Šodien vārdadienu svin Ramona, Ritma, rītdien - Meldra, Meldris, Melisa
toptitle

Lielais raksts

Žurnāls medniekiem


2013-09-26 19:40

Portāls medniekiem.lv ir nācis klajā ar jaunu iniciatīvu - digitālais žurnāls portāla ietvaros. Tas atrodams adresē http://www.medniekiem.lv/journal/

Tas ir pirmais mednieku žurnāls, kuru veido foruma dalībnieki. Žurnālam nav redaktora, žurnāla raksts nekad nav pabeigts, tas tiek rakstīts nepārtraukti. Faktiski, tas pat nav žurnāls. Jaunais formāts būs ērts tiem, kas apmeklē forumu retāk un ne īpaši piedalās un seko līdzi aktuālajām diskusijām. Portāls medniekiem.lv ir izvēlējies radīt minēto žurnālu ērti lasāmā formātā. Jau ir saņemtas pirmās atzinības par pārskatāmību un lietošanas ērtumu. Gaidīsim arī Jūsu atsauksmes komentāros.

Komentāri:

Ādolfs Žunna 2014-01-06 14:55

Ieskatāmies - http://7zuburi.blogspot.com/
Blogs par dzinēja pieredzi. Ierakstu maz, jo blogs tapis nesen, bet tas tiks papildināts ik reizi pēc dzinēju medībām. Būtu šo licis sadaļā forums, bet nav attiecīgā ranga. Ja ir vēlme dalāmies pieredzē par saviem piedzīvojumiem dzinēju medībām, dodam ziņu.
ieskatāmies - http://7zuburi.blogspot.com/


Ja vēlaties ievietot portālā savu rakstu, sūtiet to uz e-pasta adresi info@medniekiem.lv. Neaizmirstiet pievienot informatīvos materiālus. Raksts noformējams atbilstoši gramatikas noteikumiem un sūtāms rediģējamā formātā, piemēram doc, txt.

Nesen šo rakstu apskatīja
Huberts: Atklāj jauno pīļu sezonu!

Huberts: Atklāj jauno pīļu sezonu!

Visiem gludstobra ieročiem Huberts veikalos atlaide -10%. Akcija spēkā no 15.jūlija līdz 15.augustam

Baltijas valstu medību suņu izstāde Inčukalnā

Baltijas valstu medību suņu izstāde Inčukalnā

11.un 12.maijā Inčukalna suņu treniņu poligonā "Eglaines" notiks Baltijas valstu medību suņu izstāde.

Laima slimība suņiem

Laima slimība suņiem

Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un līdz ar to ir pamodies viens no lielākajiem draudiem mūsu mīluļiem- ērces. Vairāk par pašu ērces..

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Aplūkojam medībām veltītu muzeju Lietuvā, Mindūnos

Medību tradīcijas un kultūra ir sena. Katrai valstij tās ir individuālas, līdz ar ko – interesantas. Ja vēlaties paplašināt savu..

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

LVM izstrādātas vadlīnijas, kā veidot un uzturēt mednieku atpūtas vietas

Līdz ar jaunajiem būvnormatīviem AS “Latvijas valsts meži” (LVM) nolemts ieviest kārtību saistībā ar mednieku atpūtas vietām uzņēmuma..