Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - zemūdens medības


Rihards Krūms
Rihards Krūms
Pēdējo reizi manīts 2016-07-10 10:12
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: 16 gadi
Aprīkojums: CRESI SUB SL, SAUER 303 Classic 7x64, TOZ-34P 12/70
04.03.2016. 07:58
Sveiki!
Pietiek ar 7 mm, lai medītu cauru gadu. Ziemā velku apakša plāno termoveļu un zeķes (pleznas vajadzēs izmēru lielākas) termoveļa uz kailas miesas arī slapja labi silda.
Dainis Lont
Pēdējo reizi manīts 2012-03-29 09:54
Lietotāja statuss: Vērotājs
29.03.2012. 09:52
Nu nezinu par tiem milimetriem man ir 2 daligais piecinieks pat vēlā rudenī un agrā pavasarī 3 st stabīli var darboties un vasaras vidu ir diezgan silts briziem karsts.
tas ir loti atkarīgs no cilveka un ari no kostima pareiza izmera izvēles tam jabūt pilniba piegulošam.
Ivars Linde
Ivars Linde
Pēdējo reizi manīts 2019-08-01 21:14
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Bauska
Medību stāžs: ilgs
09.12.2011. 18:33
Noteikti 7mm ,ar 5 jau 2st peldot agraa rudenii ir veesi...
Ja ir diena kad zifftinas nestaigaa-nav ko saut arii vasaraa paliek paveesi...
Es vasaraa ja karsti pataisu valaa ,raaveeju un ielaizu veesu uudeni,un viss ok..Lia veicaas!!!
Guntis Matjušonoks
Guntis Matjušonoks
Pēdējo reizi manīts 2016-09-05 11:46
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 1
08.12.2011. 20:15
Ja gribi pavasarī un rudenī pilnīgi droši ka ņem 7mm, citādi trubu pārkodīsi zobus klabinādams. Iesaku arī uzreis līmēt iekšā mīznamo... neoprēna truba daiktam, kas darbojas pēc gumijas laivas ventiļa principa. Aukstā ūdenī bieži izmantojams atribūts. Svaru jostas vietā labāk izmantot pannu pa visu muguru, daudz komfortablāk.
Ja gribi plašāk raksti uz e-pastu guntis.matjusonoks@gmail.com izstāstīšu ko vēlies ar visiem knifiem...
Labāk sākumā pakonsultēties, citādi nopirksi dārgu mantu, pēc mēneša sapratīsi ka nav īsti tas ko vajag, a pārdot būs vai nu ļoti grūti, vai ļoti lēti...
Jānis Ģirnis
Jānis Ģirnis
Pēdējo reizi manīts 2019-03-03 23:21
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: Latvijas Mednieku savienība
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: no 1989
Aprīkojums: TOZ, ZOLI, Titan, Sauer
08.12.2011. 19:55
Pareizāk būtu šo jautājumu uzdot zemūdens mednieku forumā: http://www.daivings.lv/forum/f...
Guntis Lielbārdis
Pēdējo reizi manīts 2012-07-13 21:02
Lietotāja statuss: Vērotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: :)
Aprīkojums: Plānojas
08.12.2011. 19:18
Jautājums pieredzējušiem zemūdens medniekiem. Vēlos iegādāties Hidrokostīmu zemūdens medībām(protams arī pārējo aprīkojumu), esmu pilnigs iesācējs, vienreiz esmu medījis. kādu izvēlēties 5mm vai 7mm? Ja gribās medīt gan pavasarī, gan vasarā, gan rudenī(vēlākā vai agrākā) un itkā divus hidrokostīmus pagaidām "nepavilkšu". kā labāk darīt? un kādi ir plusi un mīnusi gan vienam gan otram biezumam(5mm un 7mm). Protams tā saucamo "atkrituju poru". Ko vēl varat ietekt?