Šodien vārdadienu svin Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds, rītdien - Uvis, Gints
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pilnīga bezpriģela popularizēšana jeb sačakarējam suņu būšanu Latvijā pilnīgi?


Normunds Salmiņš
Normunds Salmiņš
Pēdējo reizi manīts 2016-10-18 20:57
Lietotāja statuss: Lietotājs
20.02.2015. 17:54
Labdien kungi un dāmas!
Lai beigtos visas pašslavināšanās un spekulācijas ap šo tēmu, un visiem būtu skaidrs, izklāstīšu publiskā vidē, kāpēc no LMKA tika atbrīvots Aigars Remess.
22.10.2008.g. LMKA sasauc biedru sapulci, kurā pārvēl valdi.
Jaunā LMKA valde:
Valdes priekšsēdētājs M.Kalniņš
Valdes priekšsēdētāja vietnieks A. Remess
Valdes loceklis A.Bondars
Valdes loceklis N. Vargānovs
16.12.2008.g. Citos medību laukos aiziet M.Kalniņš
30.12.08 Notiek pilnsapulce ‘’Dālderos’’, kuru ir sasaukusi LMKA valde.
Pilnsapulces laikā A. Remess uzņemās turpmāk vadīt LMKA, jo LMKA statūtu punkts 8.7 nosaka ( valdes priekšsēdētāja prombūtnes laikā valdes darbu vada valdes priekšsēdētāja vietnieks),bet Valdes locekļa ievēlēšanu atlikt uz 21.03.09 (Vislatvijas Laiku šķirnes suņu izstādi).
21.03.09 LMKA ,pēc izstādes notiek LMKA biedru sapulce, kurā pārvēl LMKA valdi šādā sastāvā:
LMKA valdes priekšsēdētājs A.Remess
Valdes priekšsēdētāja vietnieks N.Salmiņš
Valdes loceklis N.Vargānovs
Valdes loceklis A.Bondars
2009.gada. vasarā pēc LMKA Vislatvijas medību suņu izstādes notiek pilnsapulce, kurā veic grozījumus statūtos par valdes locekļu sastāvu.
Valde tiek paplašināta par vienu valdes locekli.
Valdē ievēl A. Cirsi
2010. gadā LMKA valde nebija apmierināta ar valdes priekšsēdētāja A.Remesa izlietotajiem naudas līdzekļiem par 2009.gadu, jo visa naudas plūsma tika virzīta vienā virzienā (A. Remesa personīgajām vajadzībām) un 2010.gada sākumā LMKA konts tika iztukšots.
2010.gada 9.martā LMKA valde izsaka A. Remesam neuzticību rakstiskā veidā, un piedāvā labprātīgi atstāt LMKA valdes priekšsēdētāja amatu.
A.Remess labprātīgi neatstāj LMKA valdes priekšsēdētāja posteni.
2010.gada 8.aprilī tiek sasaukta LMKA biedru sapulce Inčukalnā un izteikta neuzticība valdes priekšsēdētājam A.Remesam .
A.Remess tiek atbrīvots no LMKA valdes priekšsēdētāja pienākuma pildīšanas, kā arī tiek pārvēlēta valde šādā sastāvā:
Valdes priekšsēdētājs A.Cirsis
Valdes loceklis N.Salmiņš
Valdes loceklis A.Čoičs
Valdes loceklis A.Bondars
Valdes loceklis N.Vargānovs
Pēc pilnsapulces veicām pārreģistrāciju, Uzņēmuma reģistrā par izmaiņām LMKA valdes sastāvā , bet sagaidīja pamatīgs pārsteigums jo no 2008.gada mūsu ievēlētais valdes priekšsēdētājs (slinkuma vai apzinātas viltības vadīts)A.Remess nebija reģistrējis LMKA valdes izmaiņas Uzņēmuma reģistrā.
Diemžēl visus LMKA grāmatvedības un lietvedības dokumentus par 2009.gadu A.Remess vēl joprojām nav atdevis. Nav atdevis teltis, aizdevumu, kuru pats sev izsniedzis no LMKA, atpūtas stūrīti (ādas dīvānu), kuru visu šo laiku izmanto savā viesu mājā, kā arī nav atdevis piesavinātos naudas līdzekļus (ņēmis naudu degvielai, ar ko ticis vizināts viņa dēls no un uz sporta treniņiem) utt.
Dzīvi dzīvo- dzīvi mācies.....
Attiecībā par Aigara Remesa uzbrukumiem LMKA (labākā aizsardzība-uzbrukums.. vai ne?)
LMKA jau divus gadus izsniedz pagaidu ciltsrakstus tikai tiem kucēniem, kuri pie pēdējās kinologa-eksperta apskates ir čipoti, par to izdarot ierakstu ciltsgrāmatā.
Ja ir zināmi konkrēti pārkāpumi par ciltsrakstu viltošanu lūdzu ziņojiet mums uz e.pastu lmka@inbox.lv vai personīgi man par tel.27575311.
Pievienonu protokolu no valdes sēdes.
Andris Bērziņš
Andris Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2016-09-12 12:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 2003. gada
Aprīkojums: Browning Bar Longtrac 30-06, Leupold, Fabarm XLR 12kal., Red Dot
Medību trofejas: 4
20.02.2015. 16:28
Kas var būt skaistāks, par divu sieviešu mīlestību? :) :) :)
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
20.02.2015. 16:23
Andri, es tik daudz izdzert nevaru! :))))
Slēpts
20.02.2015. 16:22
un tagad tas ir kūl :D
Andris Bērziņš
Andris Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2016-09-12 12:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: No 2003. gada
Aprīkojums: Browning Bar Longtrac 30-06, Leupold, Fabarm XLR 12kal., Red Dot
Medību trofejas: 4
20.02.2015. 16:02
...man būs princese jābučo!

