Šodien vārdadienu svin Ritvars, Oskars, Anvars, rītdien - Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Kā uzlabot sapratni starp medniekiem un nemedniekiem

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 26 lietotāji. Komentāru skaits 10. Pēdējais viedoklis 22.02.2009. 21:39
Ar medībām saistītās tēmasBrīvie temati

Aigars Vīvuliņš
Aigars Vīvuliņš
Pēdējo reizi manīts 2016-04-23 23:24
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Smiltene
Medību stāžs: Normāls
Aprīkojums: 3 stobri
Suņi: nav
Medību trofejas: 1
07.08.2008. 16:35
laikam viena tā pote būs jāiegādājās...
Jānis Rubulis
Jānis Rubulis
Pēdējo reizi manīts 2020-05-17 16:02
Lietotāja statuss: Lietotājs
Atrašanās vieta: Saldus - Zvārde
Medību stāžs: no 1986.gada
Aprīkojums: Brownig Bar 30-06,Iž -18 12kalibrs
Suņi: Rīzenšnaucers
07.08.2008. 16:55
Cienijamie kungi!Ļausim Bērziņa kungam vārīties svā sulā.Mums nav jāatbalsta viņa biznesa ieceres un ar viņa ieteiktajiem preparātiem jānobeidz meža dzīvnieki.Pēc viņa pārliecības apdalot meža zvērus ( izjaucot normālus bioloģiskus procesus )viņi izmirs paši un viņa prāt tas būs humānāk.Lai viņš sapņo,bet mēs paliksim pie savām tradīcijām.Lai veicas kungi!
Verners Mašinskis
Verners Mašinskis
Pēdējo reizi manīts 2020-05-07 18:27
Atrašanās vieta: Koknese
Medību stāžs: 23
Aprīkojums: pilns
Medību trofejas: 81
07.08.2008. 18:19
Man nesen līdzīgi domājošu A.B. vienu cilvēku tomēr izdevās vest uz pareizā ceļa un no viedokļa "Jūs mednieki visi esat vienādi slepkavas" izdevās pārliecināt, ka tomēr esam dažādi. Tagat viņš saka: "mednieki (labā nozīmē) un bezpriģeļšiki" starpciru košierītis arī patīk. Es mūsu mednieku lietas apmēram gadu klārēju, pat uz trofeju izstādi aizmāniju. Normāls džeks izrādās.:))))
Renārs Agulis
Renārs Agulis
Pēdējo reizi manīts 2016-05-25 16:21
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: 220º40' austrumu garums un 560º39' ziemeļu platums
Aprīkojums: Nāvējošs
Suņi: Takši Iznīcinātāji
Medību trofejas: 15
07.08.2008. 23:50
verner-tā arī ir! man apkārt ir daudz nemednieku ikdienā, bet kad viņiem sāk skaidrot un rādīt kas tur mežā notiek arī attieksme pret medniekirm mainās uz labo pusi.Manuprāt cilvēkiem vienkārši vajag paskaidrot,parādī.:)
Andris Bērziņš
Andris Bērziņš
Pēdējo reizi manīts 2008-08-08 00:42
08.08.2008. 00:42
MĀRTIŅAM: 1. Piekrītu, ka "nav zāļu, kurām nebūtu blakusefektu" - jautājums ir par to, vai blakusefekti ir tik nopietni, lai to dēļ atteiktos no konkrētajām zalēm.
2. "Arī botulotoksīns ir proteīns pēc uzbūves" - un, ja jau proteīnus nevar nodot tālāk barības ķēdē, tad pat boulotoksīns neapdraud barības ķēdi.
3. "Mednieki maksā valstij, nevis valst izdod naudu." - Nu ja. mednieki maksā par "pakalpojumu" - iespēju medīt.
4. "Medību biznesmenis = zāļu ražotājs- zāļu ražošanas mērķis ir pelnīt naudu." ??? īsti nesapratu domu. Bet cik sapratu par to konkrēto briežu kontracepciju - pēc likuma viņi šīs vakcīnas drīkst pārdot tikai par tās pašizmaksu - pelnīt nedrīkst.
"atkal sanāk pretrunas... kkur iepriekš Tu runāji par seksismu (no tava teiktā varēja saprast ka tā ir- no sevis atšķirīgā (vīrietis- sieviete, cilvēks- dzīvnieks) noniecināšana. Tad kāpēc pēc brīža būtu jāpieņem, ka truši ir sliktāki par bukiem...?" - es rakstīju, ka man rūp visi dzīvnieki un ieteicu Tev iedomāties, ka esmu tāds, kas dzīvniekus šķiro - "labajos" un "ne tik" labajos. Ar tādu nolūku, ka šos jautājumus šeit varēja tikpat labi cilvēks ar tādiem uzskatiem.
JĀNI: es NEIESAKU kaut kādu konkrētu preperātu. tikai jautāju jums - cilvēkiem kam it kā kaut ko par to vajadzētu zināt...
