Ja vidēji paskaita cik maksā skābbarība, tas ir pie mums 40 lati tad ko rukši apēda 500 rulonus, tad tiešām jautājums cik to rukšu tur ir, tūkstoši vai???
Edgar - kādi 40 Ls???
Cik es zinu-tie kas ir sapirkuši tehniku un tin skābbarību tā teikt haltūru veidā, tad rullis izmaksā no 10-14 Ls!
Pašizmaksa - 5 Ls! - tā man teica cilvēks, kurš tin tikai priekš saviem lopiem!
Nu kā kurā pusē tās cenas!!
Dzirdēju ka vienā LV pusē 1 ha graudaugu nopļaut vid 10 LVL izmaksā, bet mūsu pusē zemāk par 30 LVL pat nemēģini runāt lai nopļautu. '
Pat ja 10-14 lvl, vari iedomāties cik tad to rulonu apdrijuši ir???? Man tak prāts neaptver to skaitu!!!!
Cūkai tā ēšana ir nosacīta!
Ja būs izbērts graudu maiss-ēdīs no maliņas, bet ja 10 maisi-kāps uz čupas un raks-varbūt apakšā labāki!
Tāpat noteikti ir arī ar tiem ruļļiem - plēš visus kopā, bet apēd tikai mazu drusciņu!
Cik es zinu-tie kas ir sapirkuši tehniku un tin skābbarību tā teikt haltūru veidā, tad rullis izmaksā no 10-14 Ls!
Pašizmaksa - 5 Ls! - tā man teica cilvēks, kurš tin tikai priekš saviem lopiem!
Dzirdēju ka vienā LV pusē 1 ha graudaugu nopļaut vid 10 LVL izmaksā, bet mūsu pusē zemāk par 30 LVL pat nemēģini runāt lai nopļautu. '
Pat ja 10-14 lvl, vari iedomāties cik tad to rulonu apdrijuši ir???? Man tak prāts neaptver to skaitu!!!!
Ja būs izbērts graudu maiss-ēdīs no maliņas, bet ja 10 maisi-kāps uz čupas un raks-varbūt apakšā labāki!
Tāpat noteikti ir arī ar tiem ruļļiem - plēš visus kopā, bet apēd tikai mazu drusciņu!