Slabo??? Sievietes taču pēc būtības ir biseksuālas! :):):)
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2023-11-02 23:18
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
20.02.2015. 14:22
Pasaki vēl, ka man būs princese jābučo! :D :D :D
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
20.02.2015. 11:19
Uldi, mēs jau te visi esam sapirkušies popkornu un gaidam to brīdi, kad Aigars jās stikla kalnā! :D :D :D

Žanna - būs vien Tev pirmai jālien tai stikla kalnā..... tas tā.....lai būtu uz ko tiekties.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
20.02.2015. 10:59
Nu bez puslitra TEVI saprast nevar. tagad tu saki

Kas tur ko nesaprast - Es tur biju, bet biedrs nebiju.
un atkal tu sūdzies par darboņiem, kas apgūst MSAF naudu,

Es pagājušo gadu meģināju apmeklēt LMKA planotos MSAF finansētos seminērus......nu nebija to seminēru.
bet kurš šo naudu apguva 2009/2010 gadā?

LMKA vārdā MSAF finansētos projektus 95% gadījumā "vadīja UN vada" VMD darbinieks Aldis Bondars.....tas viss ir N E T T Ā.
Galvenā institūcija , kura bija jāiedarbina iekš LMKA, bija un ir - ir"Ekspertu kvalifikācijas komisija".
Slēpts
20.02.2015. 08:37
Nu bez puslitra TEVI saprast nevar. tagad tu saki
Es takš neseku ka TUR nebiju

bet pirms piecām/desmit lapām
Arī Es neesmu un neesmu bijis LMKA biedrs

un tepat atkal saki
Neesmu vadījis LMKA

un atkal tu sūdzies par darboņiem, kas apgūst MSAF naudu,
Salmiņa@Jēkabsona banda MSAF līdzekļu "apguvē".

bet kurš šo naudu apguva 2009/2010 gadā?
Mēģināju iedarbinat institūcijas, kas bija LMKA statūtos, neizdevās jo suņu īpasniekiem NEVAJADZĒJA.

Nezinu , ko TU gribēji iedarbināt- ja ari es tajā laikā biju un vēl tagad esmu suņa ĪPAŠNIEKS- bet līdz manīm , nu nekāda info nenonāca.
A par Dālderiem - tas labi , ka izdodas un lai arī turpmāk viss notiek.
Zini, man pilnīgi nav žēl ka TEV veicas- bet ciest nevaru- ka Tu pasniedz , ka viss ir slikti, ka visur zagļi utt.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2022-04-20 15:52
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
20.02.2015. 07:50
Aigars izrādās gāzes analizatoru ir ievietojis savā vai kāda cita ......,ja jau tik precīzi %zin:)

Tā gluži nav. Mācos no tevīm. Izmantoju nettu -http://spoki.tvnet.lv/vesture/...
Izrādās atskaitīties par darbu var, lai gan tur neesot bijis.
Ieteikums tiem kas pirks kādu kucēnu, pārbaudiet UR vai papiru parakstījis tur reeģistrēta persona, citādi no tā kāds var atteikties:)

Es takš neseku ka TUR nebiju?
Hronoloģija.
22.10.2008 gadā pēc 3gadu spiediena M.Kalniņš sarīkoja Dālderos pirmo LMKA kopsapulci.....kopš dibināšanas 2000.g.05.janvāra.
Tajā sapulcē arī mani sanākušie ievēlēja LMKA valdē.Veco atlaida. Par vadoni palika M.Kalniņš, jo valdei patiesībā nebija nekadas nozīmes. Visu noteica M.Kalniņā ģimene.
16.12.2008 M.Kalniņš devās citos medību laukos......
30.12.2008 sanāca tie paši cilveki. Neviens tolkam nezinaja kam tas LMKA pieder un kur viņš vispar ir. Kādam vajadzēja novadīt saplānotos kinoloģiskos 2009.g. un protams parakstīt suņu ciltsrakstus. Tākā pasākumi ,aš 85%, bija ieplānoti Dalderos uzņēmos šīs divas lietas izdarīt.Un te nu man pavērās skats uz suņu dokomentu" kuhņu".....
Jau tad pateicu -MAN TĀDS BIZNES NEINTERESĒ.
Neesmu vadījis LMKA jo nekāda LMKA nav. Šo logo izmantoja M.Kalniņa ģimene biznesam. Tagad Salmiņa@Jēkabsona banda MSAF līdzekļu "apguvē".Tāda, Ivar,realitāte.Mēģināju iedarbinat institūcijas, kas bija LMKA statūtos, neizdevās jo suņu īpasniekiem NEVAJADZĒJA.
Tagad, to pašu daru zem Dalderu logo, un zini - IZDODAS.