Šodien vārdadienu svin Daiga, Dinija, rītdien - Karīna, Gaits
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - suņu GPS

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 40 lietotāji. Komentāru skaits 153. Pēdējais viedoklis 27.08.2019. 09:07

Slēpts
20.09.2016. 16:54
Andri- un ir vēl divas kategorijas- tie kas nopirkuši pa lēto un sapratuši , ka nopirktais nekam neder- un otra , kas nopirkuši pa dārgo un sapratuši ka ir krietni pārmaksājuši.
Abas kategorijas līdz kapa malai publiski paliks pie sava- jo ES taču NEKAD nekļūdos :):):)
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 23:01
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
20.09.2016. 19:27
Man tīk domāt, ka balsis sadalās sekojoši un neproporcionāli un bez % sadalījuma: PAR Garmin balso nosacīts profesionāļu spārns, kas ar saviem krančiem ir izbridis nevienu vien purvu.... PAR lēto un ne mazāk cienījamo galu balso teorētiķi un ..... nu balso, īsāk sakot!
Tādi lūdzu man secinājumi uzprasās..... :D :D :D

Andrim ir 100% taisnība. To jau var redzēt pēc komentāriem, lēto trakeru slavinātāji, tādi pusmednieki vien ir. Sliktā laikā mežā neiet, trakeri rīko epizodiski, tātad akumulatora kapacitāte viņu medību dienai pietiek. Un bezjēdzīgi ir viņiem skaidrot, ka gps iekārta visu dienu tiek turēta rokās, tiek kontrolēti suņi, tiek kontrolēta situācija mastā. Man navigatorā ir atzīmēti masti, stigu krustojumi, mednieku stāvvietas. Atrodoties mežā es redzu, kur atrodos, redzu, kur atrodas mednieku stāvvietas, zinu, kad un kādā virzienā drīkstu šaut.
Nav jēgas strīdēties ar andronistiem, kas paši čībiņās uz mežu atveduši dīvāna takšus pačurināt. Kā jau teicu, viņiem neko labāku nevajag. Tikai lai neskalo smadzenes tiem, kam medības ir dzīves veids, kuri nebaidās ne lietus, ne sniega.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 14:45
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
21.09.2016. 08:16
Andri, nu bet tāpēc jau ir tā tēma, lai tie, kas vēl nav iegādājušies, varētu izlemt.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
21.09.2016. 08:21
Māri!
Man personīgi arī šai padarīšanā vājais punkts liekas tieši telefons!
Kaut kā neticu šiem te jaunajiem modernajiem telefoniem, redzot, kā viņi gļučī...
Taisnības labad ir jāsaka, ka mednieku stāvvietas, mastus utt. var atzīmēt arī telefonā, daudziem mums kolektīvā ir šāda programma.
Slēpts
21.09.2016. 08:58
ja jau grib visu zem pilnīgas kotroles un redzēt kur kas notiek, tad ir visiem jāņem telefoni un jāizmanto Huntloc, ieskaitot suņiem Huntloc GPS siksnas, tad tev un visiem pārējiem būs viss redzams, kas notiek medību laikā.
Slēpts
21.09.2016. 09:05
ja jau grib visu zem pilnīgas kotroles un redzēt kur kas notiek, tad ir visiem jāņem telefoni un jāizmanto Huntloc, ieskaitot suņiem Huntloc GPS siksnas,
"
Biezajos kolektīvos (ĪSTENIE mednieki) nākamais solis ir katram ruksēnam, briedēnam piedzimtot - čipu aiz ādas , lai mednieks telefonā redz, kurš tieši sivēns vai mamma nāk pa šāvienam:)
Un neaizmirstam dronus- ļoti liels palīgs dzinējiem, lai atrastu ko kur dzīt:)
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-10-15 23:01
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
21.09.2016. 09:15
Man personīgi arī šai padarīšanā vājais punkts liekas tieši telefons!

Tieši tā. Un kā gan var ar telefonu saujā - slapjā, piesnigušā mežā, kad sniega čupas egļu biezoknī krīt uz galvas.... ???? Neviens telefons, neviens telefona akumulators tādu slodzi netur.Tie , kas apgalvo, ka var - tie var neturpināt. Viņu medību lauki ir šeit - forumā, nevis mežā.
Slēpts
21.09.2016. 09:28
tikai ned*** un nepiedēvē Garminam ūber ūdnes izturību, nekas vairāk par IP68, tāpat kā telefoniem, viņam nav.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
21.09.2016. 10:24
Būtu labi, ja varētu paņemt abus, uzlikt vienam sunim un notestēt.
Citādi te gudri netiksim.
Un par telefoniem runājot. Vai tad Māris uz medībām telefonu līdzi neņem vispār?
Man gan ir parasts nenositams Samsungs par 17 eiriem pirkts jauns, kolēģi savus ūberkrutos jau daži nobeiguši, bet manējais vēl velk. Tomēr nav jau tā, ka mednieki un dzinēji, kuriem ir krutie modeļi, mainītu tos pēc katrām medībām.
Slēpts
21.09.2016. 18:14
Nezinu kā Jums,bet runājot par telefoniem es drusku aplauzos paņemot cover 3 samsungu -itkā ūdens un triecien drošš.Man paveicās atdot viņu veikalā atpakaļ kad ieraudzīju tādus 3 "drošos" ar saplīsušiem stikliem.
Tapēc ir izdomāti tādi telefoni kā CAT. :D Klucis itkā ir,toties mūža garantija.