Šodien vārdadienu svin Hedviga, Helvijs, Eda, rītdien - Daiga, Dinija
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Lūsis esot delikatese... Vai varat ieteikt kādu recepti?

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 35 lietotāji. Komentāru skaits 55. Pēdējais viedoklis 03.04.2012. 11:14

Brono Lindenbergs
Brono Lindenbergs
Pēdējo reizi manīts 2017-07-14 17:55
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: LMS
Atrašanās vieta: Stoļerova
Medību stāžs: 100
Aprīkojums: Antonio Zolli 1900 cal.30-06spr.+ divstobrene
Suņi: Bondza
20.03.2012. 21:48
Nu tad sāc jau ēst kamēr silts ;)
Andris Zariņš
Biedriba Medniekiem.lv
Andris Zariņš
Pēdējo reizi manīts 2019-10-14 21:51
Lietotāja statuss: Guru
Mednieku organizācija: Medniekiem.lv
Atrašanās vieta: Marupe
Medību stāžs: No 1989 gada
Aprīkojums: H&K 2000 SLB (30-06), Savage (223), Walther G22 (22lr), Sauer Fulstock (7 mm), IZ 57 (12)
Suņi: Krievu Eiropas laika- Bārts
Medību trofejas: 92
20.03.2012. 23:07
Jenoti ar esot garšīgi:)

