Šodien vārdadienu svin Ģederts, Ģirts, rītdien - Didzis, Gaidis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Dzinējmedības 2014/2015

Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Slēpts
08.09.2014. 11:40
Arni.
Vai Jšu medību platībās ir atrastas kritušas mežacūkas un ja jā , kurš pgasts un novads tas ir.
p.s.
Interesanti- agrāk par šo cepās EdgarsK. tagad Arnis, un vēl ar vien pārējiem ir po.
Diez kā mednieks parastais redz nākotni- kad rukšu NEBŪS nemaz?? laikam jau nespēj to iedomāties- la nu kur , bet pie mums būs vienmēr:(:(
Man izskatās- ka martā lūkošu bebrus atrast un nomedīt, bet vispār laikam atgriezīšos aktīvo makšķernieku rindās...
Un ziemas varēšu ģimenei vairāk laika veltīt.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
08.09.2014. 11:32
Rezumējot 4 dienu rezultātus parakstu vākšānā - 21 mednieks ir domājoši, saprot situācijas nopietnību! Pieļauju, ka vēl kādi 10 tehnisku iemeslu dēļ nevarēja atbalstīt iniciatīvu (acīmredzot līdzdalības platforma tomēr ir uzbūvēta par sarežģītu). Pārējiem acīmredzot ir cits viedoklis. Ok, ar to jau rēķinājos un oficiālus tekstus nesacerēju - ietaupīju savu laiku :)
Tātad, nekādas aktivitātes veiktas netiks.
Būs no 1.oktobra dzinējmedības - labi. Nebūs - nu tad nebūs. Bet savu lielo iespēju mēs esam palaiduši vējā. Mums bija iespēja eksperimentālā kārtā (un citādi NEKĀ to nevar izdarīt) noskaidrot, vai nav labāka metode par tām, kuras jau ir (pēc kurām pašreiz dienesti rīkojas) un kuras ***nedod rezultātus*** - ĀCM turpina izplatīties! Līdz 1.oktobrim (patiesībā jau 4.oktobrim) ir vēl 4 garas nedēļas - gandrīz 30 dienas, kuru laikā ne viena vien meža cūka paspēs nomirt un inficēt citas tālāk. Atgādināšu - kopš Ērģemē atklāja ĀCM, pagāja drusku virs mēneša un nu jau masveidā krīt blakus pagastos.
Starp citu, padaudz vilki - viņiem tagad ir dzīres. Dažus kritušos sivēnus pēc sēņotāju norādījumiem vairs nevarēja atrast - nav jau brīnums. Vilki, pieļauju, savā veidā ies līdzi mērim, ar kaut kādu laika nobīdi.
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
08.09.2014. 10:32
O! Viens parādījās, kam ārkārtas situācijā tomēr svarīgāks par visu ir bauris :) precīzāk, viens skaļi pateica to, ko patiesībā sava pusLatvija domā - pie kājas visas cūkas, jo trofejnieks taču nevar vienu reizi dzīvē pieļaut izņēmumu :)
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2024-02-15 00:29
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
08.09.2014. 10:30
Nu, cik cūkas tie lielie varoņi uz gaidi šajā nedēļas nodalē ir noņēmuši? Kur ir rezultāti? Vajadzētu būt vismaz 3 cūkām katram. Ir?
Slēpts
08.09.2014. 09:55
Freimaņa k-gs.
tas Jums Ozoliņa kungs - likumplausigajam, ja likums teiks: lec no kraujas, tad arī leksiet

Ja man nepatiks- es NEPIEDALĪŠOS pasākumā.
Bet lielīties ar to ka Likumi ir pie KĀJAS- es tiešām aizinātu iecirkņa inspektoru veikt pārrunas...
Slēpts
07.09.2014. 22:21
Nu nezinu gan - vai vīriem, kas atklāti pauž , ka "man likumi pie kājas"vispār var plinti uzticēt......
Anarhija nav tā labķā valsts pārvaldes forma.
