Šodien vārdadienu svin Daina, Dainida, Dainis, rītdien - Renāte, Modrīte, Mudrīte
toptitle
banner

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 55 lietotāji. Komentāru skaits 402. Pēdējais viedoklis 21.03.2019. 12:33

Gatis Kaļva
Pēdējo reizi manīts 2019-10-22 22:02
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
Atrašanās vieta: Balvi
Medību stāžs: Ir
Aprīkojums: Benelli M2, IŽ-18, ISSC SPA22, nazis
07.01.2016. 10:34
It kā jau būtu pareizi, bet tas vairāk attiektos uz pirmā ieroča iegādi.

Pirmā gludā un pirmā spicā, tas būtu +/- sakarīgi ... protams, ka nejau kā jaunu ieroci gribās nopirkt būtu jāiet pie instruktora uz šautuvi mācīties! :D
Slēpts
07.01.2016. 15:29
Par instruktoriem var gvelzt tikai tie kam jau stobri pilns seifs :D
Pēteris Osvalds
Pēdējo reizi manīts 2019-09-24 22:17
Lietotāja statuss: Lietotājs
07.01.2016. 21:59
Aigar. Nu padalies kas tev par tādu naidu pret pusautomātu, ka pat kā dāvanu nepieņemtu.
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-10-17 21:24
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
07.01.2016. 23:09
Es gan labrāt pieņemtu BROWNING TUMBHOLE NERO ! Ja kāds grib uzdāvināt -papīrus nokārtošu !:):):)
Slēpts
08.01.2016. 08:24
Pēter, Aigars tak teica, ka viņam ir dati, ka 80% pusautomātistu, pārnadžu mednieki, kapā tukšu aptveri neskatoties ne uz ko. :D
Aigars Remess
Aigars Remess
Pēdējo reizi manīts 2019-03-11 10:46
Lietotāja statuss: Eksperts
Mednieku organizācija: M/K"Klīves Mednieks"
Atrašanās vieta: Latvijas vidiene.
Medību stāžs: Kopš 1992.g.
Aprīkojums: МЦ 21-12 , Merkel 12cal,Remington 11-87 12 cal,Tikka M695STD 30-06,Sauer 90 300Win Mag
Suņi: Rietumsibīrijas medību suņi ,vienmēr vismaz 2.Latvijas dzinēji.
Medību trofejas: 6
08.01.2016. 08:41
Pēter, Aigars tak teica, ka viņam ir dati, ka 80% pusautomātistu, pārnadžu mednieki, kapā tukšu aptveri neskatoties ne uz ko.

Ģirt, Es vēl, šo to, teicu......
Divos gadījumos, vajadzīgā brīdī, tas verķis neļāva veikt vairāk, kā vienu šāvienu.
Slēpts
08.01.2016. 08:59
man ir gadījies ar kloķi neparladēt, drusku pa īsu pārrauts, un? Tad man tag nolādēt visus kloķus, ka pats nevar kārtīgi pārkloķēt?
Aivars Smirnovs
Aivars Smirnovs
Pēdējo reizi manīts 2019-01-18 11:24
Atrašanās vieta: Liepas pag.
Medību stāžs: Kopš 2012.gada
Aprīkojums: TOZ-34, Benelli Argo-E Comfort
Suņi: Vācu medību terjers
08.01.2016. 15:01
Youtube video
Maigonis Lapsa
Maigonis Lapsa
Pēdējo reizi manīts 2019-03-19 10:27
Medību trofejas: 12
08.01.2016. 15:20
Cik ir dzirdēts pēdējā laikā, ik pa brīdim kāda "atbildīga" un "norūpējusies par mednieku šaušanas prasmi" persona atkal un atkal paceļ jautājumu par ikgadēja šaušanas eksāmena ieviešanu obligātā kārtā, motivējot to ar viscēlākajiem mērķiem. Viss jau ir skaisti, tikai tik prasti visam cauri spīd īsto rūpes turētāju nodomi, ka kļūst skaidrs, ka tas vairs ir tikai laika jautājums. Ja jau tas būtu vienīgais gadījums, kad kāds kaut ko bīda un kruķī izmantojot savas mazāk vai vairāk atkarīgās sviras un spalvainās rokas likumdevēju un visvisādu komisiju, bet tā jau kļūvusi sen par sistēmu, kur kāds atkal nopelnīs, kas arī ir galvenais 99% no bļāvēju mērķis. Uzreiz nāk prātā klasisks piemērs. Likums par 3 patronām pusautomātos. Mans paziņa sirms mednieks likumpaklausīgs būdams un neatzīdams "vulgaris" mednieku aprobēto iespēju aptverē ievadīt stienīti 70 mm garumā, kuru var veikli ievadīt un tikpat ātri izņemt izvēlējās licenzētu darbīcu un lepni rā'dija smalku izziņu, ka MC-21 tagad ir OK, respektīvi sačakarēts, jo ir veiktas izmaiņas ieroča rūpnīcas uzstādījumos. Nav pagājis nemaz tik ilgs, laiks, onka atkal var samazināt savu pensijas vareno uzkrājumu un doties atpakaļ uz remontdarbīcu un maksāt jau par remontu. Kurš šeit ir iekritis un kurš par to visu priecājas no malas un ir apmierināts ar dzīvi? Sirmais onka? Diez vai, būdams tāds kāds viņš ir viņš ir palicijas jaņos. Divreiz. Arī šinī forumā ir manīti personāži, kuri man šķiet uz mazmājiņu bez instrukcijas nevar aiziet. Kas ir vinnējis? Stienīša bīdītāji. Kāda morāle? Ir lietas, ko var saprātīgi apiet, nemaksājot pat, par ko nav jāmaksā, bet draudošo obligāto šaušanas eksāmenu apiet nevarēs. Šoreiz būs vien jāmaksā. Cik,to jau nu izlems bez prasīšanas mums.
Jānis Sīmansons
Jānis Sīmansons
Pēdējo reizi manīts 2019-09-06 23:31
Mednieku organizācija: MSK Teteri
Atrašanās vieta: Saulkrasti
Medību stāžs: 12 gadi
Aprīkojums: Tikka, Iž, Toz
08.01.2016. 15:27
https://www.youtube.com/watch?...
Un saka ka tikai ar pusautomātu tā var notikt :)

Vai tikai man vienīgajam šķiet ka šāvējam optika galīgi nelāgi uzlikta? Bez atstarpes ar stobru? Video 1:16 sekundē un vēlāk skaisti redzams...