Šodien vārdadienu svin Bernhards, Boriss, rītdien - Linda, Janīna
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - AKCIJA 55%

Jānis Eniņš
Jānis Eniņš
Pēdējo reizi manīts 2019-08-20 10:33
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Krimuldas pag.
Medību stāžs: no 1988g.
Aprīkojums: Iž27; Haenel Jaeger 10, 30-06; Meopta Meostar R1r 3-12x56
Suņi: KEL
Medību trofejas: 6
30.03.2016. 11:29
Jāni R. Labāk pārdomā un liec vispirms Weaver. Uz skrūvēm vien nekas tur neturēsies. Tāpat ir jālīmē. Ja pielīmēsi šos, kā jau Ivars teica, a ko ja brūte apdāvina? Weaver-am būs arī krietni lielāks līmēšanas laukums tātad arī drošāk, un pa viendaļīgo sliedi būs daudz lielāka iespēja regulēt optikas attālumu no acs. Vairumam optiku "trubas" kakliņš ir ļoti īss līdz ar to maza iespēja bīdīt vienā vai otrā virzienā.
Slēpts
30.03.2016. 11:49
wīveram nekāds diži lielāks līmes laukums nesanāk - viss vidus ir gaisā.
Slēpts
30.03.2016. 12:00
Uz skrūvēm vien nekas tur neturēsies. Tāpat ir jālīmē

Te nu no personīgās pieredzes nepiekritīšu. Es ar līmi SAČAKARĒJU aizslēgkārbas virsmu, otrreiz nekad tā nedarīšu.
Tagad atbilstoši Leupold rekomendācijām tikai līmēju skrūves.
Raivis Vilums
Pēdējo reizi manīts 2019-08-19 16:16
Aprīkojums: Baikal MP155, Sako A7 (3006)
30.03.2016. 12:19
Ivar,
Tev bāzes bija līmētas? Man arī ir līmētas 2-daļīgās bāzes un pasūtīju viendaļīgo Warne sliedi un nāksies tās līmētās knibināt nost.
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-08-20 04:17
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
30.03.2016. 12:46
Pa ilgiem laikiem palasījos,malači vīri,:D:D,es bez darbiņa nepalikšu!
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-07-04 20:57
30.03.2016. 12:50
Ko nu mēs-amatieri,bet varēji jau izteikties drusciņ skaidrāk :):)! Apsveicu ar atgriešanos! :)
Raivis Vilums
Pēdējo reizi manīts 2019-08-19 16:16
Aprīkojums: Baikal MP155, Sako A7 (3006)
30.03.2016. 13:04
Bāzes ieteica līmēt Purnavu muižā un iedeva speciālu divkomponentu līmi.
Dzintar, neslēp sveci zem pūra... kā vissaudzīgāk un labāk tās bāzes noņemt?
Dzintars Graudužis
Biedriba Medniekiem.lv
Dzintars Graudužis
Pēdējo reizi manīts 2019-08-20 04:17
Atrašanās vieta: Rīgas raj.Inčukalns
Medību stāžs: Labs laiks jau pagājis
Aprīkojums: gludais,kombi,vītne
30.03.2016. 13:35
Pasildi ar deglīti,bet labāk jau nes uz Walters šautuvi,Rīga Meža iela 1.Es mašīnu arī vairs pats nelaboju,jābūt iemanītiem paņēmieniem un instrumentiem,kaut arī auto remontu labi pārzinu!Tas pats ar ieročiem,īpašnieks lepns par savu darbu,bet pēc tam sākas"doktor u menja eto",pātaisīt reizēm nesanāk tik glīti kā ar pirmo reizi!:):) Tā nav reklāma-realitāte!Kapēc Purnavmuža iedeva līmi bet paši neko nepielika!!?? Piemērs Vārnas kungs,kaut kur redzējis sliedi ar neatbilstošu rādiusu un Viņam jau viss ir skaidrs!:D:D Nesiet labāk uz darbnīcu,pašiem mierīgs prāts un meistariem veseli nervi!:D
Slēpts
30.03.2016. 13:40
Tev bāzes bija līmētas? Man arī ir līmētas 2-daļīgās bāzes un pasūtīju viendaļīgo Warne sliedi un nāksies tās līmētās knibināt nost.

Atskrūvēju skrūves un bāze NOKRITA nost kopā ar visu kārbas melninājumu.
Protams meistari teiks, ka vajadzēja to melninājumu uzreiz noslīpēt nost- bet man tomēr labāk patīk, ja ir bāze , kas SPECIĀLI izgatavota Tavam ierocim, pielikt to vienkārši uz skrūvēm, tā kā ražotājs ir paredzējis.
P.S pilnīgi out off topic- bet vai kādam veras vaļā Leupold mājas lapa? Kādu gadu nevaru tajā ieet...
Slēpts
30.03.2016. 14:06
iemērs Vārnas kungs,kaut kur redzējis sliedi ar neatbilstošu rādiusu un Viņam jau viss ir skaidrs!:D:D

kur es minēju par rādiusu? nu tad kungs parādi par cik lielāks vīver bāzei ir saskares laukums nekā norādītajiem gredzeniem tieši A-boltam? Saskares laukums ir tieši tikpat liels varbūt pat mazāks.