Šodien vārdadienu svin Ģederts, Ģirts, rītdien - Didzis, Gaidis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - 3006 vai 7Rem Mag

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 56 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 07.04.2014. 12:28

Slēpts
03.04.2014. 12:53
Katram savs :) Varbūt kādreiz ieviesīšu kautko ar kevrala laidi, Picatinny sliedēm nokārtu, un ļurcīgi viegli slīdošu aizslēgu. Pagaidām manā seifā stāvošajiem stobriem nav nevienas plastmasas detaļas :D
Slēpts
05.04.2014. 15:44
Ja tas dinozauriņš, kas zommera mājas lapā jau gadiem karājās būtu mazliet jaudīgāks vai pavisam jaudīgs, domāju, ka vismaz viens pa gadu aizietu.
Jo arī ar tām CZ ir tā, ka viņas labāk nevajag ņemt rokā, ja ir jau gandrīz izlemts par labu lētajam plastmasas zirdziņam. Zinu ne vienu vien gadījumu.
Valdis Burvis
Valdis Burvis
Pēdējo reizi manīts 2019-06-16 19:53
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k avots.
Atrašanās vieta: kurzeme
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: iz .ij27em.cz550 7*64.MARLIN -22WMR
Suņi: jaktis rasa.
Medību trofejas: 2
05.04.2014. 16:52
Jo tas ar CZ ir tā , ka viņas labāk nevajag ņemt rokā, skatoties no kurienes izaugušas tās rokas, var plinti sasmērēt....
Slēpts
05.04.2014. 18:15
Nē, tas ir tā, ka tu viņu paņem un jūti, ka tajā zavodā pie viņas uzražošanas nestrādā galvenokārt ekonomisti un mārketinga speciālisti. Un neskatoties uz to, ka viņas ir mazliet dārgākas, alternatīvie par kapeiku lētākie vai dārgākie varianti vairs neliekas pat apspriešanas vērti.
Zinot, cik esam jūtīgi, lai nevienam neliktos, ka es uzbraucu kāda stobriņam teikšu, ka tas provizoriskais viens mednieks varēju būt arī es, ja vien tas nebūtu 243
Vēl teikšu, ka viens no tiem gadījumiem, kas arī aizmirsa par darba zirdziņiem (un kā redziet neslavu neceļu nevienai markai) arī biju es.
Var jau plinti arī nesmērēt, bet pēc tam sasmērēt labo noskaņojumu un pašās beigās sirdsapziņu.
Slēpts
06.04.2014. 13:41
Tēmas autoram. Kā Tu tagad ar tādu mazu pukalku varēsi 300+ šaut un Zemgales līdzenumus atbrīvot no zvēriem? :D
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
06.04.2014. 18:29
Nu paekspermentēšu ar munīciju (itkā jau J pietiek pēc papīriem uz uz 300m).Pašaušu klucī 300 m , paskatīšos kas notiek un tad izlemšu vai varēšu šaut vai vajadzēs atlikt to Jūsu prāt nereālo attālumu .Pagaidām uz 250 m problēmas neredzu .Ja varētu dabūt kaujas munīcīju 3006 ,Tad ar stobra tehniskajiem parametriem varētu vālēt vismaz 500 m ,bez problēmām (es zinu ka tas ir nelikumīgi).Mani drīzāk var nodēvēt par zaļo nevis zvēru iznīcinātāju (savā mūžā esmu redzējis tik daudz asiņu,ka tā pārākuma atziņa,mani neuzbudina ). Mani uzbudina (labā nozīmē)tas , ka es to varu paveikt ,bet vai es to vienmēr izmantošu - noteikti nē.
Slēpts
06.04.2014. 19:05
Ar ko tad tā kaujas munīcija ir pārāka?
Man nav nākusi pretī, bet šitajā pašā forumā esmu lasījis, ka no tās labāk atturēties, ja vien ierocis nesaucās "saiga"
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2014-06-29 17:00
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Zemgale
Medību stāžs: par to lai vēsturnieki spriež
Aprīkojums: labāk Jums nezināt
Suņi: Greisa-vāciete,kas pat stirnas nedzenā,bet dzērājus neieredz .Moča rāmi kož uz pusēm .
06.04.2014. 19:49
Viņa parastajam mirstīgajam aizliegta ar likumu ,Pulvera sastāvs cits un lodes uzbūve cita .
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2024-03-28 12:30
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
06.04.2014. 19:54
kaujas munīcija ir spēcīgāka un lodes apvalks ir cietāks, lai lodej izejot caur cilvēku tas radītu tikai caurumu un nesadalītos par saskaroties ar kauliem. tāpēc ka tās ir daudz cietākas, tās beidz stobra vītnes. parastajai karabīnei tās nav ieteicams lietot.
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2022-10-20 10:03
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
06.04.2014. 20:10
Kaujas munīcija 30-06... No I pasaules kara:)? Vai kādas vien jums zināmas specvienības to lieto pašlaik?
Džeki jūs drusku šaujat garām.
Arī nekas tur spēcīgāks nav...
Pat, nevaru iedomāties kam tur jābūt savādākam patronā, lai ar medību munīciju varētu šaut pem., līdz 250 m, bet ar kaujas (tādu pat kalibru) līdz 500..
Nu, bet šeit laikam Dzintaram jāmet slinkums malā un jālien uz skatuves :)