Šodien vārdadienu svin Jāzeps, rītdien - Made, Irbe
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pārnadžus bez limita


Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2024-03-09 21:11
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
26.02.2020. 10:52
Latvieša parastā tieksme pēc vagara ir VNK apbrīnojama! Vai patiešām nav ticības savam vesalajam saprātam un obligāti gribās kādu kas kontrolē?
Diemžēl tā tas ir. Nu nav tā sabiedrība gatava demokrātijai ! Pēdējos gados cilvēku stulbums un alkatība ir ļoti vairojusies , to labi var redzēt slēdzot līgumus ar zemniekiem , vienkāršiem zemes turētājiem . Katrs , kuram īpašumā kaut 1. ha zemes iedomājas sevi vismaz par karali . Daudzi zemes īpašnieki , īpaši zemnieki , tūliņ stātos medniekos un klapētu katru , kas uz viņu zemes ( to man paši ir teikuši ) , ja nebaidītos no likuma . Nav noslēpums , ka daudzi ir nokārtojuši mednieka eksāmenu , iegādājušies ieroci un gaida 'labos laikus" kad visu varēs šaut uz savas zemes ( medības mūsu izpratnē tos neinteresē ) . Lai notiktu tas ko tu saki Andri , ir jāmainās cilvēku domāšanai , bet tas tik drīz diemžēl nenotiks - ja tas vispār ir iespējams . Cilvēka dabas spēcīgākā iezīme - egoisms .
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-08 23:00
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
26.02.2020. 11:04
Katrs , kuram īpašumā kaut 1. ha zemes iedomājas sevi vismaz par karali .

Esmu gan mednieks, gan meža un lauksaimniecības zemju īpašnieks. Mana pieredze liecina par pretējo, ja kāds sevi ir iedomājies par karali, tad tie ir tieši mednieki! Neiešu pārstāstīt savus piedzīvojumus ar Ropažu medniekiem, bet rezultātā man ir 56 ha mikroiecirknis, kurš spriežot pēc visa kļūs lielāks apvienojot neapmierinātos zemju īpašniekus. Mūsu sistēma, kurā iecirkņus reģistrē mednieki ir tīrākā padomju laiku atrauga. Visā civilizētajā Eiropā to dara zemju īpašnieki. Arī mēs agri vai vēlu pie tā nonāksim. VNK dažiem labiem ir jāpalasa Civillikums un jāsāk nolaisties no "debesu augstumiem" uz grēcīgās zemes.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
26.02.2020. 11:12
Ganjau covid-19 sakartos to visu delu :D galvenais ir pacietiba!
Jānis Luzāns
Jānis Luzāns
Pēdējo reizi manīts 2023-01-30 00:37
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Cesis un novads
Medību stāžs: pietiekams
Aprīkojums: ir
Suņi: no
Medību trofejas: 11
26.02.2020. 11:42
..ha ha,daudziem pēc Zariņa komenta atausa gaisma,-par to tad arī viss šis cepiens,ja kādam vēl nepielec.
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2024-03-08 23:00
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), IŽ 57
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts, Latvijas Dzinējsuns Dārts Veiders
Medību trofejas: 93
26.02.2020. 11:53
..ha ha,daudziem pēc Zariņa komenta atausa gaisma,-par to tad arī viss šis cepiens,ja kādam vēl nepielec.

Mani visai maz interesē iespēja skaldīt viskko uz savas zemes. Uz Ropažiem vēl ir jābrauc, bet es esmu paslinks radījums, man tepat Mārupe, Olaine ir krietni tuvāk. 15 minūtēs esmu objektā. Un medījamo dzīvnieku šeit ir krietni vairāk. Sezonas laikā pastāvīgi apmeklēju trīs līdz četrus kolektīvus, vismaz pa reizei esmu vismaz vēl trijos. Tici, man pietiek ar atliektiem galiem. Šeit runa ir par principiem un attieksmi. Taču pieļauju, ka Jums tas nav saprotams, jo vieglāk ir aust sazvērestības teorijas!
Jānis Luzāns
Jānis Luzāns
Pēdējo reizi manīts 2023-01-30 00:37
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Cesis un novads
Medību stāžs: pietiekams
Aprīkojums: ir
Suņi: no
Medību trofejas: 11
26.02.2020. 12:04
Visu es saprotu .Man nekas nav " jāauž''.
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2024-02-04 14:03
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: No 28.09.2006
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 12
26.02.2020. 12:13
Te nu cita padomijas atrauga traucē tā kas ir minimālā un vienlaidus platība, paņem valsts mežus, piemet savu zemi klāt un medī vesals, pārējie pievieno zemi ja nu patiešām ir tāda vēlme.
Slēpts
26.02.2020. 13:13
a ko tas maina, ja iecirkni reģistrē zemes/meža īpašnieks? tā reālie, kas tieši ir savādāk?
Slēpts
26.02.2020. 13:37
Par kādu medību saimniecību vai pareizu medīšanu var runāt 56 ha. Karaļa sindroms.
Jānis Plotnieks
Jānis Plotnieks
Pēdējo reizi manīts 2020-07-30 16:04
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Stratosfera
Aprīkojums: black salami magnum железобетонный болт
Suņi: 2 vedeveshniki un 3 sauc nemednieks, ceturtais ir chigans
26.02.2020. 14:06
Latvanija vispar vajadzetu zmiegt sos te baronus,kuriem ir cupam ar zemem,meziem,bet jaunajai paudzei paliek tikai dirka ot bublika,sadalei jabut,lai spetu attistities cilvece konkretaja valsti!