Šodien vārdadienu svin Ģederts, Ģirts, rītdien - Didzis, Gaidis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Dzinējmedības 2014/2015

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 83 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 01.12.2014. 23:57
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2023-01-19 09:45
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
26.08.2014. 09:02
Ģirt,lai tak baro un velk, ja būtu, ko vilkt prom, bet es nebrēc par to , ka man vjg viņu limitu ...
Slēpts
26.08.2014. 08:45
Tev jau Oskar ir tieši tas pats, kad brēc par piebarošanu, jo kaimiņš var vairāk iebērt un atvilkt cūkas nost no tevis
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2023-01-19 09:45
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
26.08.2014. 08:35
Edgar izlasi rūpīgi kāda sakarā es teicu to , ka liepajniekiem vajadzes braukt medit uz Daugavpili ;)
runa gaja par to, ja medniekiem uzliek par PIENAKUMU izpildit noteikto nomedisanas limitu un vini ar to netiek gala, tad to limitu atdot kaiminu kolektivam - cik ilgi to limitu ta metas no kaimina kaiminam???
bet man liekas, ka Ivaram kurš izteica šo variantu vnk ir škrobe - šobrīd viņa kaimiņu kolektīvam ir vairāk licenču nekā viņam un kaimiņi nevar tās izmantot, tāpēc Ivars labprāt tās palīdzētu izmantot :P :P :P
Bet ir uz Daugavpili ir verts braukt divkajaino kazinu medibas vai nav? :D
Slēpts
26.08.2014. 08:34
"Pie Jums" jau visi apmiruši no KCM un ĀCM, tapēc jau nav
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
26.08.2014. 08:19
Oskar es gribētu redzēt kā no Liepājas mednieki brauks uz Daugavpili medīties :) Pats zini ka medības na veikals un gadās ta ka no 10 medībam labi ka kaut ko izdodas ieraudzīt, nerunājot par nomedīšanu. Ā sapratu uz kādām medībam Liepājnieki brauktu uz divkājainajām kaziņām :) Tam es vairāk tomēr ticu :)
Mums te viens saimnieks ar brīdināja ka brauks no Dagdas medīt pie mums, nu un pāris reizes atbrauca, nošpļāvas un teica ka nav vērts terēt naudu un laiku ka pie viņiem to ruksu ir daudz vairāk nekā pie mums. Tā un saimnieks palika pie sasistas siles, jo domāja ka rukšus vares izpļaut pa vienu vakaru, bet kad tie ciemiņī vairāksu vakarus novaktejusi un nevienu ruksi nav redzejuši, vairs solījās uz šo galu nebraukt, jo pēc viņu teiktā pie tāda blīvuma var uzskatīt ka ruksu pie jums vispār nav!!!
Kārlis Ozols
Kārlis Ozols
Pēdējo reizi manīts 2014-12-07 23:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Browning Gold Fusion
26.08.2014. 00:00
Jau šobrīd VMD rīkojumā ir noteicis, ka gadījumā, ja kolektīvs nevar/negrib tikt ĀCM zonā galā ar limitu, tad var tikt pieaicināti citi mednieki!
Runājot par naudu - takš pats ministra kungs izteicās, ka LV, LT, EST un PL vērsīsies pie Europas, lai šie saprot, ka buferzonas nodrošināšana kaut ko maksā! :)
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2023-01-19 09:45
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
25.08.2014. 23:02
un kur ir garantija ka kaimiņu kolektīvs varēs izpildīt to plānu?
ja to nevarēs izdarīt kaimiņi, tad atdos kaimiņu kaimiņiem utt kamēr liepājnieki brauks medīt uz Daugavpili? :D
Slēpts
25.08.2014. 22:32
Sankcijas jau tagad ir noformulētas kā komisijas, kurās vainiīgais kolektīvs pat netiek aicināts.
Vai tā būs labāk?
Es tik untā palikšu pie sava ,ka to visu vajag administrēt VMD, ieskaitot kaimiņuu kolektīvu piesaistīšanu "plāna". izpildē.
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2023-01-19 09:45
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
25.08.2014. 22:20
Ģirt un kādas Tu iedomājies sankcijas tiem, kas šo "pienākumu" nespēs pildīt?
Mārtiņš Kuplais
Mārtiņš Kuplais
Pēdējo reizi manīts 2023-06-30 23:55
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Trikāta
Medību stāžs: no 87.g
Aprīkojums: 16., 12., 243.
Suņi: taksis Teodors
Medību trofejas: 25
25.08.2014. 22:19
Arni,būs arī trešā grupa,kurus limiti neinteresēs un savas medību platības un dzīvnieku blīvumu viņi pārzinās lieliski.:)