Šodien vārdadienu svin Terēze, Gundega, rītdien - Raimonds, Laine, Vilnis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - MP-155 vītņotais 12.k. gludstobrs

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 18 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 05.04.2015. 14:12

Kaspars Zjobra
Kaspars Zjobra
Pēdējo reizi manīts 2018-09-20 14:08
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Talsi
Aprīkojums: CZ 550, ИЖ-27, CZ 455 varmint evolution
10.02.2014. 15:07
manuprāt, ir arī Krievu "kvalitatīvajiem" ražojumiem daži "Brāķi" ar, kuriem nu gan var iet uz medībām , jo tiem viss darbojas un pat vizuāli izskatās precīzi nostrādāts, ja nu tāds ir gadījies Jānim Reblim, tad nu šis to liela.
Un tai pašā laikā salīdzinot savus CZ 550 win .308 un 455 varmint 22lr. 455 ir nostrādāts - nekur nevaru piesieties, bet 550 uz aizslēga ir palikusi ievērojama rieva no slīpēšanas (izskatās, ka no flekša :))
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 23:21
Intar - te man nav ko iebilst .Piekrītu Tev pa visiem 100 % .Nu Mersis ir nomainīts pēc daudzām mašinām ,bet man ŅIVA arī ir .Es nenoliedzu ka ka dārgie stroķi varētu būt ērtāki(par komfortu jāmaksā ),bet ja to pašu mērķi var saniegt ar mazākiem lidzekļiem ,es izvēlēšos pieciest dažas neērtības citās jomās ,lai ietaupīto novirzītu citām jomām .Tā ir mana dzīves filazofija .Tā es tiku pie merša ha,ha.Ar ieročiem ir tā ,man patīk pasmagas rores ar večiem cienīgu belzienu un ja es esmu pieņemis lēmumu pa kautko šaut tas arī krīt nevis mocās .Veči jau saka vai man vispār nervi ir .Nē nu gadās aizšaut garām , bet tas parasti tad kad palieku pašparliecināts ,bet vispār esmu par sevīm pārliecināts .Lai labi šautu es uzskatu jābūt arī talantam .Ar visiem pribambasiem var tikai samazināt talanta neesamību .Tas ir mans viedoklis .Nepretendēju ka tas ir pareizs .Vēl esmu tipisks auns .
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
09.02.2014. 22:52
Paldies, Intar, par atbalstu!! :)
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
09.02.2014. 22:41
Agrāk visi braucām ar Moskvičiem un Žiguļiem. Visur uzspējām un tikām! Viss bija kārībā :) Mašīna savas funkcijas pildīja.
Kāpēc Gati, Tu esi nomainījis Žiguli vai... pret Mersi ?
Rezultāts jau plus/mīnus tas pats - nokļūsti no punkta A uz punktu B, ATŠĶIRĀS tikai process, ērtības utt :)
Tas pats arī ar ieročiem...
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 22:34
Pamēģini stobru nozāģēt un pielādē vakarā zem segas - aizies !Ar to rakstīšanu ir kā ir . Aizdirš stobru .
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
09.02.2014. 22:32
Redz tu saki ka bez punkta neiet ar lodēm, tur jau tā lieta ka regulējama laidne, noteikti ka neviens jau priekš sevis ideālo nemeklē, vienkārši atstāj kā ir!
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 22:29
O kāds novadnieks uzpeldējis!!!!!!!!!!
Slēpts
09.02.2014. 22:22
Kas nu ir, tas ir! Nešauj ar lodēm ne lūdzams, rakaris tāds...
Es ņemu, kasu nost visus uzrakstus "slug" un "monolit", rakstu ar marķieri divas nulles vai 6,2 - tad izšauj.
Caurspīdīgas čaulītes nevar ņemt.
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
09.02.2014. 22:04
Ja nemaldos 155 ir pa 0.3 kg vieglāks ,stobra izmērs savādāgs ,laikam viss gāzes meh.savādāks, laidnes slīpumu pret stobru arī var regulēt un šistas cits .Novērsti ir 153 daži trūkumi .
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2023-12-28 13:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
09.02.2014. 21:48
Veikalā paturēju rokās 155`o.. vienīgo atšķirību, ko pamanīju ir izfrēzētā bezdelīgaste, kas ir ļoti noderīga, jo ar lodēm tas ierocis nešauj ar atklāto..