Šodien vārdadienu svin Vilhelms, Vilis, rītdien - Raivis, Raivo, Maksis
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kā ar bebriem?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 77 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 27.08.2017. 00:45

Slēpts
12.04.2016. 20:28
Edgar, man liekas, ka Tu esi atkarīgs no interneta. Saki, ka nav nekam laika, bet skatos, ka esi trīs reizes dienā (VISMAZ) esi te ielogojies un atstājis komentārus. Traki, ja internets Tevi ir ierāvis savos valgos, ka laiku nemaz nejūti :D
Leiba Bronšteins
Pēdējo reizi manīts 2019-01-03 10:59
Lietotāja statuss: Lietotājs
12.04.2016. 22:39
6h dienā zāli pļaut - cilvēk, nav brīnums, ka laika nekam citam nav.
Bet ja nopietni, tad piekrītu M.Milleram - internetā sēdēt laiks ir, bet nekam citam nav?
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2020-04-06 16:48
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
13.04.2016. 09:17
Māri ja tu uzskati ka es uz kādām 20 min ielienu netā tā ir atkarība, tad tu tiešām nezini kas ir atkarība kad diennaktīm sēž neatejot no datora. Ko te skaidroties, visi tik gudri kā skudras ,tikai skatās ko tas un šitais dara, bet savā acī baļki neredz. Labāk pačekojat ko jūs tur darāt un cik paši netā sēžat, nevis citus čekojat. Man piemēram nav nekādas intereses tagad skatīties cik reizes, kad un cik ilgi sēž netā. Vienkārši nelogojos ārā un viss ar to pateikts un mans profils ir katīvs visu dienu. Lūk jums atbilde.
Gatis Kaļva
Pēdējo reizi manīts 2020-05-27 15:34
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: Benelli M2, IŽ-18, ISSC SPA22, nazis
13.04.2016. 09:32
Edgaram par godu varētu izlaist lelli '''čīkstošais latvietis''!!! Nezinu nevienu citu cilvēku, kam viss būtu tik slikti- tikai jāstrādā, jāskraida, nekam nav laika utt! :))
Bet vakardien izmēģināju bebru anālos dziedzerus medībās! Ik pa laikam iemetu kociņu- apsmērētus ar dziedzeriem...pēc laiciņa bebrs pa gabalu klāt, papeldēja uz manu pusi, aizpeldēja pie būdas un sāka sist ar asti pa ūdeni- es pretī iemetu kādu akmeni, šis man bungo pretī. Viņš neizturēja un sāka peldēt pie manis- lūkoties pēc naidnieka ... bet veiksmīgs vakars viņam- nedaudz sasteidzu! :) Bet tiešām interesanti un pārliecinājos, ka strādā. Parasti piepeld klusām, nemanot, bet te demonstratīvi biedē ''pretinieku'' projām... uhh...feini, feini, it sevišķi pēc tā, ka uz medībām nebiju cerējis tikt pāris mēnešus :))
Slēpts
13.04.2016. 09:36
Kungi man radās jautājums... Šīs tēmas nosaukums ir "Kā ar bebriem?". Vai Edgars ir bebrs??? Jo pēdējās 2,5 lapas ir par viņu :D
Intars Lucjanovs
Intars Lucjanovs
Pēdējo reizi manīts 2018-01-29 14:21
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: Rīts
Atrašanās vieta: Nagļi
Medību stāžs: No 2001
Aprīkojums: Blaser F3, Blaser R8 GRS+Kahles 624i, Keppeler Benchrest 6,5x47+Nightforce 15-55/52
Medību trofejas: 2
13.04.2016. 09:56
Šīs tēmas nosaukums ir "Kā ar bebriem?". Vai Edgars ir bebrs??? Jo pēdējās 2,5 lapas ir par viņu :D

Šis ir labs!!!
Bet, ja par bebriem :
Man vakar bija interesants atgadījums: Tā kā Rebļu Jānis ir ticis pie normālas karabīnes, mūsu pusē bebru atrast ir problemātiski. Pareizāk sakot - peld pa upes vidu..krastā pat nedomā līst. Nu ko, šāvu upes vidū. Trāpīju. Nekas cits neatlika kā peldēt pakaļ :) Šogad jau otro reizi.. Pelde atpakaļ ar visu bebru izvērtās diezgan amizanta un skaļa... vēl nebiju ticis līdz krastam kā redzu : man seko !!! Otrs bebrs pa metriem 30 lēnām peld un skatās - kas tur kūņājas pa ūdeni viņa teritorijā :)
Tikko izlīdu krastā - plinte rokā un plaukš - gatavs arī otrs. Ja kāds redzētu no malas - nokristu no smiekliem - mēnesnīca, aprīļa sākums, viens pilnīgi pliks vecis upes krastā ar plinti rokā šaudās :)))
Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2020-03-23 21:36
13.04.2016. 10:22
Jaunībā ,aprīļa mēnesī, līdu (ar biksēm un kreklu),pēc aizpeldējušas laivas,bet pliks un pie tam vēl viens pats šajā gada laikā-Tu esi drosmīgs un stiprs cilvēks :).
Slēpts
13.04.2016. 10:36
Nepieciešams padoms. Lasot visus forumus par bebriem labs ieteikums bija novārīt dziedzerus, lai pasmidzinātu un izvilinātu bebruku kādā konkrētā vietā. Tā arī tika izdarīts, bet situācija tāda, ka liekas, ka esošie berbri no tās smakas pat baidās un galīgi uz to vietu nedodas. Pēdējo reiz vispār nerādīja savu galvu virs ūdens tikai pa ūdens apakšu staigāja. Vārīti dziedzeri tika no bebra, kas bija aptuveni 20+kg. Varbūt tiek par daudz smidzināts? Varbūt pārāk liels dziedzu donors bijis un visi baidās ar tādu kašķēties? Vēl nianse tāda, ka pirms gada tas bebrs tika nomedīts tieši tajā pašā vietā kur šobrīd tiek izmantots šķidrums.
Slēpts
13.04.2016. 10:38
nu tieši tapēc arī atlikušie neņem galvā tavu uzlējumu, ķipa savējais tak
Slēpts
13.04.2016. 10:40
Ja tā taisnība, tad skaidrs. Jāizmanto novārījums būs citā vietā. laiks nav palicis daudz. Lielumam ir nozīme vai nav no kāda tika vārīts?