Šodien vārdadienu svin Aldis, Alfons, Aldris, rītdien - Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
toptitle

Forums

Tēmas nosaukums - Pusautomātu īpašniekiem un visiem kam ir ieroči...

Informācija

Šajā diskusijā piedalās 55 lietotāji. Komentāru skaits 402. Pēdējais viedoklis 21.03.2019. 12:33

Māris Markovs
Māris Markovs
Pēdējo reizi manīts 2019-10-23 21:20
Lietotāja statuss: Jaunākais eksperts
22.12.2015. 23:08
Kaspar,nav mums jāuztraucas par EU funkcionāriem. Sūdus jau sataisa parasti bāleliņš. Kas attiecas par novirzīšanos no tēmas,es atvainojos un atvainojos arī citu kolēģu vietā,ja Tev no tā paliek labāk.Šis taču tomēr ir forums un vienam otru paķeršana uz zoba un novirzīšanās no tēmas ir mūsu foruma neatņemama sastāvdaļa :):).Var jau nepiedalīties diskusijā,var vispār neko nerakstīt,nu un kam vajadzīgs būs tāds pussprādzis forums.
Māris Mednieks
Pēdējo reizi manīts 2019-11-22 11:36
Atrašanās vieta: Vidzeme
Medību stāžs: 30
Aprīkojums: Labs.
Suņi: Ir
22.12.2015. 23:10
dzinējmedībās pofig-varētu arī ar gludo

Māri, bet kādēļ dzinējmedībās būtu jāmedī ar "skrošu bisi". Vītņstobrs - tas ir ierocis ar kuru jāmedī pārnadži. Nav jābaidās no ieročiem - jābaidās no cilvēkiem, kā jau tiku teicis.
Un pareizi teica Arnis - kāda jēga ar ko sacaurumo 22LR vai 3006....
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
Pēdējo reizi manīts 2019-11-18 14:07
Lietotāja statuss: Aktīvais lietotājs
Atrašanās vieta: Jēkabpils nov.
Medību stāžs: 11 gadi
Aprīkojums: Titan 6 .308 win., MC-21-12
Medību trofejas: 9
22.12.2015. 23:26
Šis taču tomēr ir forums un vienam otru paķeršana uz zoba un novirzīšanās no tēmas ir mūsu foruma neatņemama sastāvdaļa :):).Var jau nepiedalīties diskusijā,var vispār neko nerakstīt,nu un kam vajadzīgs būs tāds pussprādzis forums.

Ir labi, nevienu negribēju aizskart, labāk jau ir ka forumā aktīva diskusija notiek un katrs izsaka savu viedokli un pret veselīgu humoru nekas nav nekas pretī. Tie visi izteikumi par bruņotu tautu arī ir tikai manas domas, vismaz man liekas tikai normāli sastopoties ar jebkādu bruņotu kaitēkli censties palikt pēc iespējas dzīvākam, ja nesanāktu vismaz man būtu kaut kāda varbūtība to kaitēkli aukstu pataisīt pirms pats izslēdzos, nevis izslēdzos un uz mākoņa maliņas gaidu, kad policija atriebs manu nāvi.
Māris Markovs
Māris Markovs
22.12.2015. 23:27
Māri,iespraucies lūdzu starp vārdiem un teikumiem un mēģini saprast,ko ar to gribēju teikt. Vairāk šis bija dialogs ar Gati un nevienā brīdī es netaisos piekāpties kautkādām funkcionāru-pajoliņu mirkļa iegribām. Man jau savā profesijā ir jāklausās stulbības. Kā viena no tām bija sekojoša-prasu civilās aviācijas aģentūrā atļauju lidot ar pludiem,bet ierēdnis tā vietā, lai palīdzētu sakārtot papīru darīšanu,man jautā:,,A,priekš kam Tev tas vajadzīgs?,, Latvijā lidošana no ūdens tā arī līdz šim brīdim nav atrisināta un arī neatrisināsies,jo viss tiek darīts,lai šo lietu nogremdētu jau pašā iedīglī. Tas nekas,ka cilvēki tērēja laiku un naudu projektam un instruktoram no Somijas,tas nevienu neintresē.Nu,lūk-atkal nost no tēmas....:):):) Atvainojos!
Slēpts
22.12.2015. 23:50
Nē, nu tiešām humors!
kad policija atriebs manu nāvi
Negribi kaut kādai radikālajai organizācijai pievienoties?
Manus pelnus pēc nāves, lūdzu, izkaisīt mežacūku barotavās un es pats par tādu tapšu. Tad mēs būsim mainītās lomās...
Pēteris Siksna
Pēdējo reizi manīts 2019-11-22 13:03
23.12.2015. 00:03
A, NAFIG, ES VISAS ŠITĀS MUĻĶĪBAS LASU!!!
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
23.12.2015. 09:03
Negribi kaut kādai radikālajai organizācijai pievienoties?
Manus pelnus pēc nāves, lūdzu, izkaisīt mežacūku barotavās un es pats par tādu tapšu. Tad mēs būsim mainītās lomās...

Ar radikālismu te nav nekāda sakara tikai vēlme pašam par savu dzīvību lemt. No policijas soda var izvairīties, ja šiem trūkst pierādījumu, no aculiecinieka soda neizlocīsies un nepiestāstīsi pilnas ausis, ka tajā mirklī biji pavisam citā pasaules malā. Labi, pie kājas viss šis, netraucēšu dažiem diskusiju lasīt. Turpinām aizstāvēt pusautomātus.
Gatis Briedis
Gatis Briedis
Pēdējo reizi manīts 2019-11-21 20:54
Mednieku organizācija: pagaidām 3
Atrašanās vieta: Zemgale un Kurzeme
Medību stāžs: nemulsināsim citus
Aprīkojums: pietiekams lai varētu izvēlēties kurus divus ņemt līdz uz medībām un kuriem jāpaliek mājās
Suņi: Riko - poļu dzinējs
Medību trofejas: 3
23.12.2015. 09:08
Māri Markov -pasarg Dievs Es nēsmu spico noliedzējs ! Vel jo vairāk Es esmu to fans !Pat īsti neatceros ,kad medībās lietoju savu gludo pusautumātu .
Kaspars Kusiņš
Kaspars Kusiņš
23.12.2015. 09:12
A, NAFIG, ES VISAS ŠITĀS MUĻĶĪBAS LASU!!!

A KAS TEV SPIEŽ TO DARĪT, TAK NELASI JA NEPATĪK, ja arī braucam te diskusijā no viena grāvja otrā a ko padarīsi, ieroči paliek ieroči, vai tās būtu medības vai pašaizsardzība vai sports. Noņems Tev legālo ieroci, neiesi ne medībās, ne sacensībās piedalīsies, ne arī sevi aizstāvēsi, atnāks tev kāds ar nelegālo "pukalku" un pārdomāsi ātri savu dzīvi un ak, kaut man būtu iespēja sevi aizstāvēt.
Māris Markovs
Māris Markovs
23.12.2015. 09:29
Gati,būs jau labi,neķer kreņķi.....:)