Ojārs Žvagiņš
Ojārs Žvagiņš
Pēdējo reizi manīts 2020-01-22 18:46
Atrašanās vieta: Latvijas vidus, Daugavas krasts
Medību stāžs: Pirmais medījums septiņdesmitajos.
Aprīkojums: stobri vairāki
Suņi: Četrus draugus esmu pārdzīvojis
Medību trofejas: 21
08.08.2008. 01:29
Skatos,tas - jūra ir sāļja,jo ... turpinās.
Un nav arī nekāds brīnums,ja paskatās,cik "piepldīta,interesēm,notikumiem un tēmām bagāta" ir šo cilvēku izvēlētais dzīves veids. Vismaz es vairs nebrīnos,ka tāds cilvēks ir gatavs nemitīgi malt vienu un to pašu,lai tikai kaut kādā veidā pievērstu sev uzmanību,lai kaut ar kādu sarunātos,kaut rakstiski. Māte Daba reizēm nav īpaši žēliga,ja reiz tā pelēkā viela cilvēku iedzen tādā evolūcijas strupceļā un pašizolācijā,ka maz neliekas. Druscīt pabaisi,mazliet nožēlojami un patiesībā diezgan skumji ...
http://www.vegetarisms.lv/foru...
Mārtiņš Kaparšmits
Mārtiņš Kaparšmits
Pēdējo reizi manīts 2016-09-26 17:25
Atrašanās vieta: Alūksnes novads DR puse
Suņi: Rietumsibirijas laika,Taksenīte
Medību trofejas: 2
08.08.2008. 01:31
A.Bērziņ-mees tev ar olam " trubu" paargriezisim lai nevairojies,jo taa jau cilveeku par daudz uz pasaules!!vismaz tu buusi izglaabis kaadu dalu zemes vai dzivnieka neradot peecnaaceejus!!SARUNATS??Domaju ka nebuusi iipashi laimiigs ka nevareesi maammai vest un raadiits savus beernus un audzinaat tos zalaa veidaa!!Taapeec domaaju,neteelo te kaut kaadu Dievu un nelem kam buus paaroties un radiit peecnaacejus un kam nee!!Mednieks nav dievs bet gan pleesejs kursh ar savu shavienu panem vienu dzivibu,nevis teelojo Dievu nelauj piedzimt vairaakam!!!Vari savu garo atbildi nerakstiit,neinterese,bet tikai padomaa par to Dieva buushanu!!!
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2020-07-13 13:10
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Walther G22 (22lr), Sauer Fulstock (7 mm), IZ 57 (12)
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts
Medību trofejas: 92
08.08.2008. 07:25
"es NEIESAKU kaut kādu konkrētu preperātu. tikai jautāju jums - cilvēkiem kam it kā kaut ko par to vajadzētu zināt..."
_______________________________________________________________________________________________________________________
VEGAN! Es domāju ka galvenā lieta ko mēs mednieki esam iemācījušies ir atšķirt dabīgus procesus un parādības no NEDABĪGIEM UN MĀKSLĪGIEM!!!!
Atļaušos apgalvot ,ka mūsu izpratne par to , ka medības ir dabas neatņemama un DABĪGA sastāvdaļa, ir krasā pretrunā ar tavām idejām par NEDABĪGU PROCESU UN LIETU INTEGRĀCIJU DABĀ!!!!
Mārtiņš Akermanis
Mārtiņš Akermanis
Pēdējo reizi manīts 2013-02-21 10:32
08.08.2008. 08:42
Andri B, Tu pats saproti ko runā? Kā proteīnus var nenodot tālāk barības ķēdē..., ja ir tikai 3 grupas no kurām dzīvnieki iegūst enerģiju: ogļhidrāti, tauki un proteīni... Un jāuzņem ir visi 3.
Kā pamats tavai burvīgajai kontracepcijai ir gēnu inženierieja, kur vīrusa DNS ķēdē tiek ielikti citi nukleotīdi. Tāds nu JAUKUMS tiek ievadīts zvēram... Kāpēc cilvēki nevar izstrādāt pieietiekami efektīvas vakcīnas pret (kaut vai pašu elementārāko) gripas vīrusu- tādēļ ka vīruss notiek n-tās mutācijas dienā... tātad viss ko mēs uztaisam ir jau vecs =)
Kā Andris Zariņš teica,"medības ir dabas neatņemama un DABĪGA sastāvdaļa, ir krasā pretrunā ar tavām idejām par NEDABĪGU PROCESU UN LIETU INTEGRĀCIJU DABĀ"
Mārtiņš Akermanis
Mārtiņš Akermanis
Pēdējo reizi manīts 2013-02-21 10:32
08.08.2008. 08:46
In an ideal situation, the virus would infect 100% of the population and infected individuals will either die or become sterile. This is a somewhat optimistic situation which will be difficult to put into practice in the field.
http://www.ma.utexas.edu/users...
Jauka nākotnes aina, Andri B?