Šodien vārdadienu svin Verners, Muntis, rītdien - Marianna, Ginters, Guntra
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Ko teiksiet?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 61 lietotāji. Komentāru skaits 302. Pēdējais viedoklis 05.02.2017. 19:27
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Slēpts
16.05.2016. 22:03
Noslēgts koplīgums nenozīmē, ka lielā barā jāiet mežā un kopīgi jāizdzer cisterna ar ļergu. Koplīgums dod iespēju veidot medību saimniecību, veikt objektīvu(teorētiski) dzīvnieku uzskaiti, dod iespēju medīt lielos pārnadžus arī mazākos medību iecirkņos..

Liels medību iecirknis nozīmē tukšot lielo ļergas cisternu? Pareizi sapratu, ka nosauci lielāko daļu medniekus par dzērājiem?
Liels medību iecirknis nedod iespēju veidot medību saimniecību un visu pārējo ko nosauci? Kā jau teicu, Jūs piedāvājat tieši to pašu, tikai ar variantu kur katrs dalībnieks ir "sarkanais barons"
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2019-03-11 10:46
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
16.05.2016. 22:08
Tad nebrīnies, ka īpašniekiem ir negatīva attieksme pret Tevi un Taviem līgumiem. Normāls īpašnieks pēc tādas ķengāšanās, līgumu neslēgs, bet meklēs citu mednieku formējumu vai arī veidos jaunu iecirkni.

Nefantazē, bet atbrauc ciemos, iepazīstināšu ar mūsu iecirkni.....pie viena savu seju atrādīsi.
Mums nav problēmu 96% līgumos ,kuri noslēgti ar privātpersonām, kuri paši dzīvo savos īpašumos. Problēmas ir ar zemes īpašniekiem, kuri zemi iegādājas spekulācijas nolūkā .
Bet spriežot pēc Taviem komentāriem , Tu tam neesi gatavs - Tu vēlies būt "' sarkanais barons", kurš skaldīs un valdīs svešā īpašumā. Tev nekas nav labi - īpašnieki ir slikti, likumi un noteikumi ierobežo Tavu vēlmi medīt vienmēr un visur pēc Tavā prātā uzburtiem noteikumiem.

Man noteikti ir kaut kādi netikumi, bet noteikti NAV, Tevis izfantazētā "sarkānā barona" sindroma, jo pats esmu zemes īpašnieks.
Tā ir vide, kuru esi veidojis Tu, bet kura Tevi neapmierina. Tā ir Tava personīgā problēma!

Man ir dažādas vides,kurās medīju.Vide kur ne tikai medīju, bet arī koordinēju medības, ir kolektīva veidota uz manis piedāvātās "platformas" 12 gadu garumā.Tur nu viss ir svstarpējā cieņā.
Vide ,kur dzīvoju un arī medīju nav iekš tās, iepriekš pieminētās vides.....un te nu mana ietekme ir minimāla, jo apkārtnē nav valsts mežu, bet ir Rīgas meži, kur apmedītājus "konkursa "kārtībā izvelas Rīgas dome....ar visu no tā izrietošām sekām.
Aigars Remess
Aigars Remess
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
16.05.2016. 22:11
Koplīgums dod iespēju veidot medību saimniecību, veikt objektīvu(teorētiski) dzīvnieku uzskaiti, dod iespēju medīt lielos pārnadžus arī mazākos medību iecirkņos..

Šitas smuki izskatās TIKAI uz papīra....
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-09-18 20:48
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
16.05.2016. 22:19
Šitas smuki izskatās TIKAI uz papīra....

Kādas problēmas??? Jā zvēru uzskaite - tas ir stiepjams jēdziens. ! 100% uzskaitīt nav spējīgs neviens, bet +/- to ir iespējams izdarīt. Lielie medību iecirkņi - tās ir tikai padomju laikā iedzimtās ambīcijas, kompleksi... Lielie iecirkņi ir ilgspējīgi eksistēt tikai tad, ja valda savstarpēja sapratne starp medību kluba biedriem un zemes īpašniekiem. Ja nāk mednieku "sarkanie baroni" , tad nevienam zemes saimniekam nav vajadzīga "tāda blusa kažokā".
Aigars Remess
Aigars Remess
16.05.2016. 22:27
Ja nāk mednieku "sarkanie baroni" , tad nevienam zemes saimniekam nav vajadzīga "tāda blusa kažokā".

Izskatās, ka esi apmaldījies trīs priedēs.....
Nodefinē, ko Tu saproti ar terminu - mednieku "sarkanais barons".
Māris Mednieks
16.05.2016. 22:38
Nodefinē, ko Tu saproti ar terminu - mednieku "sarkanais barons".

Vienkāršiem vārdiem - vīrelis, kam nekas nepieder, bet mežā jūtas kā saimnieks, nekaunās diktēt savus noteikumus tiem, kam zeme un mežs pieder. Šis vīrelis ir apmaldījies 3 priedēs, jo nesajēdz, kas ir kas.
Aigars Remess
Aigars Remess
16.05.2016. 22:50
"Māri" - bet godīgi - no cik mednieku formējumiem Tu esi izmests???
Māris Mednieks
16.05.2016. 22:52
P.S. Par "baronu" viņu īsti nevarētu saukt - parāk liels gods. :))
Māris Mednieks
16.05.2016. 22:56
no cik mednieku formējumiem Tu esi izmests?

Man nav nācies medīt tādos kolektīvos, kur valda tāda attieksme, kādu sludini Tu. Es cienu īpašuma tiesības, cenšos ievērot medību noteikumus un likumus. Man Tevis sludinātā anarhija nav pieņemama. Es neraudu un nečīkstu forumā, ka īpašnieki un valsts man neļauj "elpot" - tas ir Tavs lauciņš.
Aigars Remess
Aigars Remess
16.05.2016. 23:06
Tomēr drosmes nav atzīties.....
A,pa šito varētu konkrētāk;
Man Tevis sludinātā anarhija nav pieņemama.

Un par šito ar;
Es neraudu un nečīkstu forumā, ka īpašnieki un valsts man neļauj "elpot" - tas ir Tavs lauciņš.
Patīk