Šodien vārdadienu svin Leonīda, Leonīds, rītdien - Severīns, Urzula
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - suņu GPS

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 40 lietotāji. Komentāru skaits 153. Pēdējais viedoklis 27.08.2019. 09:07

Slēpts
21.09.2016. 18:19
Bet runājot par suņu GPS ,es paņēmu alpha 100 un esmu apmierināts,suni redzu un esmu drošs,jo baterija tur gan siksnai gan aparātam. Vienu reizi samaksāju par iekārtu un viss,nav nekādas apsurdas abonēšanas,jo parasti ir kā - ja tie trakeri tiek pietiekami notirgoti,iespējams abonēšanas maksa ar pēcāk pacelsies.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-10-19 22:44
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
21.09.2016. 20:40
Vai tad Māris uz medībām telefonu līdzi neņem vispār?

Ņemu, bet telefonu visu dienu slapjā cimdā nenēsāju( pie tam ar izgaismotu displeju). Varbūt kāds dīvainītis to dara... :)))
Bet bez telefona medību gaitā vajadzību nejūtu, ja vienīgi darba vajadzībām.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-10-19 22:44
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
21.09.2016. 21:03

tikai ned*** un nepiedēvē Garminam ūber ūdnes izturību, nekas vairāk par IP68

Ja nezini tad izmanto iespēju paklusēt. Garminiem ūdensizturība ir IPX7, bet, piemēram, Samsung S6 IPX6.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-08-30 17:25
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
21.09.2016. 21:21
Es to huntlocu apskatīju pagajušo gadu mmd kausos. Uzreiz ,kas iekrita acīs, bija lādēšanas ligzda microusb bez gumijas aizsarga. Kad pajautaju izplatītājam, kā tāda ligzda darbosies pēc pus gada lietošanas mežā ,viņam pat nebija ko atbildēt.
Ivar un Ģirt -Jums kādam ir vismaz kāds no šiem gadžetiem, par dronu un samsung 7 nemaz nerunājot, ka tik aktīvi iesaistaties šajā diskusijā it kā viņus izplatītu :):)
Reinis Pirvics
Reinis Pirvics
Pēdējo reizi manīts 2016-11-23 10:40
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Kurzeme - Sabile
Medību stāžs: Pietiekams
Aprīkojums: CZ550 Exclusive Ebony Edition .30-06; Ruger American Rifle .30-06; Toz 34E, IŽ 58
Suņi: Poļu dzinējsuns.
Medību trofejas: 2
21.09.2016. 21:48
Domāju katrs pērk to kas viņam attiecīgajā, brīdi ir pa kabatai, nu kurš katrs nevar atļauties nopirkt Garminu, tajā skaitā arī es ne. Un saukt kādu par īstu vai neīstu mednieku vērtējot tikai pēc ekipējuma ir nepareizi, ne jau tavs ekipējums nosaka, kāds esi mednieks, bet gan tava attieksme un izturēšanas medību laikā, ja esi impis tad arī visu mūžu tāds būsi neraugoties uz to vai tev ir Garmin, tkstar, Merkel vai IŽ18, tas tā manas domas.
Slēpts
21.09.2016. 22:01
Nu S6 nav ūdens/mitruma izturīgs, bet S6 Active ir IP68, kas ir labāka ūdens izturība kā IPx7
Drons nav, Samsungi nepatīk :D
Suņa trekeru gan 99% izvēlētos uz telefona izmantojamu. Pirmkārt lētāks, otrkārt daudz plašāks pielietojums(gan trekerim, gan telefonam), nav ierobežots attālums. Mīnus gan ir - zona, bet ja piemeram Tractive pats izvelas labāko, tad domāju, ka maza iespēja vienlaicīgi visus operatorus pazaudēt.
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 14:45
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
21.09.2016. 22:48
Nu man ir Tele2, mūsu medību platībās pat neatceros, vai kādreiz zona ir pazudusi. Vīram bija BITE, vispār bija vāks- kā ārā no pilsētas, rā zona pazūd uz visiem laikiem! Tagad arī viņam ir Tele2. Salīdzinot gan viņam ar krutu nokiju zonas uztvere ir nedaudz sliktāka, nekā manam lētajam samsungam, ko daži par telefonu vispār neuzskata, un, kur vecim zona pazūd man vēl 50% ir zona!
Žēl tikai, ka tam manam verķim neko pievienot nevar, izņemot austiņas. Nemūžam viņu ne pret ko nemainītu, un, ja trekeri nenopirkšu, tad tā arī dzīvošu ar vecu telefonu.
Uldis Putniņš
Uldis Putniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-08-30 17:25
Atrašanās vieta: www.logitev.lv
Medību stāžs: 1993 g.
Aprīkojums: Medībām Latvijā pietiek
Suņi: Hanoveras dzinējs Klifs
Medību trofejas: 13
21.09.2016. 23:23
Un saukt kādu par īstu vai neīstu mednieku vērtējot tikai pēc ekipējuma ir nepareizi, ne jau tavs ekipējums nosaka, kāds esi mednieks, bet gan tava attieksme un izturēšanas medību laikā, ja esi impis tad arī visu mūžu tāds būsi neraugoties uz to vai tev ir Garmin, tkstar, Merkel vai IŽ18, tas tā manas domas.

pilnīgi piekrītu šim komentāram. Man aprīkojumā arī ir divi IŽ, viensno viņiem "štučnoje" izpildījumā , Remingtons ar sūdīgu aizslēgu, ko vēl tagad dauzi atgādina :) un ČZ masene .
Bet savam sunim diemžēl došu to labāko, ko var dabūt, jo negribās viņus zaudēt :(.
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2019-03-11 10:46
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
22.09.2016. 07:42
Domāju katrs pērk to kas viņam attiecīgajā, brīdi ir pa kabatai, nu kurš katrs nevar atļauties nopirkt Garminu,

????? Nu tad kādu tālr. modeli tam trekerim piepirki klāt?
No pašreizējā tālruņu piedāvājuma LV , kurus varētu pievienot trekerim izmantošanai medībās ir CAT, kaut arī tie vēl tādā testa režīmā t.i. 50-mitais galīgi izgāzās, 30- mitajam un 40-mitajam mazi ekrāni paliek 60- mitais, BET NU TAM CIPARIŅŠ - 600eiriki..... ar plusiņu + vēl trekeris. Un rekuri rezultāts - Garmin sistēma L Ē T Ā K A.
Slēpts
22.09.2016. 08:30
cik tad Alpha 100 ir liels ekrāns?
Un neaizmirsti, ka telefonam ir daudz plašāks pielietojums tāpat kā GSM GPS trekerim