Šodien vārdadienu svin Staņislava, Staņislavs, Stefānija, rītdien - Klāvs, Einārs, Ervīns
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - velos nopirk sunim GPS

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 36 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 16.02.2018. 15:40
Ar medībām saistītās tēmasMedību suņi

Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2021-04-24 12:33
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
13.12.2017. 15:51
Vai kāds ir lietojis šo?
https://ru.aliexpress.com/item...
Māris Dimants
Māris Dimants
Pēdējo reizi manīts 2021-02-13 08:03
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: M/K "Vērgale"
Atrašanās vieta: Vērgale
Aprīkojums: Mauser M96 7rem mag, un Iž
Suņi: Bavārijas asinspēdu dzinējs Missy
Medību trofejas: 6
13.12.2017. 17:37
Es lietoju tractive. Plusi, viegls, baterija tur 2as dienas, lēts, ievadod kodu var pieslēgt vairākus telefonus, ūdens izturīgs. Mīnusi, ja nav zona darbojas ar pārāvumiem, orģinālie klip stiprinājumi netur vajag atsevišķu čeholu ko stiprināt pie siksnas. Mani par to naudu pilnīgi apmierina, ja pazūd vai netīšām sagrauž, kā manā gadījumā 35eir 3dienās atsūta jaunu kastīti ievadi kodu un darbojies tālāk.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2021-02-01 22:41
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
13.12.2017. 19:59
Bet cik tas tractive gadā izmaksā ? Sim kartes arī kaut ko maksā. Un zona mums tajos mežos ir kā ir. Garminu nopirki un aizmirsi.Labi nav tur tie kilometri kā reklamē, bet savi 1,5 km sliktos apstākļos velk ar īsajām antēnām bez problēmām. Vienīgais kas man Garminā kaitina ir tas ka kompass bieži jākalibrē lai redzētu kurā virzienā ir suns no manis.
Sergejs Orlovs
Sergejs Orlovs
Pēdējo reizi manīts 2020-04-07 20:51
13.12.2017. 20:07
Ja labi strādājoši suņi - vajag pirkt Garminu, ja slikti, tad var nepirkt neko,viņi nezūd.
Māris Dimants
Māris Dimants
13.12.2017. 20:52
Gada abonaments tuvu 70 eir, var arī njemt pa mēnešiem 7 ar kko. Es paņēmu uz gadu un miers. Kastītei nav ne kādas kartes vajadzīgas, telefonam vajag internetu tas arī viss. Suni redzēsi kaut 300km atālumā. Ja pašam nav mežā i nets var mājenieks no datora pateikt kur ir suns. Nesaku ka tas ir pats labākais kas izdomāts, bet par to naudu esmu apmierināts un man meklēšanai pietiekoš.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
13.12.2017. 21:06
Nu manējais nav baigais ceļotājs. Tā kā esmu kategoriski pret pavadas izmantošanu uz asinspēdu izņemot lielceļu tuvumu, tad man ir svarīgi tiešraidē redzēt savu suni. Tālāk par 120m viņš nav gājis ,izņemot reizes ,kad dzīvnieks ir uz kājām un mūk. Tad maksimums ir 700m. Man ir izdevies sunim iemācīt savas vēlmes. Reku mūsu darbs 5km
Uldis Putniņš
Agris Čibulis
Agris Čibulis
Pēdējo reizi manīts 2021-05-07 15:23
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils raj.,Viesīte
Medību stāžs: 12
Aprīkojums: iž-58MAE 12.kal.,iž-18ME 12.kal.,iž-18MH-308win,toz 78-01 22Lr
Suņi: Latvijas dzinējs, vācu medību terjers
Medību trofejas: 59
13.12.2017. 21:53
Sergej. Labi strādājoši suņi atnāk pa savām pēdām atpakaļ, protams ja no mazotnes nav sačakarēts ar to ka saimnieks vienmēr pārķer suni pēc raidītāja. Bet ļoti labi suņi orientējas platībās tā, ka no jebkuras vietas zina, kur ir mājas vai medniekmāja.
Māris Dimants
Māris Dimants
13.12.2017. 22:00
Manas arī vāc mani, izņemot to vienu gadījumu. Tractivam arī var uzslēgt tiešraidi kur rāda ātrumu un attālumu kādā atrodas, var redzēt pēdējās 24h. Par saites lietošanu vai nelietošanu esam te runājuši, ne Tu man iestāstīsi ka drošāk ir bez, ne es Tev ka drošāk ar! Man FB ir diezgan daudz domu biedru no visas pasaules, kas izseko savainotos. Tur mums vēl daudz jāaug, ar šiem suņiem izsekot virs 5km nav nekas pārdabīgs, ar savu arī esmu diezgan tādas gājis.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
13.12.2017. 22:21
ne Tu man iestāstīsi ka drošāk ir bez, ne es Tev ka drošāk ar

Ja kas netaisos nevienam te neko iestāstīt. Man pa krūmiem vienkāršāk ir iet pēc navigācijas nekā saitē. 5km arī neuzskatu par neko pārdabīgu, jo ir bijuši gadījumi ar 7-12 km , bet tam tic tikai tie kuri ir bijuši klātienē un redzējuši suņa darbu. Ja kas mēs vasarā nespējām nolikt eksāmenu pa mākslīgo asinspēdu 500m laikam :) .
Slēpts
14.12.2017. 19:40
Žanna, var to ierīci lietot, es dabūju muitā samaksāt papildus EUR 9. Varbūt paveiksies un nebūs jāmaksā ievedmuita un PVN. Notestēju varbūt man nepaveicās, drusku nepareizi rādija, bet iedevu medību kolēģim, viņš lieto, bez problēmām. Vajag tikai "gudro" telefonu. Pats lietoju Garminu 320, bet tam protams ir cita cena. Jā vēl, Tkstar ir vieglāks par Garmin DC siksnām.