Šodien vārdadienu svin Ģederts, Ģirts, rītdien - Didzis, Gaidis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Dzinējmedības 2014/2015

Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
27.08.2014. 13:17
Droši braucat uz Daugavpili, gan visiem zaķu pietiks :) Galvenais lai stobrs būtu šaujamgatvība :)
Arturs Kapsa
Pēdējo reizi manīts 2020-03-03 10:39
Lietotāja statuss: Lietotājs
27.08.2014. 11:33
Nu, tad ne pūkas ;)
Slēpts
27.08.2014. 11:25
Artur viss ir tēmas ietvaros, Edgaram cūku nebūs, tapēc ies dzīt zaķus pa krogiem :D
Arturs Kapsa
Pēdējo reizi manīts 2020-03-03 10:39
Lietotāja statuss: Lietotājs
27.08.2014. 11:23
Dzinējmedības 2014/2015...
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
27.08.2014. 08:19
Guntar esi laikam atpalicis, ir tada lieta kā prezervatīvs :)
Mārtiņ vari droši braukt ir īpasi pirmās pāris nedēļas nekādas mācības nenoties, bet tikai tuvākās iepazīšanas un tusiņī. Savā laikā sporta kojās bija tā paņem pudeli šņabja, uzskodu, kādas končas un ej uz kojām, 99% gadījumos bija tā ja trapi meiteņu izstabiņā tad pēc pasēdēšanas visas būs tavejās. Nez kas to tik lielu aktivitāti ietekmēja, bet bija jautri toreiz. Pats brīnos ka nekādu zarazu toreiz nenoķēru :)
Vienam vispār bija jautri. atnāk meiteņu istabiņā, izdzer pudeli. Istabā bija trīs meitenes. Divas ar ko viņš dzēra, viena mācījās. Ar abām divām bija seksiņš. Tiko apgūlās, tā kura mācījās piecelās un saka ko apgūlies a kas mani pis..... Viņš bija šokā, nu ko pienācas arī viņū. Lūk ta jautri gaja toreiz. Es domāju ka laikam ejot nekas daudz nav mainījies. Tikai šnabja vietā tagad vairak ies šampiks. :) Bet vel skolas laikos tādas praktikantes bija no tam kojām, par gērbšanāš stilu labak nerunāt, tāda sajūka ka bez apakšvelas un knapi piesedza visu. Tur ne sporta stunda bija, bet noverošanas stunda, jo vingrinājumus darīja tikai mūsu klases meitenes, bet puši stāveja un skatījās uz to vieglo ērotiku :) Dažam arī paveicas pēc stundām ar praktikanti tuvak iepazīties, jo bijām jau vecakā klases skolnieki :)
Slēpts
26.08.2014. 18:24
Edgars Kecs:
Kā saka prieks par draugu bija :)
Par to ka pēc tam pie ārsta stāvēja rindā vai?
Mārtiņš Augusts
Mārtiņš Augusts
Pēdējo reizi manīts 2018-11-03 11:12
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: zemgale
Medību stāžs: 10
Aprīkojums: IZ27M, CZ 550lux(308win)
Medību trofejas: 7
26.08.2014. 18:20
tad jau ja braucam uz Daugavpili, tad vismaz uz nedēļu un tad tā teikt pēc pilnas programmas ))
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2022-06-14 14:15
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
26.08.2014. 09:52
Oskar
Tici man Daugavpilī ir ko medīt :) Pie tam drīz būs 1 septembris, tad tik daudz stirniņu sabrauks uz Daugavpili ka acis uz visām pusēm lēkās. Pie tam kura par kuru skaistāka un seksīgaka :) Pie mums daudz stirniņu jo ļoti daudz universitāšu tapēc arī sabrauc no visas LV uz šejieni. Protams ka Rīgā būs vairāk to stirniņu, bet Daugavpils mazs atpaliek no rīgas skaisto zaķu skaitā :)
Tā kā droši vari baurkt divkājaino medībās pie mums :)
Man kolēgis no Rīgas kad reiz atbrauca un aizgajām uz disko tad šis nabag siekaloties nebeidza un pusei zaķu skraidīja pakaļ :) Beigu beigās tomēr izdevās viņam medības :) Kā saka prieks par draugu bija :)
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2023-01-19 09:45
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
26.08.2014. 09:20
blatu sistēma bija, ir un būs ar to cīnīties praktiski nav iespējams ...
to saziņas veidu kā VMD sazinās ar medniekiem grūti nosaukt pa komunikāciju ...
Slēpts
26.08.2014. 09:15
Oskar.
Nē man licenču pietiek, un kopš jūlija trīs rukšus esmu nomedījis.
Bet to ka blatu būšana pastāv- vai tas kāds noslēpums?
Un ja Cunskas nenošautās cūkas atdotu kaimiņu kolektīviem- domāju tie ar prieku palīdzētu izpildīt limitu.
Bet man skrobe ir par to- ka VMD absolūti nekomunicē ar medniekiem normālā mūsdienu līmenī.
Paskataties viņu mājas lapu- Jaunumos par ACM pēdējā ziņa ir posotra mēnešus veca!- mo 08.07.2014
Vai tiešam šim dienestam , kas paši uzsver ka
Nomedīšanas apjomu administrēšana ir viens no galvenajiem uzdevumiem, lai nodrošinātu ekoloģiski pamatotu īpatņu skaitu populācijās, samazinātu pretrunas starp medību saimniecību un citu nozaru interesēm medījamo dzīvnieku vai pašu, medību nodarīto zaudējumu dēļ un veicinātu ilgtspējīgas medību saimniecības attīstību.
"nav ko medniekiem teikt?
Vai tiešam atbilstoši tēmai - nav skaidrības par to - vai dzinējmedības 14/15 sezonā vispār būs- un kam gatavoties??
Jo ja nebūs dzinējmedību- tos pašus briežus būs stipri grūti noganīt..
Ja būtu zinājuši iepriekš- tad uz labības varēja to izdarīt...