienu svin Vēsma, Fanija, rītdien - Mirta, Ziedīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - vakar noķerts malumednieks

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 21 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 21.01.2011. 09:57

Mārtiņš Bērziņš
Mārtiņš Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2011-08-19 15:11
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: M/K ,, Fauns"
Medību stāžs: 9
Aprīkojums: blaser
Suņi: nav
Medību trofejas: 1
17.01.2011. 09:20
vakar, Ropažu novadā vadājot barību konstatēja asins peļķi pie stirnu barotavas un pieejošas un aizejošas cilvēka pēdas. Pēc pārdesmit minūsu slēpojuma pa pēdām konstatēja, ka pēdas ved uz bēdīgi slavenām mājām, kur dzīvo iespējamā malkas zagļu un malumednieku ģimenīte. Pēc operatīvas rīcības un atsaucīgas policijas darbinieku rīcības pieķēra nelieti ar visiem lietiskiem pierādijumiem, nelegālu ieroci, stirnas gaļu utt.
Paldies policistiem!
Jānis Ģirnis
Jānis Ģirnis
Pēdējo reizi manīts 2019-03-03 23:21
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: Latvijas Mednieku savienība
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: no 1989
Aprīkojums: TOZ, ZOLI, Titan, Sauer
17.01.2011. 09:50
Reti veiksmīgs gadījums, apsveicu! Būtu vērtīgi pasekot līdzi notikumu gaitai un šeit pat iemest info par notikumu atpsoguļošanu plašsaziņas līdzekļos, par maliķim piespriesto sodu utt
Ventis Putniņš
Ventis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-04-25 11:42
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Sigulda,Sāviena
Medību stāžs: 2005
Aprīkojums: TOZ-34P 12/70,Losj 4 308win,CZ ZKM 452-2e 22lr
Suņi: Klēpja-dīvāna taksis
17.01.2011. 10:07
Ceru,ka tas vecis atbildēs pēc visas likuma bardzības.Saprotu,ka daudzi tagad dzīvo trūcīgi un nav pat ko ēst,bet šis gadījums-ir nelietība.
Malači,ka izsaucāt policiju-te ar sadošanu pa purnu ir par maz!
Juris Orinskis
Juris Orinskis
Pēdējo reizi manīts 2022-12-13 19:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme
Medību stāžs: No 1981.g.ar papīriem
Aprīkojums: pietiekams
Medību trofejas: 5
17.01.2011. 10:15
Man gan ir mazliet žēl to lauku ģimenīti...Varbūt viņiem ēst vajadzēja. Pilsētas maliķi ir daudz sliktāki un apšauj vairāk.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
17.01.2011. 10:27
Padalies ludzu ar precizaku informaciju!!!! Man VNK Ropazos ir ipasums, gribetos tomer varonus zinat ta konkretak. Vismaz maju nosaukumu ludzu...
Kaspars Krūmiņš
Pēdējo reizi manīts 2022-02-06 12:32
Lietotāja statuss: Lietotājs
17.01.2011. 10:28
Mnu ja nav ko eest tad buutu papuuleejies un uztaisiijis savvu barotavu-nevis liidis pie svessas....Mnu es jau kaadu laicinnu pa aarzemeem un tuvaakaas dienaas atkal braucu prom mani tas iipassi nesatrauc-Bet ja godiigi nnemot veeraa LV-ekanomisko staavokli un visus apstaakllus kas sseit ir sagaidaams-ssaadi cilveeki buus arvien vairaak un vairaak........Ja es dziivotu laukos un es nevareetu pabarot savu ggimeni es ar ietu-teikssu kaa ir............Un tagat laukos ir vaiiii taadu ggimennu kam sarkanaa liinija ir viena solla attaalumaa.........
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
17.01.2011. 10:30
Kā saka katrs gadījums ir individuāls un tiešām pilsētas maļiki ar džipiem daudz vairak skādes pietaisa neka tas vietējais. Protams ir arī lauku malikos izņēmumi. Pie mums ar kaimiņu kolektīvā dzīvo viens maļikis, nesen izgāja no cietuma un atkal sāka kerties nelabai lietai. Iepriekšejā reizē nokēra darbojamies ar cilpām . Iedeva reālu cietumsodu. Šis tiesām nefiltrēja ko medī, jo medija visu kas ir ēdams.
Bet tā paldies Dievam daudzi ceļi ir aizpūsti un nevar ar tiem džipiem izbraukāt, vismaz zvēriem miers. Tikai vietējie vai ar slēpēm var tagad maļikot maļiki.
Ventis Putniņš
Ventis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-04-25 11:42
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Sigulda,Sāviena
Medību stāžs: 2005
Aprīkojums: TOZ-34P 12/70,Losj 4 308win,CZ ZKM 452-2e 22lr
Suņi: Klēpja-dīvāna taksis
17.01.2011. 10:30
Juri,te nav ko žēlot-lai aizvilktos pa iztīrītu ceļu,un pie barotavas nošautu stirnu, vajag krietni daudz nekaunības.Ja viņš būtu normāls cilvēks-to lietu izdarītu klusi un mierīgi,tāka neviens neuzzinātu,un ģimene būtu paēdusi.
Normunds Jansons
Normunds Jansons
Pēdējo reizi manīts 2023-10-22 17:29
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Medību trofejas: 1
17.01.2011. 11:06
Ja šī ģimenīte jau iepriekš ir apvīta ar malkas zagļu un maliķu ēnu, tad žēlastības nekādas tur vairs nevar būt. Jo nesmu dzirdējis tādu gadījumu, kad laukos normāls un apkārtnē cienīts cilvēks nevarētu pievienoties vietējam mednieku kolektīvam. Bet stinas NOSLEPKAVOŠANA šādā laikā ir neattaisnojama ne ar to, ka nav ko ēst ne citu.
Mārtiņš Bērziņš
Mārtiņš Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2011-08-19 15:11
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: M/K ,, Fauns"
Medību stāžs: 9
Aprīkojums: blaser
Suņi: nav
Medību trofejas: 1
17.01.2011. 11:32
kkā baigi daudz aizstāvju.. neraksturīgi portālam!:)
Tas kadrs bij ar stāžu, no mājas pēdas veda visos virzienos, dažāda svaiguma un pētītas gan cūku pēdas, gan vairākas stirnu barotavas utt
P.S.Stirnas barotas arī pagalmā, nebūdams mednieks!