Interesanti ka mednieki tomēr ir pietiekoši mazinformēti par lūša gastronomisko vērtību..:( Tāpēc arī šādi skeptiski komentāri :) Droši vien no sērijas ko nezinu, to noliedzu. Man prātā šoreiz nāk mans bijušais kolēģis, kurš ķīniešu, grieķu, indiešu vai itāļu restorāna, īsāk sakot visur, pasūtija vienu un to pašu- vīnes šniceli!!! Kad es viņam prasīju kāpēc viņš tā dara, saņēmu atbildi ka viņš vismaz zinot kā tā garšo! Tāpēc nenosodīsim arī tos kuri domā ka vienīgā ēdamā ir cūkgaļas kotlete! :D :D :D
Žanna Zariņa
Žanna Zariņa
Pēdējo reizi manīts 2019-10-13 14:45
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Aizpute
Suņi: 3 jagdterjeri, taksis un Rietumsibīrijas laika
Medību trofejas: 27
21.03.2012. 07:59
Varētu padomāt, ka cūkai ir mazāk parazītu, kā lūsim :)
Es noteikti esmu no tiem cilvēkiem, kas pagaršo visu jaunu, un, ja man laimētos nomedīt lūsi, noteikti viņu pagaršotu.
Vienā forumā biju lasījusi, ka Kazahijā vilka gaļa skaitās delikatese un mūsu naudā maksājot 60 Ls/kg
Kādreiz esmu ēdusi arī āpsi, un man āpsis nelikās īpaši garšīgs, bet pagājušogad man iedeva recepti, pēc kuras pagatavots āpsis ir pat ļoti baudāms. Par jenotu ēšanu arī esmu dzirdējusi, bet pati neesmu ēdusi, jo man mājās pilnīgi noteikti neviens neko tādu neēstu, bet speciāli sev negatavoju.
Juris Bērziņš sen.
Pēdējo reizi manīts 2013-04-11 08:35
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Mežā. Jau ceturto gadu desmitu.
Medību stāžs: 18
Aprīkojums: Benelli M2 (12x76 plus paradokss), IŽ-54 (12x70), MC 20-01 (20x70)
Suņi: Taksis Tedis
21.03.2012. 08:53
Līdz tādam badam ceru nenodzīvot.
Edgars Kecs
Edgars Kecs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-09 12:04
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Kaut kur Latgalē
Medību stāžs: Kas to jau zin cik tā stāža :)
Aprīkojums: Kaut kādi dzelži ir!!!
Suņi: Kaut kad būs!!!
Medību trofejas: 17
21.03.2012. 08:58
Žanna mans kolēgis kad bija vēl jaunieša gados un tie bija 60 gadi, bija kāju slazdā nokēris jenotu. Nodīrāja un ķermenis karājās šķūnī. Māte neko nenojauzdama sliktu, domāja ka tas ir kārtējais āpsis gaļu sagatavoja. Kā reizi bija kartupeļu talka, visi gaļu ēda un lielīja saimnieci, bet neviens nenojauta ka tas bija ješka. Beigu beigās kad tomēr dēls pajautāja kur pazuda ješkas ķermenis māte pateica ka tika sagatavots pusdienām.
Kā saka ja pareizi sagatavot tad jebkura gaļa no jebkura dzīvnieka garšos labi, galvenais kad ēd dažiem nepateikt no kurienes tā gaļa ir nākusi :) Savādāk toreiz nākamajā dienā uzcienāja mežsargu ar ješkas gaļu, no sākuma mežsargs lielīja gaļu ka ļoti garda, bet kad uzzināja ka tas ir ješka dīrāja āzi zili zaļš :) Lūk tā arī gadās :)
Slēpts
21.03.2012. 09:56
...tā jau saka gan. :) Pats gan neesmu mielojies ar lūsi, bet zinu vairākus cilvēkus, kas to ir darījuši un dara. Visbiežāk esmu dzirdējis par lūša kotletēm (parasti gan sajaukta kopā ar mājas cūkas gaļu vai tml.). Retāk, bet arī ir manīta lūša zupa...! /Izklausās interesanti, bet fakts./
Guntars Polis
Pēdējo reizi manīts 2014-07-27 17:05
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Rigas apkārtne,Aizkraukle,Rēzeknes apkārtne
Medību stāžs: Ar papīriem no 2011,bet tā no tpusaudža gadiem
Aprīkojums: Šis tas ir
Suņi: Pagaidām nav.
21.03.2012. 10:52
Te būs ar ko pamielot acis.Vai nu jumts aizbraucis,vai arī nav ēdis kādu laiku.
Youtube video
Maigonis Lapsa
Maigonis Lapsa
Pēdējo reizi manīts 2019-03-19 10:27
Lietotāja statuss: Lietotājs
Medību trofejas: 12
21.03.2012. 10:56
Ir dzirdēts stāsts par to, ka tauta aizbrauca vēžos un krītiņiem bija sagatavots kaķis. Lietojot spēcīgus dzērienus standarta zakuska beidzās un kaķis aizgājis šašlikā tikai tā un visi dzīvi
Mārcis Mūrieks
Mārcis Mūrieks
Pēdējo reizi manīts 2019-10-14 12:52
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Ikšķile, Tirzas pagasts
Medību stāžs: No 2005 gada
Aprīkojums: " Ierindas mednieka darba zirgi"
Suņi: taxis
Medību trofejas: 25
21.03.2012. 11:10
Šajā pašā saitā (youTubē) ir simtiem filmu par medībām un ejot cauri lapsu medību sižetiem itin bieži var blakus vietnēs atrast sižetus par lapsu izmantošanu kulinārijā.Ipaši jau Zviedrijā. Jo kā saka paši zviedri "Lapsa ir ne tikai vērtīgs kažokzvērs ,bet arī 4-5 kg augstvērtīgas gaļas". Un nav tur nekāda sakara ar jumta aizbraukšanu. garīgām kaitēm utt. Vienkārši tradīcijas.
P.S. Kaut kur šādus vārdus esmu dzirdējis truša sakarā.:):):)
Ivars Getliņš
Ivars Getliņš
Pēdējo reizi manīts 2016-07-29 11:47
Lietotāja statuss: Nopietnais vērotājs
Atrašanās vieta: Rīga
Aprīkojums: Canon 400D
21.03.2012. 12:08
Bērnībā vectēva šautais lūsis ir ēsts sautētā veidā - lieliska gaļa - varu tikai ieteikt tādu pagaršot. Un īstenībā nav jau jābaidās kaut ko ēst - tā tik mums iemācīts, ka to vai šo nedrīkst ēst :D. Kaut vai tās pašas Jūrascūciņas, ko mēs turam būrī - otrā pasaules galā ir delikatese, kuru nemaz tā nevar atļauties bieži pamieloties.
Tā kā - ja tas izskatās labi - pagaršo :)