Šodien vārdadienu svin Undīne, Leopolds, Unda, rītdien - Glorija, Banga
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Šaušana pa skrejošu zvēru reālos apstākļos.

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 46 lietotāji. Komentāru skaits 229. Pēdējais viedoklis 02.03.2015. 21:26

Uldis Spārns
Uldis Spārns
Pēdējo reizi manīts 2019-11-08 19:36
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Liepājas raj.
Medību stāžs: No 1993g.
Aprīkojums: Benelli Comfort 12 kal.
Suņi: Latvijas Dzinējs brunčos, vārdā Gunta,
05.02.2015. 16:22
Es biju domājis - šaut no medību torņa, kur mednieks "sēžot vai stāvot" atrodas vismaz 2,5 m no zemes, un augstāk,
nevis no ķeblīša.
Aivars Bundzens
Aivars Bundzens
Pēdējo reizi manīts 2019-11-14 21:01
Atrašanās vieta: Saldus , Druva,Zvārde
Medību stāžs: no tāļā 1989.gada
Aprīkojums: sauer, krieghoff,banelli,gruening&elmiger ,anschutz,savage ,blaser R8
Suņi: viens boksers
05.02.2015. 20:38
...Zvārdes šautuvē skrejošā aļņa stenda garenprofils 100 metros "sēžās" apm par 1.8metriem . tā ka ķeblītis 1.5m + šautuves profils 1,8m = 3,3 metri. tas ir šāvēja kedas ir augstāk par aļņa ribām vismaz 3,3metri.
...tā ka nav iemesla meklēt attaisnojumu stāstā par dancotāju un viņa traucēkļiem .,:), un laipni aicināti uz Zvārdi ieprovēt šaušanu no paaugstinājuma.
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-01 18:36
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Medību trofejas: 1
05.02.2015. 21:59
Tā kā tēma tomēr ir šaušana pa kustīgu mērķi, tad piebildīšu - Latvijā ir vairākas šautuves, kur var izšaut pa šķīvjiem no tik augsta torņa, ka ir bijuši gadījumi, kad sportisti baiļu dēļ atsakās kāpt tornī (lai skaita nulles). Un ir tā, ka no torņa jāšauj pa zemi ripojošam šķīvim (zaķis jeb rabbit). Tā ka - kamēr plecs zils!
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-12 17:25
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
08.02.2015. 16:02
Ai čūļi, paldies jāsaka Dievam ka radīja jūs tik smieklīgus :D
Jānis Upmalis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-01 18:36
Medību trofejas: 1
08.02.2015. 16:46
Man jau gan tie čangaļi smieklīgāki liekas! Bet, kad sadzeras šmakauku - visi vienādi.
Jānis Reblis
Jānis Reblis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-12 17:25
Mednieku organizācija: .I.
Atrašanās vieta: Īdeņa
Medību stāžs: Sāku iet dzinējos 7 gadu vecuma 2007 gadā dabuju mednieku apliecibu un bisi
Aprīkojums: mc, iž, Browning ABolt3 308, CZ 453, Sauer 202 Outback, paštaisīts nazis no husqarnas strelas, ļoti liels akmens!
Suņi: Taiga, Džuļbars, Warwick
Medību trofejas: 21
08.02.2015. 17:48
Visi te tā iekarsuši par kkādiem štruntiem :D
Raimonds Blumbergs
Raimonds Blumbergs
Pēdējo reizi manīts 2019-11-14 14:30
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: MK POPE
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: no 2014, augusts
Aprīkojums: Browning Maxus 12-76, Benelli Argo 3006
Suņi: NAV
Medību trofejas: 2
26.02.2015. 23:01
Sveiki, biedri!
Mans kaarteejais beedu staasts!(mediit saaaku 2014 gada rudenii- neviens zveers veel nav cietis, ierocis Browning Maxus pusautomaats, smuki eed Breneki no Rotwell, plus ieprieksheejaa dienaa biju shautuvee , shaavu skrejosho kuili uz 50m(ar to pashu Breneki)- viss oki, nav probleemu)
Shiis sezonas pedeejaas dzineejmendiibas, jau naktii nevaru aizmigt-buuus, buuuuuuus saka ieksheejaaa balsss, vsjoooo... visu nakti seezu virtuvee, dzeru kafiju+ pipeeju!
