Šodien vārdadienu svin Junora, Anšlavs, rītdien - Varis, Eduards, Edvards
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - VMD rīkojumi

Slēpts
03.12.2017. 21:47
Ivar- vot forši būtu, aizej pie zobārsta un šis Tev kļudās- izrauj 2 veselos zobus- ak piedodiet- es kļūdijos:)))D
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2020-05-20 20:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 5
03.12.2017. 22:05
Es labāk paklusēšu ( rozā medību kolektīvi).............................. , bet vienu pateikšu .Es arī biju pret VMD un viņu politiku licenšu sadalē , bet kamēr viņus čakarē par postījumiem , Es vēlu viņiem Saules mūžu !
Arnis Puksts
Biedriba Medniekiem.lv
Arnis Puksts
Pēdējo reizi manīts 2020-04-16 18:08
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv - tieši un nepastarpināti!
Atrašanās vieta: Latvija
Medību stāžs: ANNO 1998.
Aprīkojums: IMI, Smith & Wesson, Glock, Browning x2, Winchester, Walther, TOZ, Haenel!
Suņi: Dutchhound
Medību trofejas: 30
03.12.2017. 22:51
Svētie - Harijs un Ģirts, lai Dievs Jums dod NEKAD, NEKUR NEKĻŪDĪTIES, līdz kapa malai!
Bet, mums, pārējiem mirstīgajiem, tāds VMD lēmums ir vajadzīgs!
Slēpts
04.12.2017. 08:13
es tak saku, metam nost noteikumus, lai nebūtu jākļūdās. Autovadītāji arī bubina, ka vajag lielāku max atļauto ātrumu, jo nabadziņiem regulāri jākļūdās.
Nevari atškirt ņešauj dzinējmedībās. Man jau ar patīk, nav vairs jāšķiro un jādomā, nāk briedis, ragu nav, bliežam nost ;) Tieši tapēc arī mērkaziņas paliek aiz strīpas, jo tesīs nost visu kas ceļas.(kļūdīsies)
Gati, gan jau tā vēlme būt čakarētiem ir pārgājusi un tas prieks tiek pārspēlēts medniekiem ;)
Slēpts
04.12.2017. 08:40
Arnim- īpaši svēts nēēsmu, bet nešauju kur un kam pagadās.
Slēpts
04.12.2017. 10:27
Ģirt, neatbildēju uz jautājumu, vai jūsu kolektīvā nekad neesat kļūdījušies..
Cik saprotu Tu personīga nekad :)
Un tagad parādi erudīciju-
Medibās nomedīja staltbriedi- izmērā kā teļš, bet uz galvas spalvaini radziņi, aptuveni 8 cm lieli..
Nu , kas tas bija perspektīvs staltbriežu bullis, ( jo gudrās grāmatas saka , ka ragi sāk augt tikai pēc 1 gada vecuma sasniegšanas)
vai arī otrādi- neparasts stalbrieža teļš???
Mūsu "vecā " gvarde vienā balsī apgalvoja- ka tas ir šāgada teļš.
p.s izlietoju buļļa savilcēju- lai gan pēc izmēra nu nemaz neatšķīrās no nomedītajiem teļiem.
p.p.s
Harij S.
Ir bijis gadījums, kad man žoklis bija sapampis- un zobārsts izrāva viņa prāt bojāto zobu.
Un izrādījās ka kļūdījies...
tiesā nesūdzēju.
Slēpts
04.12.2017. 10:42
Ivar, minēju, ka nekad nekļūdos? medības varbūt ir sanācis kādreiz :D bet nekad neatbalstīšu noteikumi pastiepšanu uz brīdi, lai kļūda nebūtu kļūda, kad pastāv arī citi veidi kā samazināt dzīvnieku blīvumu bez kļūdām. Varu saderēt, ka tās kļūdas pēkšņi būs daudz daudz :D
Slēpts
04.12.2017. 10:48
un lai tev būtu vairāk, ko apdomāt, tad pārlasi vēlreiz to rīkojumu, lai saprastu, kuri tad var šaut neskatoties :D redz vieni var kļūdities citi nē :D
Slēpts
04.12.2017. 11:55
lai tev būtu vairāk, ko apdomāt, tad pārlasi vēlreiz to rīkojumu, lai saprastu, kuri tad var šaut neskatoties :D redz vieni var kļūdities citi nē :D

Nu un kas tad jauns??
Vai tas ir kāds noslēpums, ka daļā Latvijas briežu ir tik daudz , ka neviens īsti nezin kā tik ar tiem galā??
Vai ari Tev ir pārsteigums un Tu nezināji , ka jau vairākus gadus ir teritorijas, kurās VMD ļauj šaut govis un teļus jau no 15. jūlija???
Un ar visām atļaujām briežu bari tikai palielinās??
Nē nu saprotu mednieku parasto- šēni noraksta tikai tad, kad ar tiem taukiem, kas tek no šēnes var akniņas uzcept,
un vajag tik lielu zvēru blīvumu, ka aizejot uz medībām medījums ir GARANTĒTS.
un pameklē statistiku, cik procentus no limita pildīja pirms gadiem 4- 5...
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2020-05-25 19:47
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
04.12.2017. 12:19
Vīri , jums gan ir talants , par vienkāršu tēmu paspējat saplūkties ! :)