Šodien vārdadienu svin Uvis, Gints, rītdien - Viola, Vizbulīte, Vijolīte
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Medību likuma "grozīšana" 2017

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 71 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 30.03.2018. 15:41

Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2024-03-14 00:16
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz, ,blaser R8
Suņi: viens boksers
03.10.2017. 23:54
...,Bruno kungs profilā raksta ,ka medību aprikojumā ir tikai loks un bultas .,:). bet , tas netraucē brīvi orientēties šautuvju biznesā un deputātu prāta spējās attiecība uz ugunsrorēm,...
Slēpts
04.10.2017. 08:10
nu ja mēs izvirzam, ka viss ir slikti ar šaušanas māku un drošību, tad pēc deputāta domām tikai uz limitētajiem medījumiem tas attiecas :) nelimitētos mēs medījam precīzi un droši ;)
Slēpts
04.10.2017. 10:14
Lobiji iet uz priekšu paceltu galvu.
Valdībā atbalstīti grozījumi Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumā, kas paredz obligātu OCTA iegādi arī, ja transportlīdzekli neizmanto ceļu satiksmē.
Super- DT75 arī jāpadrošina- jo ja nu kāds mednieks piebrauc pa manu lauku par tuvu aršanas laikā un pagriežoties es trāpu kunga džipam ar arklu, tāpēc esot jāapdrošina...
SUPER- no ko vēl šīs valsts varētu NOLOBĒT??????
Var būt par to dzīvoju šeit man jāmaksā 10 000 gadā par to vien , ka man ļauj runāt latviski?
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2024-05-03 12:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
04.10.2017. 11:29
Tā nu tas ir . Ierēdņu un valstsvīru alkatība sāk iziet no visiem loģikas rāmjiem . Gan jau , kundziņiem pašiem pieder daļas šajās apdrošinātāju kompānijās .
Slēpts
04.10.2017. 11:38
Nu uz emociju fona- cik katrs no mums ir dabūjis kases aparāta čekus par šautuvju izmantošanu?????
Es personīgi neesmu bijis daudz- bet NEVIENU, ieskaitot tās reizes, kad esmu piedalījies sacensībās..
p.s Biedrībai šaušanas pārbaudījums ir ar pārskaitījumu...
Bruno Putniņš
Bruno Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2023-08-31 22:01
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Inčukalns - Zlēkas
Medību stāžs: sen
Aprīkojums: loks un bultas
04.10.2017. 13:00
"Bruno kungs profilā raksta ,ka medību aprikojumā ir tikai loks un bultas .,:). bet , tas netraucē brīvi orientēties šautuvju biznesā un deputātu prāta spējās attiecība uz ugunsrorēm" - negrasos plātīties ar ieročiem vai saviem informācijas kanāliem.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
04.10.2017. 14:35
Nupat pa telefonu saņēmu ziņu, ka Rasmaņa kungs esot savus ierosinājumus šodien atsaucis!
Vilis Ernstsons
Vilis Ernstsons
Pēdējo reizi manīts 2024-04-16 12:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
04.10.2017. 17:47
Tātad lieki tērējis nodokļu maksātāju naudiņu. Ai ,ai ,ai !!!!!
Jānis Vesets
Jānis Vesets
Pēdējo reizi manīts 2024-05-02 20:05
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Rendas, Kabiles meži, izcirtumi un purvi
Aprīkojums: Titan 6 .30-06, Finn Classic 12.cal.
Medību trofejas: 4
04.10.2017. 18:03
Ierēdņi vispār dzīvo citās dimensijās (un excel tabulās). Daudzus gadus atpakaļ man bija saruna neformālā gaisotnē ar jaunu dāmu (tīri cērtams zaķis bija), kura pēc trešā kokčika sāka apcerēt tēmu, ka uzņēmējus Latvijā vajagot likvidēt kā sķiru, jo tie tikai shēmo šmaucās un domā, kā valsti apčakarēt un nemaksāt nodokļus. Uz manu jautājumu, no kurienes tad tā nauda rodās, lai ierēdņiem algas ar visiem nodokļiem samaksātu, dāma paskatījās uz mani, kā citplanētieti (sapratu, ka sex šovakar nespīd), tad saņēmās un lēnām paskaidroja, ka nauda rodas tad, kad Finanšu departaments atver asignējumu...
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-04-10 13:29
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
04.10.2017. 18:49
Cuzņēmējus Latvijā vajagot likvidēt kā sķiru, jo tie tikai shēmo šmaucās un domā, kā valsti apčakarēt un nemaksāt nodokļus. Uz manu jautājumu, no kurienes tad tā nauda rodās, lai ierēdņiem algas ar visiem nodokļiem samaksātu, dāma paskatījās uz mani, kā citplanētieti (sapratu, ka sex šovakar nespīd), tad saņēmās un lēnām paskaidroja, ka nauda rodas tad, kad Finanšu departaments atver asignējumu...

Un bēdīgākais ir tas, ka pat uzņēmēju vidū ir tādi, kas pat pieprasa lielāku valsts kontroli un iejaukšanos dažādos procesos!
Tā viš i, kad nemāki konkurēt brīvajā tirgū, tad vajag pieņemt likumu, ka visiem Latvijas iedzīvotājiem ir kkas viens jāpērk konkrēti no tevis... :(