Rulleeeju jau 2 h agraak kaa parasti, nekas...
Medniekmaaja klaat, esmu gandriiz pirmais, sabrauc tauta viss notiek.Vedu goda prezidentu no "dzelzs brigaades" savaa auto uz 1-mo mastu, shamais jautrs, plinte plecaa, bet saka ka nekaadaa gadiijumaa neshaus-bez brilleeem ne vella neredz, piedalaas tikai kompaanijas un feelinga peec.Mani noliek TOP 1 vietaa, kur "vienmeer naaak", ar to man pietika lai celji saaktu triiceet, jau ejot uz nummuru.Buuuus saka ieksheejaa bals-100 punkti buuus, tu tik nenopuudelee!!!!
Saaak dziit ,jau skan pirmie shaavieni, mezamalaa tieshi pretiim, metrus 300 no manis(priekshaa lauks ar retaam niedreem) iznaak baisais cuuku bars , pagrozaas ieiet atpakalj, pecc laika skan shaavieni,daudz shaavienu.Koleedjis blakus prieciigs, saka" bars sadaliits tulllit arii naaks uz mums", Jaaaaaa saak brakshteet kruumi- man sirds saak staaties. Jaaa naaak, nonjemu droshinaataaju, gaidu kad paaries paari graavim. Man priekshaa tiirs lauks pa labi graavis, redzu ka peernais pazuud graavii , nu tulllit tuliit jaaparaadaas.......Jaaaa smuki man tieshi priekshaa paraleeli mauc pilnaa hodaa, atceros visu ko esmu maaciijies, ieplecoju jau laiciigi....
Velku pa liiniju, apsteidzu, ilknis ,psiezju gaili -baaaam.......,kaa skeeja taa skrien- nulle emocijas...... OKejjjjj.... veelreiz notjkeru, apsteidzu, ilknis, neapstaadinu velku smuki liidz, spiezju, veel spiezju,,skuju anna ieskrien niedrees....dasvidanije.
Shaavieni skan, sunji rej uttt. Masts beidzot cauri, eju skatiities asinis.Nav, aizeju pa peedu savus 200-300 m ,asinju nav.
Pie sevis shtukoju ,vakar shautuvee shaavu taapat un tie bija visi melnajaa, nekaadu kljuudu, viss kaa vajag, tikai viena nianse -saprotu ka attalumu nejuutu ne vella,,,,skaitu lielus soljus , protams....... 86, bet shaavu kaa uz 50 m.
Ne puukas, shau garaam (kaa es)!!!
Oskars Šulcs
Oskars Šulcs
Pēdējo reizi manīts 2019-11-11 21:43
Atrašanās vieta: Mītava, Vecumnieki,Jaunbērze
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: 32.kal; 12.kal; 30-06.
Suņi: Plānos ir
26.02.2015. 23:20
uz 50 metriem tēmējot ilknī papīra cūkai man liekas ka trāpijumi būs kuņģa apvidū ...
bet uz 86 soļiem - aizmugurē un zemē uz plkst 7-8 kkur tā ...
ja kļūdos palabojiet mani ...
Raimonds Blumbergs
Raimonds Blumbergs
Pēdējo reizi manīts 2019-11-14 14:30
Lietotāja statuss: Lietotājs
Mednieku organizācija: MK POPE
Atrašanās vieta: Rīga
Medību stāžs: no 2014, augusts
Aprīkojums: Browning Maxus 12-76, Benelli Argo 3006
Suņi: NAV
Medību trofejas: 2
26.02.2015. 23:32
Trennejos ne pirmo reizi 333 Riiga shooting centraa pie Modra man vinsh liekas ljooooti adekvaats un ok! Lieku stabili melnajaa, ja pavisam preciizi tam nevis ilknii, bet pa aci attieciigajaa liinijaa
Andis Liepiņlauskis
Andis Liepiņlauskis
Pēdējo reizi manīts 2019-07-21 18:29
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: oksalis.lv
Atrašanās vieta: Austrumlatgales virsmežniecība
Medību stāžs: 3 gadiņi
Aprīkojums: mazs, mazs nazītis...
Suņi: Taksis - Lara
26.02.2015. 23:37
Pie modra skrejošo cūku šauj 35 metros.. 50 metri būtu jāstāv tanī bedrē.