Drīzāk jau diktatūra'daudz labāk nodrošina nosprausto mērķu izpildi.
es esmu par to, ka visiem ir jāpilda ATBILDĪGO institūciju lēmumi.
Interesanti- vai cilvēks , kas šiet lielās
kas es "jefiņš", ka pildīšu tos likumus? Nēē, visu mūžu neesmu ievērojis tos.
Ieroču aprites likumi arī neievēro????
100% tik tiešām neievēroju, ko tieši lai paliek katra mednieka ziņā, ceru visi saprata. Par Arņa dzinējmedību histēriju piekritīšu Lasmanim(Kārlim), nestrebiet karstu, tikai 3 nedēļas un varēsim pucēt vaļā, bet galvenais lai neaizliedz, savādāk ar idiotiskiem lēmumiem pataisīsim pus Latvijas medniekus par likumpārkāpējiem.
Paldies medību organizācijām, ka tagad ir atļauts nomedītam dzīvniekam iekšas izlaist, iepriekš jau tas skaitījas pārkapums bez licenses aizpildīšanas, un kā te lai ievēro likumus, šis bija viena stūlbība, bet vel jau ir (tas Jums Ozoliņa kungs - likumplausigajam, ja likums teiks: lec no kraujas, tad arī leksiet).
Visbeidzot: man takš sunim nosaukumā ir dzinējs, viņš tak neko citu neprot, cik būs tie paklausīgie mednieki, kas ievēros kautkādus aizliegumus? mans pat tagad drīkst padzīt, savādak jau formu sunim neuzturēsi, tas nav dzelzis(plinte) izņemsi no skapja pēc pus gada un strādās, nu tā nenotiek, un bez LV dzinējiem (mums 2) sivēnus praktiski nenomedītu.
Par pēdējiem ierosinājumiem(cūkas nedrīkst piebarot, jo tad pārnēsājot slimības), nu kur var būt vēl pretreunīgakas situācijas? Ta dzīt nevarēs, ta pievilināt ar barību nedrīkstēs, kas būs nākamais, man būs jaskaitas potenciālo izvarotāju uzskaitē, jo man tak ir ar ko to izdarīt :D.
Igors Petro
Igors Petro
Pēdējo reizi manīts 2015-04-15 06:39
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
06.09.2014. 14:50
Nekādas skaidrības nav, laikam dienu pirms dzinējmedībām pateiks.
Juris Meir
Juris Meir
Pēdējo reizi manīts 2016-08-10 16:08
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: 2008
Aprīkojums: IŽ27; Tikka
Medību trofejas: 2
06.09.2014. 12:30
Cik noprotu tad pašlaik vēl nekāds oficiāls lēmums nav pieņemts par dzinējmedībām šosezon?
Fēliks Prauliņš
Fēliks Prauliņš
Pēdējo reizi manīts 2021-01-29 20:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
06.09.2014. 11:47
DInejmedibas jau tagad - pareizi ir bauris jau nav jasarga... Lai tik visu izdzena... Ai ai Latvija
Valdis Burvis
Valdis Burvis
Pēdējo reizi manīts 2019-06-16 19:53
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: m/k avots.
Atrašanās vieta: kurzeme
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: iz .ij27em.cz550 7*64.MARLIN -22WMR
Suņi: jaktis rasa.
Medību trofejas: 2
06.09.2014. 09:16
Par dzinējmedībām tas ja atļaus jau tagad rīkot būs gatavais cirks,vēl jo vairāk ja bez suņiem,cūkas nevar no masta dabot ārā oktobrī ar visiem suņiem ja mežš vēl zaļš kur tagad, nu vienīgi dabas velšu tīkotāji dabos trūkties jo kā jebkurš mednieks saprot ka dzinejmedības var notikt tikai sesdienās un svētdienās,un kā jūs domajat Puksta kungs kad ir pilni meži ar mašīnām unsēņotājiem un ogotājiem??????