Šodien vārdadienu svin Agija, Aldonis, rītdien - Nanija, Ilgmārs, Igmārs
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 55 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 21.03.2019. 12:33

Slēpts
24.12.2015. 13:22
Aigar, es prasīju kaut vienu SAKARĪGU argumentu.
Jau pašā saknē JEBKURŠ ierocis ir bīstams, bet pēc tava teiktā sanāk, ka kloķējamais ir drošs un nevienu gramu nav bīstams ne sev ne citiem! :D Tā ir plika diršana- ja jau ir tik bail no ieroča, ej un tamorē!!! Visiem šitiem p/a noliedzējiem tik rūgta pieredze uz pa īpašniekiem- visi tādi atsaldeņi? Ar pusautomātiem notiek vairāk negadījumu?
Jānis Krams
Pēdējo reizi manīts 2023-12-08 15:13
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
24.12.2015. 13:39
Ar pusautomātiem notiek vairāk negadījumu?
....
Bet nevienu tas neinteresē. Tāpat, kā tas, ka teroristi nelieto apgraizītusPārtaisītusAtjaunotus ieročus un uz veikalu pēc tiem arī neiet. Nu nepatīk kādam un viss. Vienīgais arguments, man nepatīk. Man nav pusautomātu un nebūs, jo man tiešām tie nepatīk, BET esmu kategoriski PRET jebkādu ieroču lietotāju izvēles ierobežošanu.
Starp citu, tuvojas vēlēšanas, laiks sākt zondēt, ko par šo visu domā n-tās partijas un to kandidāti. Būs viens no kritērijiem, par kuriem balsot.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
24.12.2015. 14:41
Tāda ieroču aizliegšana drīzāk daļu no likumpaklausīgajiem pilsoņiem pamudinās pāriet likuma pretējā pusē, jo kamdēļ gan klausīt likumam un sēdēt mājās, ja var pagādāt kautko nelikumīgu un iet malumedībās. Un vaļasprieks cilvēkam liek aizmirst par valdības izdarībām, visām nedienām un stresiem. Tā ka lai padomā gudrās galvas, kas ir labāk, vai nu cilvēki, kam ir ko darīt un uz stulbībām prāts nenesas vai arī cilvēki, kas bezdarbībā sēž, lok dziru un spriež, kā valdību pārmācīt. Tos medību negadījumus te nav ko pīt iekšā, te neiet runa par medību drošību, kur cilvēku savainošana ir negribēta, te iet runa par teroraktiem, kur cilvēku upuri ir mērķis, tikai direktīvas autori to nav mācējuši nodalīt.
Slēpts
24.12.2015. 15:29
Palielināt ieroču kontroli gan vajag, jo jebkurš ierocis no rūpnīcas ir izgājis legāli ar pasi un numuru un atradis savu likumīgo īpašnieku. Kautkā jau tie ieroči pāriet nelegālajā pusē, vai tie ir zagti, pa pālim kautkur pazaudēti vai arī konfiscētie no policijas iecirkņa pārdodas tālāk peļņas nolūkā.

Nelegālie pārsvarā nāk no militāro konfliktu zonām, tapēc jau arī ir faktiski AK veidīgie pie teroristiem.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
24.12.2015. 16:16
Nelegālie pārsvarā nāk no militāro konfliktu zonām, tapēc jau arī ir faktiski AK veidīgie pie teroristiem.

Tātad tie ir vai nu no kritušajiem savākti vai arī Krievija savus sabiedrotos ar kalašiem apdāvinājusi.
Slēpts
24.12.2015. 16:22
Bet nevienu tas neinteresē. Tāpat, kā tas, ka teroristi nelieto apgraizītusPārtaisītusAtjaunotus ieročus un uz veikalu pēc tiem arī neiet. Nu nepatīk kādam un viss. Vienīgais arguments, man nepatīk. Man nav pusautomātu un nebūs, jo man tiešām tie nepatīk, BET esmu kategoriski PRET jebkādu ieroču lietotāju izvēles ierobežošanu.

Nu tev nepatīk pusautomāts, tādēļ tu nepērc tādu un nebļauj to,ka tie būtu jāaizliec. Bet kā jau tu teici vienīgais arguments ''nepatīk'', tādēļ pēc citu domām p/a būtu jāaizliedz... lai atrodas viens tāds ''pie šprices'' ,piemēram, LATMā vai LMS, kuri itkā aizstāvot medniekus, bet redz nepatiks viņam - nu i darīs to lai aizliedz. Nu gribu dzirdēt kādu SAKARĪGU argumentu pret pusautomātu ... kas jūs tā apdalījis, ka gribat citiem aizliegt kaut ko- kaut ko bez sakarīga pamata? :D Visiem tāpat skaidrs kur teroristi dabū sev stroķus, bet pie tādas izdevības tomēr gribētos lai aizliedz medību pusautomātus?
Valdis Burvis
Valdis Burvis
Pēdējo reizi manīts 2019-06-16 19:53
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k avots.
Atrašanās vieta: kurzeme
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: iz .ij27em.cz550 7*64.MARLIN -22WMR
Suņi: jaktis rasa.
Medību trofejas: 2
24.12.2015. 16:24
Ģirtam taisnība ,priekš ak visur pasaulē atradīsies munīcija ,itsevišķi konflikta zonās ,bet pastāv bažas par ļoti populārajiem mednieku aprindās pielietojuma munīcijas kalibriem -308,223,30 06, kā nekā NATO kal ,un militārie stroķi sacepti šiem kalibriem arī vairumā ,vai nav ar kalašu vienā līmenī 7,62-39 ,nu katrā gadijumā šie varētu but tie pusautomātiskie ieroči kurus aizliegs pirmkārt civilo aprindās .
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2023-05-30 10:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
24.12.2015. 16:40
Man A.Z. pačukstēja,ka 18-00 iešot uz baznīcu un tāpēc serveris šai lapai būs atslēgts.:) Priecīgus Ziemassvētkus mednieki - kolēģi un kolēģes!
Slēpts
24.12.2015. 17:01

Tātad tie ir vai nu no kritušajiem savākti vai arī Krievija savus sabiedrotos ar kalašiem apdāvinājusi

Neviens nedāvina, bet pārdod un pārdod visi, kas ražo.
Slēpts
24.12.2015. 17:07
Nu un kādu laiku tak arī amīšiem pazuda 5k apmacitie un noekipētie opozīcijas dvieļi, ISIS ir atnemusi Irākas armijai ekipējumu vot tā arī klīst kreisie ieroči. Civilo ir daudz grūtāk pazaudēt tik lielos apjomos